icon

Poznáte denné menu ako v päťhviezdičkovej reštaurácii?

15. jún 2026

Nie vsetky denne menu su rovnake ale dnes ma nsozaj
prekvapil Patronsky pivovar
Poznate aj vy take kde naozaj chut a prezentacia je ako 5* restauracii ?

Poznáte denné menu ako v päťhviezdičkovej reštaurácii?
anonym_05b1ae
15. jún 2026

no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie

anonym_f44872
15. jún 2026

Prezentácia mi príde skôr taká domácka, nič netradičné na menučko, ale chutné to byť mohlo určite... my keď chceme ísť na menučko, tak väčšinou Dončos alebo Drag, keďže to máme blízko a aj nám chutí... keď si objednávam, tak málokedy denné menu

anonym_c651dc
15. jún 2026
@anonym_05b1ae

no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie

@anonym_05b1ae
Rozumiem nedali 3 kopky ryze 😱

anonym_df542e
15. jún 2026
@anonym_05b1ae

no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie

@anonym_05b1ae prikladnaam sa k nazoru, toto urcite nie je ako z 5* restauracie. Ale chutne to byt mohlo, o tom potom, len teda na margo prezentacie.... autor/ka asi este 5* restauraciu nenavstivil/a

anonym_ac092e
15. jún 2026
@anonym_df542e

@anonym_05b1ae prikladnaam sa k nazoru, toto urcite nie je ako z 5* restauracie. Ale chutne to byt mohlo, o tom potom, len teda na margo prezentacie.... autor/ka asi este 5* restauraciu nenavstivil/a

@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?

anonym_c651dc
15. jún 2026
@anonym_df542e

@anonym_05b1ae prikladnaam sa k nazoru, toto urcite nie je ako z 5* restauracie. Ale chutne to byt mohlo, o tom potom, len teda na margo prezentacie.... autor/ka asi este 5* restauraciu nenavstivil/a

@anonym_df542e
Mas pravdu nikdy som ani nesla okolo 5*

anonym_f44872
15. jún 2026
@anonym_ac092e

@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?

@anonym_ac092e záleží čo je myslené ako 5* reštaurácia… 5* na recenziách alebo od nejakého kritika? V 5* hoteli? Alebo 3 Michelinske hviezdy?… ja si, keď niekto takýto výraz použije, predstavím fine dining, takže žiadne menučko nehrozí a prezentácia naozaj inde, napr. Eck je za mňa jedna z top u nás… takto by som to naservírovala naozaj aj doma, ale to neznamená, že to vyzerá zle

anonym_ac092e
15. jún 2026
@anonym_f44872

@anonym_ac092e záleží čo je myslené ako 5* reštaurácia… 5* na recenziách alebo od nejakého kritika? V 5* hoteli? Alebo 3 Michelinske hviezdy?… ja si, keď niekto takýto výraz použije, predstavím fine dining, takže žiadne menučko nehrozí a prezentácia naozaj inde, napr. Eck je za mňa jedna z top u nás… takto by som to naservírovala naozaj aj doma, ale to neznamená, že to vyzerá zle

@anonym_f44872 áno to ma zaujimalo, že čo je myslené pod pojmom 5*
🙂👍 môže byt

avatar
maca1984
15. jún 2026

Tak hlavne že ti to chutilo .

anonym_c651dc
15. jún 2026
@anonym_ac092e

@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?

@anonym_ac092e
Ja som tam len tak omylom zabludila do UFO na degustacne menu

anonym_c651dc
15. jún 2026
@anonym_ac092e

@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?

@anonym_ac092e
Moderné luxusné reštaurácie môžu mať drevené stoly, otvorené kuchyne, žiadne obrusy a uvoľnenú atmosféru, pričom stále ponúkajú výnimočné jedlo a prvotriedne služby.

anonym_f5af65
15. jún 2026

toto je 5* , ryžu by tak nikdy nehodili
ale pekne naservirované jedlo v menučkarny poteši ale doležitejška je chuť

anonym_c651dc
15. jún 2026
@anonym_ac092e

@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?

@anonym_ac092e
5* Moze vyzerat aj takto kde sa naschval znazia spravit lezerne vyzerajuce domace jedlo

anonym_2f8fea
15. jún 2026

No neviem mne to na tanieri pride ako keby to bola donaska a autorka to doma dala na tanier. Kazdopadne na pivovar to vyzera fajn ale od 5* to ani neslo. Keby takto ki prestreli jedlo inde ako v pivovare tak ma to urazi, ved aj ja to viem lepsie na bezny domaci obed/veceru a to nie som vyucena kucharka.A ta ryza minimalne z fotky mi pride mierne rozvarena ale mozno len fotka klame.

anonym_33f2a7
16. jún 2026

Vyzerá to odporne, aj prasa by sa z toho dogrcalo!