Hotelová akadémia - veci pre deti

darinaslay
27. jún 2023

Ahojte zienky, kde kupujete veci na hotelovu akademiu pre svoje deti ? tie rukavicky obrusky atd.. vopred dakujem

lucia13022023
27. jún 2023

@darinaslay ahoj, ja som chodila na hotelku a u nás v meste je taky obchod s pracovnými odevmi tak skus pozrieť ci aj vo vašom meste nie je. Tam bola aj vesta, aj prirucnik, rukavičky... Košeľu, sukňu/nohavice a obuv som si kúpila normálne v H&M

darinaslay
autor
27. jún 2023

@lucia13022023 ahoj kam si chodila ak sa smiem spytat na skolu? 🙂

lucia13022023
27. jún 2023

@darinaslay Levice

vivlienka
30. jún 2023

@darinaslay Nám uniformu na obsluhu a obrúsky kúpila škola. Rukavice sme si teraz platili a na varenie sme len potrebovali obyčajné krátkorukávové tričko s čisto bielou šiltovkou a s čisto bielymi nohavicami. Topánky si odporúčam objednať online 🙂

vivlienka
30. jún 2023

@darinaslay počkajte si na 1. rodičovské, tak to mali aj rodičia. Väčšinou ale uniformy vybavuje škola a tie si zaplatíte

lucia13022023
30. jún 2023

Áno, tiež si myslím ze treba počkať ☺️ napr. Nám dala ušiť kravaty aj zadtere ci do kuchyne alebo do obsluhy škola. Aby sme boli rovnaký.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darinaslay
autor
1. júl 2023

@vivlienka nam prisiel vcera mail ze uniformy si platime my, okolo 100 eur a treba nam potom oblecenie na prax asi 10 veci a potom dalsie oblecenie netusim naco nepisalo tam , kazdopadne dakujem topanky urcite pozrieme, zdravotny preukaz aj od nas chcu, dakujem za odpoved a maj pekny zvysok dna.❤