Darček pre pani učiteľku

26. máj 2023

Ahojte. Syn konci 9 ročník a rozhodla som sa, že pre jeho obľúbených učiteľov urobím malý balíček ako poďakovanie. Poraďte čo tam vložiť, aby to neboli vyhodené peniaze... Rozhodla som sa, že tam dám kávu, čokoládu a viec neviem.. 🙂. Ďakujem za inšpiráciu..

nika1971
26. máj 2023

medik, vselijake oleje...su aj male flasticky...orechovy, lanovy...oriesky

mizu89
26. máj 2023

No ja by som asi dala ako píšeš kávu, čokoládu,mini vínko (tie malé 2dcl fľašky)...Minulý rok som pozerala po nejakých mini dezertoch pre učiteľov a natrafila som na čokoládu alebo tie Figaro nuga

autor
26. máj 2023

@mizu89 vínko do školy asi nie... Či?

mizu89
26. máj 2023

Dopisujem ...
Tie Figaro nugat čokoládky a každá bola pekne zabalená v takých pekných obaloch s obrázkami.ak pohladam pošlem.ale určite by som nedávala žiadne čačky mačky čo sadajú prachom ako sú poháre, sviečky a neviem čo ešte.
Ja som minulý rok robila triednemu učiteľovi,kuchárkam a riaditeľovi krabicu koláčikov.radsej dačo čo sa zje,minie ako nejakú vec čo bude v skrini zatúlaná.

mizu89
26. máj 2023

Ale to dáš do škatule pre učiteľky ako pozornosť.
Vieš 100 ľudí 100 chutí ...

autor
26. máj 2023

@mizu89 veď ja nechcem vačky mačky.. kvalitnú čokoládu a možno medi a tie oriešky. Alkohol tam nechcem dávať, ani sviečky, kľúčenky, perá, blbosti...

tinkavvv
26. máj 2023

Ja by som tiez alkohol nedala a ani kavu. A zase to neprehanat. Med, orechy, nejaka coko, pripadne caj.

autor
26. máj 2023

@tinkavvv kávu mám už kúpenú 🙂.

mizu89
26. máj 2023

Alebo sa spýtať čo majú učiteľky rady.mozno nejaká má rada zrnkovu mletú kávu,iná nescu jedna mliečnu čokoládu druhá horkú...

rhodesian
26. máj 2023

Ja napr. Pani učiteľke a vychovavatelke idem na konci roka poslať domáci bazovy sirup, ak stihnem tak domáci džem. Kvalitnú čokoládu, malý med a kvietok 🙂

mizu89
26. máj 2023

Ja idem teraz na konci roka piecť cheesecake ale len pre triedneho učiteľa a pre kuchárky (na tie si nikto nespomenie keď je koniec školského roka 😞)

autor
26. máj 2023

@mizu89 zas nemám v pláne robiť anketu a vypytovať sa kto čo ľúbi.. 🤦😆. Myslím, že kávu a kúsok dobrej čokolády má rád každý...

letfenixa
26. máj 2023

To je ťažko. Ja nepijem kávu, nejdem čokoládu, oriesky , čiže toto presne by boli na mňa vyhodené peniaze. Poteším sa kvetom.

autor
26. máj 2023

Kvety si učiteľky zväčša nevážia, nechajú ich v škole vo vedrach...

letfenixa
26. máj 2023

V našej škole nepoznám jedinú, ktorá necha kvety v škole.

denisa0504
26. máj 2023

Môj snúbenec je učiteľ a presne, je zbytočné im vyrábať nejaké kľúčenky, dávať perá a podobné hlúposti. Samozrejme, poteší sa prvotne aj tomu, že si niekto na neho spomenul a dal si námahu a niečo kúpi, no skôr má rád, keď dostane čokoládu, oriešky, alebo niečo iné na jedenie. Nepije alkohol a ani kávu a to sa nám tu len zbiera a postupne to nosíme po rodine nech sa to zúžitkuje. A ako tvrdí, pre chlapa žiadne kvety 😀

autor
26. máj 2023

@denisa0504 100ludi, 100 chuti. Človek sa ťažko zavdaciii

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubbi1
26. máj 2023

ja tiez pozeram momentalne nejake bonboniery, cokoladky, nieco take zaujimave, idealne kde je aj napisane pre pani ucitelku alebo tak. mozno je to gyc, ale nech 😀

hubka51
26. máj 2023

Nemyslim si ze by si ucitelia nevazili kvety 😉 ale z vlastnej skusenosti uz aj ja ucitelke kupujem crepnikove ako vyhadzavat peniaze za rezane kvety ktore vydrzia max.3dni pekne.

nanka3
26. máj 2023

u nás veru nikdy nikto kvety v skole nenechal...

autor
26. máj 2023

@hubka51 áno keby sa jednalo o koncoročný kvet pre triednu, kúpim aj ja crepnikovy.. ale nebude brať predsa syn 5crepnikov....

hubka51
27. máj 2023

Ja som to napisala na tu vetu ze si ucitelia povacsine nevazia kvety 🙂 a kludne by som aj 5kvetin v crepniku kupila.Ono ide fakt aj o to ze tie rezane kvety cela krat vydu ovela drahsie ako nejake pekne v crepniku.

kofa77
27. máj 2023

Orieskove maslo, resp. tie orieskovo cokoladove natierky, mavaju to v obchodich s fajnovejsou cokoladou. To kupim ja pre troch uciteloch, ktorych mal syn rad.

autor
27. máj 2023

@hubka51 považujem o tom.

staga
28. máj 2023

Čaje prípadne darčekový poukaz do kníhkupectva

ivett1
30. máj 2023

Ja som robila niečo podobné dcére - pre obľúbených učiteľov (2 učiteľky a 1 učiteľ) a do darčekovej tašky som dala - kávu malú - 1 nesku a 1 mletú, čaj čierny, maličký pečený čaj (kupovaný s venovaním v Albi) bonbonieru merci (má viac druhov čokoládok) a učiteľkám krém na ruky z manufaktury, učiteľovi pero (s nápisom) na retiazke (to chcela dcéra) + osobné poďakovanie - krátke od dcéry...
PS: triednej sa skladali a učiteľ.zboru tiež...to bolo zvlášť...