Mamičky slovenky žijúce vo Viedni

jokers303
5. jún 2011

Ahojte najdem tu nejake mamicky slovneky,ktore ziju vo viedni.rada by som nejake spoznala zijem vo viedni a nemam tu kamosky maminy.dakujem.zuzka.

monikaaerik
22. júl 2015

Ahojte maminky,
chcela by som sa na vás obrátiť s prosbou, neviete o niekom, kto vo Viedni prenajíma byt na 3 noci? Chodievame s dcérkou (1r.) na kontrolu k ortopédovi a máme v auguste kontrolu. Doteraz sme z Košíc chodievali na otočku, ale tentoraz si chceme Viedeň trošku užiť, pozrieť zoo, centrum, možno prater, dom mora.
Ideme 2 rodiny, dokopy 8 ľudí, z toho 3 deti. Tak hľadáme 2-3 izbový byt, kde by sme prespali. Najlepšie v oblasti, kde sa dá zadarmo zaparkovať, dostala som odporúčanie na 10 b.
Ak by ste o niekom vedeli, bola by som vám vďačná za info, hotely sú príšerne drahé ☹ .ďakujem krásne.

malinka158
22. júl 2015

@monikaaerik skus pozriet stranku slovaci.at tam mas ponuky aj na ubytovanie

monikaaerik
24. júl 2015

@malinka158 ďakujem za info, skúsim sa registrovať a popýtať 🙂 krásne leto 🙂

potvorica
24. júl 2015

@lulura Ahoj, nahodou som na nieco natrafila co ti mozno pomoze🙂
http://www.slovacivkittsee.at/page.php?p=infobo...

lulura
25. júl 2015

@potvorica Ahoj 😉 dakovala! Pekny den 😉

suzantt
2. sep 2015

Ahojte mamicky!
Moja dcerka ma pol roka a rada by som spoznala niekoho s dietatom v podobnom veku;)
Velmi sa tesime, ak sa niekto ozve😀

potvorica
3. sep 2015

@suzantt Aj ja s dcerkou by sme sa potesili ak by sme uz konecne niekoho nasli na spolocne vychadzky. Z ktoreho bezirku ste? Ak mas zaujem napis mi na email katarinalenorak85@gmail.com
Tu sa mozme presnejsie dohodnut ohladom stretnutia a vymenit si cislo. Nemam problem prist aj do ineho bezirku ako som ja.

suzantt
3. sep 2015

@potvorica Ahoj Katka, dufam, ze si dostala moj e-mail;)
Velmi radi sa s vami stretneme😄

ellis21
8. sep 2015

@potvorica
@suzantt tahojte maminky. Ja som sa teraz presťahovala do Viedne a tiez hladam niekoho na prechádzky poprípade ponechanie. Mám tri deti s najmladšou 2 roky som na MD. Budem rada ak sa mi ozvete dakujem

ellis21
8. sep 2015

Mamičky. Je tu niektorá zo 14 bz? Budem rada ak sa s nejakou zoznam im. Mám 3 deti 13, 8, a 2 roky

ellis21
8. sep 2015

@susan26
@simona444 ahojte zmienky. Sú to už staré príspevky ale predsa len skúsim . Prisťahovalci sme sa z Bratislavu do 14 bz a hladam niekoho na ponechanie. Keďže tu nikoho nepoznám a nemeckybmoc neviem. Mám tri deti.

paujan
3. okt 2015

Ahoj.Simona.
My byvame trosku dalej od vas,male vo Viedni nie je problem s dopravou.My sme novi v 22 Bezirku, nikoho tu nepozname. Ja hladam kamaratov pre mojho 6- rocneho syna. Ak budes chciet tak sa ozvi.
Paula.

ellis21
4. okt 2015

@paujan ahoj ja mam tri deti. A syn ma 7. ☺ kludne sa ozvi. Sme v 14

susan26
5. okt 2015

@ellis21 jaj my uz nebyvame vo viedni.tak veľa štastia prajem

peta1711
24. okt 2016

Ahojte baby, neviete nahodou niektora alebo Ze by Ste Sa spytali v lekarni Ci ockuju pediacelom. Pediacel Je presny nazov vakciny. V cechach Sa prave vypredal. Dakujem velmi pekne za info ak by Ste niektora vedela.

riamolly
24. okt 2016

Aj my byvame vo viedni v 11bez. Obaja s muzom sme slovaci a mame 4 deti 🙂

janka3108
23. nov 2016

Ahojte neviem ci je tato skupinka este aktualna ale za pokus nic nedam 🙂 mam malu dcerku 10m a rady by sme nasli nejaku kamosku kamosa 🙂 byvame vo Viedni a nemame tu nikoho :(

mishelita
23. nov 2016

@janka3108 pridaj sa do skupiny Rakusko 😉 tam najdes skor kamosku na kocikovanie.my sme bohuzial mimo viedne a budeme sa stahivat este dalej trosku,ku Brucku

janka3108
23. nov 2016

@mishelita hladam hladam a nieviem najst tu skupinu nemohka by si mi poslat link prosim

mishelita
23. nov 2016

@janka3108 myslim,ze musis dat ako miesto byvania Rakusko a hodi ta to tam automaticky. skus,ak nie.kuknem sa na to a pozvem ta do skupiny 😉

janka3108
24. nov 2016

@mishelita myslim ze som tam 🙂 dakujem

magduska
24. nov 2016

Ahojte, hladam spriaznenu dusu vo viedni 🙂. Mam 9 rocneho syna a 2 rocnu dceru. Sme z 3.bezirku. tak snad budem mat stastie tu 🙂

suzantt
25. nov 2016

Ahoj Magduska, moja mala bude mat vo Februari 2 roky;)
Spoznala som tu jednu Slovenku a jej dcera mala teraz 2 roky!
Mozno by sme sa mohli stretnut;)
Moja mala chodi do skolky a ja uz pracujem, ale kamoska je s malou doma
Ak mas zaujem, ozvi sa;)

cuca1988
17. jan 2017

Ahojte my byvame v 13 bz...tie sa rada zoznamim s nejakou maminkou ...mam tri deturence

potvorica
17. jan 2017

Ahoj cuca 1988, ak mas zaujem napis mi na email katarinalenorak85@gmail.com
Tu sa mozme presnejsie dohodnut ohladom stretnutia a vymenit si cislo.

katlinkamt
26. jan 2017

Ahojte, najde sa tu nejaka mamicka na pokec, stahujeme sa do Viedne a nikoho tam nepozname, mam 5 mesacneho synceka 🙂

janka3108
26. jan 2017

@katlinkamt Ahoj ja mam ricnu dcerku ;) a do ktorej casti idete?

katlinkamt
26. jan 2017

@janka3108 do 20 bezirku , vy kde byvate? 🙂

janka3108
28. jan 2017

@katlinkamt my sme v 21. 🙂

katlinkamt
29. jan 2017

@janka3108 Florirsdorf?To budeme mat jednu zastavku 🙂