Stredná škola zameraná na počítače

luko999
21. jan 2021

Dobrý deň, mám 15 rokov a už by som mal začať premýšľať na akú strednú by som chcel ísť, veľmi by som chcel ísť na nejakú počítačovú školu ale všetci mi vravia že tam treba dobre vedieť po anglicky a moja angličtina je trochu slabá, známky mám také priemerné, občas sa tam najde aj 4, chcel by som len vedieť či by som mal šancu na takúto školu sa dostať. Ďakujem za každú radu.

danist
15. sep 2021

@janka1011 myslím ze vôbec... Syn je spokojný, a to nie sme veriaci... Maju dual vzdelávanie, čiže každý mesiac mu pipne na účet pár eur, v 1r.to bolo 30€ v 2r.60€ a teraz v 3r.zacinaju praxovat v continentali. Chodia na sútaže robotické, prvom ročníku bol v Brne, a v druhom mali online sútaže,kedze korona, a aj rôzne semináre z vysokej školy kde získal certifikáty. . Učitelia veľmi milí a ústretový.

jaja20
15. sep 2021

@janka1011 Zoberú aj bez prijímačiek,ale žiak musí urobiť obidva monitory aspoň na 90%.
Chlapcov je určite viac,ale moja dcéra chodí na grafiku a v triede je ich 9 dievčat.

ginepra
18. jan 2022

@nelca84 ahoj, aka je ta IT skola v BB? To je priemyslovka? Ste spokojni? Mam syna jednotkara, hladam prenho dobru strednu so zameranim na IT...

ginepra
18. jan 2022

@danist ahoj, na aku skolu chodi tvoj syn? Dakujem

nelca84
18. jan 2022

@ginepra v BB je aj priemyslovka, aj SOŠ-ka zamerana na IT. Syn si tiez ide dat prihlasku tento rok na tu priemyslovku, ta ma dobre meno. Ale u nas je to aj tak az druha volba, tak uvidime.
Kolegov syn teraz maturuje na tej SOŠ-ke.

ginepra
19. jan 2022

@nelca84 a kam davate este prihlasku ak smiem vediet? Na gymnazium? Dakujem

nelca84
19. jan 2022

@ginepra na sps stavebnu

kittykat22
19. jan 2022

@luko999 staci ti vybavit si doucovanie a bude to ok. Spoluziacka si vybavila doucovanie z anglictiny a behom roka bola vyrazne lepsia. Mozes spravit to iste 🙂

danist
19. jan 2022

@ginepra katolícka škola-stredná odborná škola odbor programátor... V Ban. Stiavnici

ginepra
20. jan 2022

@danist skoda, to mama daleko, zle dopravne spojenie

petko444
8. nov 2022

@luko999 ake si mal znamky a dostal si na strednú školu