Môj syn mi kradne spodné prádlo

magdalena077
9. aug 2022

Ahojte mamičky, potrebujem vašu radu. Žijem so svojim mužom a jeho synom z predošlého vzťahu. Jeho syn má 16 rokov a je to veľmi slušný a vychovaný chlapec a vychádzame spolu dobre. Ale už párkrát sa mi stalo, že keď som zbierala jeho špinavé prádlo v jeho izbe, našla som hodené pod posteľou moje spodné prádlo. Viete mi poradiť čo ďalej? Mám to prebrať s mužom alebo sa na to spýtam jeho?

sweet20
9. aug 2022

@magdalena077 ja by som sa nejak citlivo spytala najprv syna . podla mna ho pritahujes abo co

maminkadeticiek
10. aug 2022

Ja by som to povedala manzelovi.Je to citliva vec a on je jeho otec.Aby sa yo nejak nezvrtlo.proti tebe.

kompi111
10. aug 2022

Ak sa môžem opýtať kolko máš rokov si mladšia veľmi od partnera alebo by si mohla byt chlapcovi mamou? Ak si mladšia tak potom to kľudne môže byt že sa mu páčiš a proste ovoniava tvoje gatky….
Každopádne určite to rieš z partnerom lebo môže byt riadny pruser… dnes sú to gatky zajtra ta začne obchytávať určite riešiť !

anjelicek26
10. aug 2022

Ja pri takychto temach s registraciou dany mesiac a top fotkou s netu, no neviem neviem... ze by som fakt paranoidna?

patka06
10. aug 2022

@anjelicek26 tiež si myslím, že ďalšia vymyslená téma ... už nech skončia prázdniny 😂

mell27
10. aug 2022

@magdalena077 dosť chabý pokus vyvolať debatu, nabudúce vymyslí niečo dôveryhodnejšie ... 😳

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kompi111
11. aug 2022

Nemusí to byt fake ale zas no predsalen prázdniny…..

wwpela
8. sep 2022

@magdalena077 asi mu vôní tvoja julča

miselar
8. sep 2022
nikoll29
8. sep 2022

Ak by to bola pravda, asi by som s tym konfrontovala priamo chlapca a ak by sa nejak storcoval a nechcel sa priznat, tak by som to normalne povedala chlapovi, aby si s nim o tom pohovoril a narobil poriadky