Písanie si s chlapcom

28. jún 2020

Ahojte,viem že je to blbe ale aj tak...
Písala som si s jedným chlapcom,myslim ze sme si rozumeli,nikdy sme sa ešte nevideli.Vec je taka ze stále píšem prvá ja,no mozno on napisal prvý 2x.Skoro vzdy ked sme si písali tak do bolo aj do 3 rana.Minuly týždeň sme si písali naposledy,odvtedy nič,myslela som ze napíše sám od seba ale nie.Mne to už dosť chyba.Viem ze sú to čudne “problémy “ 😂 ale aj tak sa chcem spýtať co by ste na mojom mieste robili...Mam mu napísať?

claire0611
28. jún 2020

Keby sa chcel ozvať a zaujímal sa o teba, napíše prvý. Nečakal by hlavne toľko dní. A doprosovat sa chlapovi asi nie je najlepšie riešenie. Pre chlapa stratíš hodnotu hneď vo chvíli, keď uvidí ako ľahko ťa môže mať 🙂

lintu
28. jún 2020

Asi ho až tak veľmi nezaujímaš, keď sa nevie ozvať prvý. Nevnucuj sa.

autor
28. jún 2020

@claire0611
@lintu
Ako by ste naše písanie opäť “obnovili”?

veronikaszabova
28. jún 2020

No nijako, ked chalan evidentne nema zaujem.

lintu
28. jún 2020

Čo chceš obnovovať, ak on nechce? Veď keď chceš, tak mu napíš. A na ďalší deň sa mu ozvi zas a potom zas a zas.... Keď ťa to urobí šťastnou a potrebuješ priamo od neho počuť, že mu ideš na nervy, prečo nie?

radiah
28. jún 2020

Nepis uz, nieee.. Ale ak sa ozve, uvidis, ze budes skakat po povalu od radosti 👍👍👍 drzim prst

zirafienka
28. jún 2020

A možno mu to aj vyhovuje, že si sa odmlčala.

miskooo1987
28. jún 2020

@zirafienka a možno je len hanblivý introvert...

autor
28. jún 2020

@miskooo1987 aj na to som myslela,lebo keď sme si minule písali tak mi napisal ze som mohla už dávnejšie napísať,potom som poslala fotku viacerým ľuďom či si chce niekto pisat a on ihneď ze mozem s nim
Posledné dni je vecer stále s kamarátmi a počas dňa pracuje takze asi nemá už toľko času ako predtým ale aj tak

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
28. jún 2020

Takto ti poviem, u mna vždy tie prvotne iniciátorkou boli vždy ženy, patrím k tej skupine čo som písal, nikdy som nebol iniciátor nejako som to nevedel... ale nakoniec to dobre dopadlo...

sunny8
29. jún 2020

Mne to pripadá že ty si 30tnička ktorá nevie čo so sebou a tak píšeš 16r chlapcovi 😁😁 srry nemôžem si pomôcť. Z tvojho príspevku sa mi hneď vybavilo toto

autor
29. jún 2020

@sunny8 obaja mame 17 😂

sunny8
29. jún 2020

😁😁😁

asfodelka
29. jún 2020

Otazka je či si on nepíše s inými dievčatami a možno ani nemá prehľad ktorej už písal ;) kamarátka tak mala záujem o chalana.. stále ona prvá písala, až zistila že on má rozohraté hry všade možne, potom si našla normálneho chalana, ktorý sa dokáže ozvať. Hľadaj ďalej, niekde tam isto je aj normálny.

autor
29. jún 2020

@asfodelka on mi viackrát pisal ze iba so mnou si píše,aj ked viem ze to pravda nie je,aj keď no.Nechcela som s nim aj riešiť nejako vzťah iba kamarátstvo lebo čo sme si písali tak sme si dobre rozumeli

claire0611
29. jún 2020

žiadne písanie by si obnovovať nemala 😀
Ale keď máš 17 je pochopiteľné, že nad tým uvažuješ inak a život ťa naučí.
Kto chce, si čas nájde, s priateľom sme v kontakte denne, vždy keď nemáme čas, napíšeme si o hodinu, dve, tri... a to máme obaja prácu, v ktorej sme dosť vyťažení a toho času moc nemáme, ale čas na správu, aký máš deň a podobne sa nájde vždy. Neospravedlňuj ho a nehľadaj za tým, že chudák by možno aj chcel, len...
Ste ešte mladí. Hlavne sa zbytočne nenamotávaj, aby si nebola nešťastná. Nechaj to tak a možno predsalen sa ozve, lebo zistí, že mu chýba písanie s tebou. No keď sa neozve, nevnucuj sa mu, vyvolá to presne opačný efekt ako by si chcela 🙂

lillylilly
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modryzrebec
23. máj 2022

A keď je vonku s kamarátmi alebo v práci to neznamená že nemôže písať. Veď dnešná mládež je nalepená na telefónoch furt, či už v škole, práci, v krčme...

modryzrebec
26. máj 2022

A ešte k tomu že možno si píše s viacerími a už stratil prehlad ktorej či písal. Ja som toto riešil databázou. O každej som si v textovom súbore urobil poznámky a tak sa nemohlo stať že sa domotám. To vytýkať netreba nikomu lebo druhá strana si takisto môže písať s kopou ľudí.

A k tomu že kto prvý píše... Napíše ten komu sa písať chce. Ak nereaguje na prvú druhú správu tak tam už je niečo a ďalej už netreba pokračovať. Ale určite nerobiť to že si na rade a nenapíšeš. Také sa stalo že napísal som prvý jednej (akože oslovil) a ona neskôr tresla: "aj ja som si ťa pozerala" (ešte pred písaním akože) a tak já reku prečo si nenapísala? Ona to potom nejako zahovorila že veď som napísal tak už nemusela. Neutrálna odpoveď. Ale ďalšia mi povedala aj také že má zásadu že nikdy nepíše prvá. Práve tie zásady môžu zabiť príležitosť. Možno lustrovala profil človeku čo by bol jej osudový a len za to že má zásadu nenapíše. Ja som liberál, mne je to jedno. Keď mi žena napíše prvá, vôbec to tak neberiem že sa vtiera atď. Skôr som v strehu že či sa to neotočí na to že je dílerka a len chce predať nejaký pridukt. Už aj to sa stalo.