Priemer známok - 4. ročník na strednej škole

baaja
27. jún 2022

Ahojte, prosím vás aký priemer známok ste mali vy alebo vaši tohtoroční maturanti zo štvrtého ročníka? 😅 Pýtam sa kvôli vysokej škole

dskjhfdlkdjhl
27. jún 2022

@baaja Ja (davno), aj moja dcera 1.00, ale myslim, ze tato informacia je pre Teba uplne zbytocna.

mimi3008
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi3008
27. jún 2022

1,0 za celu strednu

eeffka
27. jún 2022

1.00 a popravde niekedy nad 1.5 sa na vs ani nedostal resp sa tam dlho neudrzal.... dnes... beru hocico

cairka
27. jún 2022

To fakt ste všetci mali 1,0 ?????? Ja som asi chodila na gympeľ s hotentótmi 😅 S oškretými ušami som bola vďačná za priemer do 2,3, samozrejme, mali sme asi dvoch, čo mali 1,0. Na výšku soms a dostala, ovšem humanitný smer, Matfyz ma ani nelákal. Mrzelo ma ale, že som sa nedostala na psychológiu, tam to nestačilo .

mauduska
27. jún 2022

mne nikdy nešli cudzie jazyky a trápila som sa na gympli s fyzikou, najlepšie vysvečko som mala v treťom ročníku s jednou dvojkou z angličtiny. Som na matfyze, nemám problém, stíham aj robotu - je to proste o tom, že na gymku máš aj predmety, ktoré ťa nebavia a nemáš záujem o ten smer a potom pri správnom výbere VŠ ťa baví takmer všetko.

jennky13
27. jún 2022

@baaja na studium VS nepotrebujes ziadny priemer znamok. Nie je dolezite ani maturitne vysvedcenie. Obycajne sa robia SCIO testy a kazda fakulta potrebuje urcity percentil , ktory ked dosiahnes, tak ta prijmu. Bez ohladu na znamky v strednej skole. Teda musi zmaturovat.

mimi3008
27. jún 2022

@jennky13 na niektore VS sa berie/bral priemer

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
27. jún 2022

ja som mala len v 4.rocniku strednej skoly 1.00 priemer... dovtedy som sa zvykla zmestit do 1.6
Dcera je len v 4. rocniku na zakladnej :D priemer 1.00
Povedala som jej ze nebudem bazirovat na znamkach ak jej nieco neide, ale neznesiem lajdackost (co by u nej mohlo hrozit)...

simsalabim
27. jún 2022

Priemer neviem, ale mala som 3 trojky (matika, fyzika, chemia) a sem nejaku dvojku. Inak jednotky. PS Mam titul pred aj za menom, takze priemer 1.00 mi nebolo treba.

janickacrazy
28. jún 2022

@baaja na niektoré školy berú podľa priemeru, môj syn nebol tiež úplne ideálny študent na strednej škole, na VŠ ho zobrali, dal si viac žiadostí, ono záleží aj na tom, aký je o tu školu záujem