Bilingválne gymnázium

mirka14180
24. máj 2022

Dobrý deň dievčatá,
chcem sa spýtať, či je tu niekto, komu chodí dieťa na bilingválne gymnázium Futurum do TN. Dcéra bola dnes prijatá do prvého ročníka. Prišla mi mailom zmluva, že školné je 2200e ročne. V zmluve sa však nepíše, čo všetko je v tejto sume obsiahnutné. Či sú v tom pomôcky, knihy... Neviete mi v tom niekto pomôcť? Ďakujem!

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alena3467
9. jún 2022

Zdravím,snáď nepíšem neskoro. Túto školu som vychodila (sú to síce už tri roky,ale momentálne mi tam študuje sesternica čiže viem,že okrem toho,že sa presťahovali do nových priestorov sa nezmenilo nič). V prvom rade dcére gratulujem,je to skvelá škola s ešte lepšími pedagógmi,určite bude spokojná,doteraz na školu s láskou spomínam a s veľa učiteľmi sme dodnes v kontakte 🙂 K otázke: väčšinu kníh žiaci dostanú automaticky,na konci roka ich však odovzdávajú a vracajú,bolo pár učebníc a prac. zošitov ktoré sme si museli zakúpiť ale tie vám samozrejme ostávajú. Pomôcky si žiaci zakupujú sami. Platíte za školu,je predsa súkromná,čiže menší kolektív,skvelý učitelia,priestory,atď.. väčšinu vecí si však hradíte sami,teda výlety,pomôcky atď. si kupujete a platíte. Naozaj to za to však stojí,učitelia sú skvelý a ústretový,škola ponúka obrovské množstvo zaujímavých krúžkov,knižnica s výberom kníh v slovenskom aj anglickom jazyku (nielen učebnice a odborná literatúra,ale aj bežná literatúra pre mládež aj v aj. Jazyku a neustále dokupujú nové), stále rôzne výlety a zájazdy…. Je to naozaj skvelá škola,len škoda,že dcéra nezažije pôvodného riaditeľa p. Žišku,minulý rok zo školy odišiel,ale nič to nemení na fakte ako je tam skvele 🙂 Určite budete spokojná vy,aj dcéra. Ak máte ešte nejake otazky,kľudne sa pýtajte