Dobrý pediater v Púchove

bambulata
23. apr 2021

Ahojte mamičky z PU,
prosím vás, budem hľadať vhodného detského lekára v PU a pomohli by mi odporúčania. Máte niektoré dobré aj zlé skúsenosti s detskými lekármi v PU?
Ide mi o to aby bol ľudský/á, príjemný/á - som prvorodička a nepotrebujem aby sa na mňa kukali ako na debila, keď sa budem pýtať 🙂
Dikinko

miroslavaa31
23. apr 2021

@bambulata ahoj,mudr.basova je fajn,tiez mudr.martisova.

palinohavino
23. apr 2021

@bambulata DR Martisova

tinala
23. apr 2021

@bambulata my máme dr basovu, mám už druhé dieťatko a stále sa pýtam aj tak, lebo vždy je nejaká situácia nová.. nikdy som u nej nemala pocit že otravujem alebo podobné.. vždy vsetko vysvetlila, detailne..

dadculik
24. apr 2021

@bambulata ja mam syna u Basovej a nemôžem na ňu povedať nič zlé. Dokonca ju chválila aj lekárka keď sme boli v nemocnici v PB. Vraj najlepšia pediatricka v Púchove.

fineta
25. apr 2021

@dadculik prosím Vás, kde má pani Dr. ambulanciu? Neviete či berie aj nových malých klientov do dispenzara? (ale nie sme z PU) Ďakujem. ❤️

fineta
25. apr 2021

@dadculik a ešte ma zaujíma koľko má cca rokov pani doktorka Bašová. Ďakujem. 🙏

pr3ttygirl
26. apr 2021

@fineta myslím že má okolo 50tky ale je naozaj skvelá. Milá, aj sestrička. Obe sú skvelé 🙂

dadculik
26. apr 2021

@fineta ambulanciu ma v Zdraví, myslím ze berie stále deti. Napr my pod ňu spadame ako obec, ale či berie aj mimo netuším. A ma tak do 50rokov. Jej sestrička je tam veľmi dlho ešte ja som k nej chodila ako decko.

fineta
26. apr 2021

@dadculik ďakujem 😍

fineta
27. apr 2021

@pr3ttygirl pýtam sa najmä preto na vek, či neodide v najbližších rokoch do starobného dôchodku. Z toho dôvodu zháňam aj nového pediatra.

pr3ttygirl
27. apr 2021

@fineta myslím že nie 🙂 nám ju odporučila svokra...ja som chodila k Martišovej a teda.. tam by som už dieťa nedala 🙂

pr3ttygirl
27. apr 2021

@fineta a my pod ňu teda asi nespadáme ako obec alebo mestská časť, ale zobrala nás v pohode 🙂

sabsab257
1. aug 2021

@pr3ttygirl dobrý den, mohla by som sa opýtať z akého dôvodu? Zvažujem kam prihlásiť novorodenca 🙂 ďakujem pekne

pr3ttygirl
1. aug 2021

@sabsab257 dobrý deň..no predsa len už má svoj vek a mne nikdy nejak nepomohla 🙂 mala som zápal močových ciest a ani len moč mi nezobrala, len ma poslala na chirurgiu s bolesťou na ľavej strane krížov...a je toho viac...naši vraveli že kedysi bola fakt dobrá, len vekom sa to zrejme mení u niektorých 🙂 my sme u Bašovej so synom... má okolo 50tky cca a naozaj zlatá, milá, aj sestrička 🙂

fineta
1. aug 2021

@pr3ttygirl aj nás pani doktorka prijala minulý mesiac. Som rada. Ďakujem. 😊

bambulata
autor
16. sep 2021

@miroslavaa31
@tinala
@dadculik
Ahojte holky, no malý sa mi narodil a keďže šiel skôr, nestihla som sa ani len dovolať a overiť si ci nás zoberie..prosím, nemáte niekto uložený kontakt, lebo t.c. zo stránky zdravia mi stále hlási ako odpojene :/

dadculik
16. sep 2021

@bambulata páči sa 042/4623257

bubinocka96
7. jan 2022

@dadculik ahoj prosím ťa náhodou email na pani doktorku Bašovú nemáš?🙂

dadculik
7. jan 2022

@bubinocka96 Ahoj mam