Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Choroba počas lyžiarskeho výcviku. Vrátia nám peniaze?

mamcazuzca
18. mar 2009

Ahojte maminy,

ake mate skusenosti, ak Vam pocas lyziarskeho vycviku ochorelo dieta, boli Vam skolou vratene peniaze? Moj syn druhak absolvoval z dvoch tyzdnov 3 dni a zaplatili sme 100 eur a vraj nedostaneme spat nic..... Trochu draha lyzovacka......

krtko66
19. mar 2009

ahoj.
Ja mám skúsenosť z lyžiarskeho takú istú s dieťatom, ale z materskej škôlky. Išla najprv na 2 dni a potom ochorela, tak sme dali vedieť učiteľke že nepríde. Doniesli jej len lyže späť a potom sme volali inštruktorke, ktorá to organizovala /do tej lyžiarskej školy/, a povedali nám že budú náhradné termíny. Dohodli sme sa o 2 týždňe, ale vyšlo to na 2 dni /nosil ju tam ale starký a aj ju brával/. Mohla, ale ísť s inou škôlkou ktorá v tom čase mala lyžiarsky. Preto len 2 dni, lebo akurát to tak vyšlo, že v tom týždni mala aj karneval, aj nejakú besiedku, tak sme ju dali len štvrtok, piatok. Zaplatili sme ale za 5 dní a zostal tam už len 1 deň. Pýtali sme si peniaze naspäť od inštruktorky /ale upozorňujem, že najprv jej to muž povedal keď šla posledný krát/ a potom keď nič sa nedialo,tak ešte jej o 2 týždne volal a doniesla peniaze do škôlky za ten jeden deň.
Keď je seriózna lyžiarska škola, tak peniaze by mala vrátiť.
Ale ty to máš zo školou, tak neviem, či to zabezpečuje nejaká lyžiarska škola, alebo si to sami organizovali. Aj tak si myslím, že by mali vrátiť peniaze, keď tam tvoje dieťa nebolo všetky dni. Lebo platí sa na deň, vlek a prečo by ste mal platiť aj za dni keď tam vôbec tvoje dieťa nebolo.