Mám 11 rokov a ccem hrať hokej

okafo
23. máj 2022

Dobrý den chcem sa opýtať Mam 11 rokov a chcem hrat hokej. Zacal som hrat Hokejbal ked som mal 6 rokov korulovat skoro neviem a chcem sa opytať ze ako to v takom hokejovom klube funguje?

nikdenikto
23. máj 2022

Popros rodičov nech sa v nejakom hokejovom klube informujú

anjelicek26
23. máj 2022

Cvicny trening si vybavis kedykolvek, rodicia sa musia dohodnut s trenerom, vybavu ti na tie prve dva-tri razy pozicaju v klube, ked ta to bude bavit (ono to obcas vyzera v realite inak, ako si to clovek predstavuje)... odporucam najprv par hodin korculovania ako pripravka, inak to nedas...tie decka su na lade od 4-5 rokov kazdy tyzden uz v tomto veku... ale vsetko musis cez rodicov...moji synovia hrali hokejbal tri roky a teda ze by vdaka tomu vedeli hrat hokej, no ja ti neviem, mozno raz vyskusame 😂 Ale u nas momentalne ficia viac ine sporty...

petulda333
23. máj 2022

Moj syn chodi,prihlasili sme ho do klubu. Prilbu a korcule mu dali. Teraz maju letnu pripravu a od augusta lad. Povedz rodicom,nech najdu klub v okoli a oslovia ich

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katym77
6. jún 2022

V 11 rokoch musiš byť talent aby si sa presadil. To už chlapci v klube majú aj techniku naučenú. Za skúšku nič nedáš, ale nerob si nádeje.

zahara
6. jún 2022

@okafo informuj sa u trenerov, mozes hned zacat s letnou pripravou. A vela trenuj na kolieskovych korculiach, kym zacne sezona, postacia aj napriklad nejake Bauer z bazara na zaciatok.