Váha 15 ročného dievčaťa

nattluk
26. jan 2017

Ahojte všetci, skôr ako mi začnete písať že v mojom veku by som takéto veci nemala riešiť tak si aspoň prečítajte tento príspevok do konca. Takže, som dievča a mám 15 rokov veľmi ma trápi moja váha aj keď nie som nejak že tučna ale mám proste nejaké tie kilá naviac a už neviem ako schudnúť. Cvičím, nestravujem sa nejako nezdravo ale ani za nič schudnúť z nôh prosím ak budete mať niekto nejaké rady alebo ak mi vie niekto nejak pomocť tak budem veľmi vďačná, vopred ďakujem❤

sibalka21
26. jan 2017

No myslim, ze v tvojom veku to je normalne riesit 🙂 Kazda 15rocna baba sa chce pacit, nielen sebe ale aj ostatnym 🙂 No ak cvicis, zalezi na tom co cvicis... Na nohy pokial viem, je velmi dobry beh alebo skakanie na svihadle 🙂

nattluk
autor
26. jan 2017

Sibalka21 dakujem za radu❤

lorela
26. jan 2017

@nattluk Selektívne sa chudnúť nedá, to znamená, že telu nerozkážeš, odkiaľ má práve chudnúť, lebo ty chceš 🙂 .
Chudne sa zovšadiaľ, a, samozrejme, najprv je úbytok vidieť tam, kde máme najmenej tuku, čiže na problémové partie príde až nakoniec.
Naopak, neodporúčam ti také cvičenia, kde "silou/záťažou" pôsobíš na nohy. Žiadne posilňovanie, pretože ak sa ti miernučko zväčšia svaly na nohách, nohy budú práveže pôsobiť opticky malinko hrubšie. Ak teda behať, tak miernym tempom, ľahko a bez zadýchania - to je ideálne pre spaľovanie tuku. Alebo stacionárny bicykel - bez nastavenia záťaže a opäť tempom bez zadýchania. V lete plávanie, korčule, turistika alebo dlhé prechádzky.
Ale, v podstate, každý pohyb je lepší ako nič. Aj pravidelné vysávanie a umývanie podláh, žehlenie urobí službičku 😉.

sweetyna
27. jan 2017

@nattluk vies nohy su dost tazka partia, ak to mas aj dedicne ze mas hrubsie nohy tak ti z nich pojde tazsie schudnut. Skus viacej behavat a skor kardio cvicit. To pomaha na nohy a treba byt hlavne trpezliva a neprestavaj cvicit🙂 Uvidis po dlhsom case sa to na tebe odzrkadli🙂

puglifeforever
11. feb 2017

Vyznavaj anu a budes krasna
Prazdnota je cista hladovanie je liek

nanulka24
11. feb 2017

@puglifeforever si si zabudla dat lieky?

88patka88
11. feb 2017

@puglifeforever aj v ústave máte prístup k netu???!!!

somavi
11. feb 2017
lorela
11. feb 2017

@puglifeforever A smrt je co? Lebo k nej smerujes.

marty_4
21. feb 2017

este mas dost casu nato, aby si riesila svoju vahu. tvoje telo sa stale vyvija a je mozne, ze zacnes na vahe aj stracat, preto si tym moc hlavnu nelam. sportuj, stravuj sa zdravo, to vobec ie je na skodu ale vaha sa ti bude este upravovat. hadam to dopadne dobre a budes spokojna😉

puglifeforever
23. feb 2017

Ja som uplne v poriadku len nenavidim tucnotu