Poznáte denné menu ako v päťhviezdičkovej reštaurácii?
Prezentácia mi príde skôr taká domácka, nič netradičné na menučko, ale chutné to byť mohlo určite... my keď chceme ísť na menučko, tak väčšinou Dončos alebo Drag, keďže to máme blízko a aj nám chutí... keď si objednávam, tak málokedy denné menu
no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie
@anonym_05b1ae
Rozumiem nedali 3 kopky ryze 😱
no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie
@anonym_05b1ae prikladnaam sa k nazoru, toto urcite nie je ako z 5* restauracie. Ale chutne to byt mohlo, o tom potom, len teda na margo prezentacie.... autor/ka asi este 5* restauraciu nenavstivil/a
@anonym_05b1ae prikladnaam sa k nazoru, toto urcite nie je ako z 5* restauracie. Ale chutne to byt mohlo, o tom potom, len teda na margo prezentacie.... autor/ka asi este 5* restauraciu nenavstivil/a
@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?
@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?
@anonym_ac092e záleží čo je myslené ako 5* reštaurácia… 5* na recenziách alebo od nejakého kritika? V 5* hoteli? Alebo 3 Michelinske hviezdy?… ja si, keď niekto takýto výraz použije, predstavím fine dining, takže žiadne menučko nehrozí a prezentácia naozaj inde, napr. Eck je za mňa jedna z top u nás… takto by som to naservírovala naozaj aj doma, ale to neznamená, že to vyzerá zle
@anonym_ac092e záleží čo je myslené ako 5* reštaurácia… 5* na recenziách alebo od nejakého kritika? V 5* hoteli? Alebo 3 Michelinske hviezdy?… ja si, keď niekto takýto výraz použije, predstavím fine dining, takže žiadne menučko nehrozí a prezentácia naozaj inde, napr. Eck je za mňa jedna z top u nás… takto by som to naservírovala naozaj aj doma, ale to neznamená, že to vyzerá zle
@anonym_f44872 áno to ma zaujimalo, že čo je myslené pod pojmom 5*
🙂👍 môže byt
@anonym_05b1ae
@anonym_df542e
Ako jedlo vyzerá v 5* reštaurácii?
@anonym_ac092e
Moderné luxusné reštaurácie môžu mať drevené stoly, otvorené kuchyne, žiadne obrusy a uvoľnenú atmosféru, pričom stále ponúkajú výnimočné jedlo a prvotriedne služby.
No neviem mne to na tanieri pride ako keby to bola donaska a autorka to doma dala na tanier. Kazdopadne na pivovar to vyzera fajn ale od 5* to ani neslo. Keby takto ki prestreli jedlo inde ako v pivovare tak ma to urazi, ved aj ja to viem lepsie na bezny domaci obed/veceru a to nie som vyucena kucharka.A ta ryza minimalne z fotky mi pride mierne rozvarena ale mozno len fotka klame.
Vyzerá to odporne, aj prasa by sa z toho dogrcalo!










no toto rozhodne nevyzera ako z 5* restaurácie