Píšem si s chlapcom a neviem čo ďalej

emmali
6. apr 2023

Ahojte prosím vyhnite sa komentárom typu: porozprávaj sa o tom z rodičmi, na frajera máš ešte čas atď... S rodičmi sa rozprávam ale chcem počuť aj iné názory...
Napísala som jednému chlapcovi z našej školy ktory sa mi veľmi páči a býva v rovnakej obci ako ja on je osmak a ja som od neho mladšia. Ja som mu napisla cez falosny účet pretože som sa neodvážila mu napisat cez normálny účet aby nezistil kto mu píše za 3 dni sme sa veľmi rozpisali. On je v tom že mám tiež 14 rokov, chodím na inú školu a volám sa inak... Myslim si že ma má tiež rád pretože celé dni si píšeme. Chcel by ísť vonku ale neviem čo mu mám na to povedať keď tam príde ja tak ma bude poznať pretože pred rokom sme sa donho s kamarátkou rachli a stále sme nanho pozerali. Tento rok písal mojej kamarátke ale ona ho už nechce. Bojím sa ísť s pravdou von. Veľa mi o sebe povedal aj ja o sebe. Este nikdy som si s niekym za 3 dni nenapisala viac ako s nim. Napísal ze som velmi mile dievca a že sa mu so mnou velmi dobre pise... Chcel by ma aj prist oliat na Velku noc....
Prosím poraďte 💗

mimi3008
6. apr 2023

@emmali Uz si sa do toho zamotala. Ci uz mu povies pravdu, alebo nepovies, bude to asi zle. Ked mu povies, moze sa hnevat, ze si ho oklamala, ale zas moze ti to aj prepacit a ocenit, ze so sa priznala. Ak mu to nepovies, ostanete len pri pisani, lebo inak to zisti. A stavat nejaky vztah - ci uz kamaratsky alebo pre teba do buducnoati partnersky na lzi, je veeelka hlupost. Mozes sa teraz z toho aspon poucit

elmivelmi
6. apr 2023

@emmali 7 na zakladnej ,ano?A naco ti je chlapec?Venujbsa radsej skole a kruzkom,na chlapcov mas naozaj cas.

danalop
6. apr 2023

Treba veci riešiť narovinu, moja.🙂 Nech už sú akokoľvek bolestivé, musíš vyjsť s pravdou von. Skôr, či neskôr by to tak či onak zistil, takto si do konca života len písať by asi nebavilo jedného ani druhého.

emmali
autor
6. apr 2023

@danalop ďakujem za radu len ja sa bojím že si zo mňa bude robiť srandu pred celou triedou

mimi3008
6. apr 2023

@emmali Tak potom kasli na to, utni aj to pisanie a nikdy sa nemusi dozvediet, kto to ozaj bol

emmali
autor
6. apr 2023

@mimi3008 on sa mi veľmi páči a neviem si prestať len tak písať

januska12323
6. apr 2023

Zavolaj ho von, buď ti prepáči alebo nie. Tu už veľa nevymyslis.

mimi3008
6. apr 2023

@emmali ako pisali vyssie, na take mas este cas. Aj tak z tpho nic nebude

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aeruginosa
6. apr 2023

No dost hlupy napad si zalozit falosny profil a takto ho natahovat. Tebe by sa to pacilo? Podla mna toto neskonci dobre, ked sa mu priznas. Takze podla mna mas na vyber - priznat sa a riskovat, ze to roznesie po skole a budu na teba ukazovat prstom nejaky cas, alebo bez slova zrusit ten nick a neriskovat nic. Nemyslim si, ze by sa tu naplnil scenar ako z romantickeho americkeho filmu, odpustil by ti a zalubil by sa do teba, prepac.

h2
6. apr 2023

Keď ste naňho s kamoškou pozerali, nemal záujem a neskôr mal, ale len o tvoju kamošku. Tebe nenapísal, hoci zrejme si všimol, že ty si doňho. Keď zistí, že namiesto tajomnej 14-tky je to "stará známa" 13-tka (ak nie 12-tka), bude sklamaný. V tom lepšom prípade. V horšom bude naštvaný, že si ho oklamala. Prestaň mu písať, nechaj záhadnú 14-tku zmiznúť a po čase sa s ním skús dať dokopy sama za seba.

januska12323
6. apr 2023

Ešte máš možnosť na hento písanie sa vykašľať a normálne naživo sa s ním skamošiť, frajerom ti byť predsa nemusí.

tosomja
6. apr 2023

@emmali o nič nejde, ste deti. Láska cez pokec je super, povedz mu teraz, kto si a keď ťa príde oliať, zasmejete sa na Tom. A možno ťa oleje tak, že na to nikdy nezabudneš 🙂 keď sa mu budeš páčiť aj ako naozajstná, pozve ťa za výslužku na koláčik, keď nie, tak nabudúce budeš vedieť, že klamať sa nemá 😉

danalop
6. apr 2023

@emmali Neboj sa🙂 Nesmieš sa báť za žiadnych okolností. Ak by sa to aj stalo, aspoň budeš vedieť, že ti za to, aby sa ti páčil, rozhodne nestojí🙂

dilino
6. apr 2023

Už len to že si písala z falošného profilu si môže myslíeť že si ho klamala.Normálne si mu mala napísať že si ta a ta a páči sa TI.Pri najhoršom by ťa iba odmietol ale nie klamstvo hned na začiatku.Ved raz to praske a pomysli si že si ho klamala.Podľa mňa si mala napísať normálne s tvojho profilu a ak by ťa odmietol tak aspoň vieš že nič ako tak že si ho klamala.Nevieš tak aka bude jeho reakcia ked zisti pravdu.Možno vie že si to TY.Ak ťa vysmeje pred celou triedou vieš že nič s toho a treba si ho prestať všimať.Ešte budeš mať tých lások.

h2
6. apr 2023

@danalop To je dobrá rada, ale pre dospelú ženu. Dievčina v jej veku nepotrebuje zažiť, že bude po prípadnom neúspechu na posmech celej škole. Nemôžeme vedieť, ako sa 14 ročný chalan zachová.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmali
autor
6. apr 2023

Ahojte ja som to písanie nakoniec zatrhla

emmali
autor
6. apr 2023

Ďakujem za všetky rady

8aslan147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmali
autor
6. apr 2023

@8aslan147 dakujeem

ada510
6. apr 2023

@emmali tak neviem ktorá z nás toto nerobila priznávam sa že aj ja som mala 14 a písala som si s kadekym pod falošným menom no nikdy som ďalej nezasla bála som sa a pred cca 20 rokmi platili prísne pravidlá u nás doma to až na strednej som sa dostala von ...ale obliať nech ťa príde na tom nič zle nevidím ...keď ste z jednej dediny nemá zmysel sa skrývať...