Aké máte skúsenosti s MUDr. Korbašom?

martinamici
17. jún 2020
mirabella26
17. jún 2020

@martinamici najlepší lekár gynekológ za mňa. Milý, ústretový, vysvetlí, poradí. Dokonca počas poradní u tehotných nepýta nehorázne peniaze za obrázok zo sona, dokonca bez problémov zavolá aj otecka dnu aby videl bábätko na sone. Ja len odporúčam ☺️

katenka858
17. jún 2020

@mirabella26 ja len suhlasim...aj ja som jeho pacientka...skoda, ze mu nevysla sluzba v porodnici, ked som tam bola ja

mirabella26
17. jún 2020

@katenka858 keby idem normálne aj ja by som ho chcela. Alr nám vyšla sekcia a to on nerobí 🤷‍♀️😁

kateemka
17. jún 2020

@mirabella26 absolútne súhlasím ! Najlepší lekár 🙏

antija
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolapie
17. jún 2020

Ani ja som nebola spokojná. 5 rokov, čo som bola u neho mi nerobil jediný raz ster z krčka! Až keď som prešla k druhému doktorovi tak sa čudoval, že prečo nemám záznamy zo sterov..
Na preventívky som chodila pravidelne raz ročne a taktiež ani žiadne vyšetrenie prsníkov sa nekonalo. Podľa mna nie je vôbec dôsledný.

katenka858
18. jún 2020

@nikolapie hmm..divne...mne robi cytologiu presne tak ako ma..prsniky nevysetruje, to je pravda, ale teda mna sa zakazdym pyta na samovysetrenie...a na sono prsnikom mi pise ziadanku kazdy rok

nikolapie
18. jún 2020

@katenka858 veru áno, ale ja som bola veľmi nahnevaná pretože sa mohlo niečo vážne zanedbať.. neviem, čo ho viedlo k tomu aby mi ani raz nerobil stery, bol to môj prvý lekár od 17 rokov a teda som nemala tušenia, že sa v rámci každej prehliadky má zobrať ster..

antija
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolapie
18. jún 2020

@antija Napr. Moja spolužiačka k nemu chodila tiež a jej stery urobil vždy, tak tomu celkom nerozumiem..
Neviem proste, za mňa ako lekár nie a ani by som ho ďalej neodporúčala.

antija
18. jún 2020

@nikolapie
tak potom som z toho tiez jelen, ....mozno podla sympatii 🤣.......tiez by som ho neodporucila

kateemka
19. jún 2020

Tak toto nechápem ,lebo mne vyšetrenie prsníkov robí vždy ... aj stery keďže som sledovaná ... tak neviem ,nechápem 🙂

martinamici
autor
19. jún 2020

@mirabella26 no super to ste potešili, neviete či ešte berie?

martinamici
autor
19. jún 2020

No na fb bolo dosť odporúčaní a chvalenia ale tu ste ma zneistili 🤔 každopádne ďakujem

mirabella26
19. jún 2020

@martinamici berie pacientky, mesiac dozadu prešla k nemu moja teta. Stačí si zavolať na pevnú linku a opýtať sa sestričky. Úprimne mne robí stery pravidelne, každý druhý rok sa robia ak sú výsledky v poriadku, prsníky mi vyšetroval naposledy po pôrode, keď som mala kontrolu po šestonedelí a to som bola v januári u neho.

jarka212
20. jún 2020

@nikolapie to je divné, pretože mne ho robí pokaždé, chodila som predtým k Mičkovi do Pruského a to bol len bežiaci pás, žiadna otázka, pomaly odpoveď, len rýchlo, rýchlo ďalšia. pán Korbaš je milý, chápavý a aj poradí. Takisto aj prsia mi vyšetril. Ja k nemu chodím cca 8 rokov a ten ster mi robil vždy.

jarka212
20. jún 2020

@kateemka aj mne robí vždy ster, a to nie som v ničom sledovaná, a ja ho ako človek môžem len odporučiť, to sa s predchádzajúcim nedalo porovnať. a na každú pacientku má aj čas, a ako som písala pre porovnanie Mičko má tam plnú čakáreň pacientok a 2 kabínky a rýchlo, rýchlo na nikoho čas, len núka všetko, z čoho by mal naviac peniaze! čo napr. doktor Korbaš nerobí.

mirabella26
20. jún 2020

@nikolapie
@kateemka
nedalo mi to s tými stermi a hľadala som info. Ak ich aj nerobil, tak nie preto že nechcel, podľa mňa, ale preto lebo sa vykonávajú až od 23.roku života ženy do cca 64 rokov. Aspoň až od toho veku ich prepláca poisťovňa pacientkam. Nejdem sa s nikým hádať ale viem, že aj ja keď som chodila k Pecinovi kedysi tiež mi stery nerobil, bola som uneho od 17. Potom som prešla po pár rokoch ku Šefarovi a ten ich už robil a tiež som kukala jak puk, že čo chce. A u Korbaša som cca 3-tí rok a ster mi bral raz a tento rok by mal znova.

nikolapie
20. jún 2020

Je to možné. Len je zvláštne, že spolužiačke robil a takisto ako mám ja mladšiu kamošku o pár rokov tak jej gynekológ jej tiež zakaždým ster robil. Tiež sa mi nezdá, že keď som prešla k druhému gyneokologovi tak sa čudoval, že prečo nemám žiadny záznam o kultivácii tak ja neviem.

kakatko
19. júl 2020

@mirabella26 už nechodí k pôrodom ,pýtala som sa ho,ani neslúži už v nemocnici

ella282
19. aug 2020

Baby prosím vás, robí Korbas morfologicky ultrazvuk?

katenka858
19. aug 2020

@ella282 ak si pod tym predstavujes taky, co sa tu casto popisuje, tak nie...robi 3-4x sono, kde pomeria zakladne veci a zapise do tehot.knizky, potom prietoky (tiez sono, ale sleduje sa prietok krvi cez pupocnik) a to je vsetko...neuznava caste ozarovanie plodov, takze ak chces nieco viac ("pravy" morfo, 3D, 4D), tak musis ist niekde inde za poplatok

ella282
19. aug 2020

@katenka858 ja že sa konečne dozviem aj pohlavie...

katenka858
19. aug 2020

@ella282 pohlavie ti povie, ak sa spytas...pokial ho uz bude vidiet 🙂

ella282
19. aug 2020

@katenka858 no pri prvom nevedel do 26tt, ale možno to bolo tým, že to bol chlapec... Možno to teraz uvidí skôr 😉

nikushka2012
11. mar 2021

@antija zdravím Vás prešla ste ku mudr.Krumpovej?

antija
12. mar 2021

@nikushka2012 zatiaľ nie, teraz cez koronu sa mi nechcelo behat po doktoroch...ale určite sa v budúcnosti chystám