Lyžiarsky a choroba

13. dec 2022

Syn mal ísť na lyžiarsky, ale ma chrípku.mudr.mi dala potvrdenie, že je chorý a poslala som to učiteľke.Nechcem vyzvedat dopredu odchádzajú v sobotu aký je postup?Budú nám vrátené peniaze či to prepadne?

jasminet
13. dec 2022

Dcéra má ísť v sobotu a tiež tu chodí choroba okolo. Ak donesieme potvrdenie od dr. Peniaze nám vrátia - tak sme mali napísané na instrukciach zo školy

autor
13. dec 2022

@jasminet my sme to nemali v pokynoch mňa to mrzí polka triedy je chorá syn sa tešil, ale ma ATB a určite nemôže ísť.Len som chcela vedieť čo a ako.

mogaa
13. dec 2022

treba sa spýtať v škole...záleží či budú mať miesto neho náhradníka alebo nie....predpokladám že aj škola už niečo musela platiť napr.zálohu na autobus, ubytovanie....

autor
13. dec 2022

@mogaa veď viem preto sa pýtam.Nahradnika to som ešte nepočula.Idu 3 triedy a len z našej asi 10 deti nejde.Uvidim čo povie ucitelka

mogaa
13. dec 2022

náhradníka - či zoženú dieťa za tvoje dieťa....lebo ak je to objednané tak to buď prepadne alebo doplnia počet detí inými deťmi - z iných tried(ak bude záujem)....ak je vysoká chorobnosť tak škola sa bude snažiť presunúť termín, ale to sa nie vždy dá....autobus preobjednať vedia tam by nemal byť problém, ale problém môže byť s ubytovaním detí,lebo tam je termín už zarezervovaný a zrejme škola platila aj nejakú zálohu....to ti povedia len v škole, lebo pri takýchto situáciách sa to dá vyriešiť rôzne, nie je to len na škole ako takej ale aj od dodávateľa ostatných služieb čo si objednali.....

maris5
13. dec 2022

Tazko povedat, niekedy vratia za pobyt, ale za dopravu nevratia. Je to velmi individualne. Treba sa v skole opytat.

samuelson35
14. dec 2022

No to je smola...Ja som sa na toto presne pýtala keď sme vypisovali prihlášku a povedali mi že plnú sumu určite nevrátia ☹️ držím palce a skoré vyzdravenie...