Nakupovanie v Kittsee v Rakúsku

lillylea
7. feb 2023

Dobry den idem si po radu. Chodi niekto na nakupi do At. Kde je najlepšie ist do Kittsee? Ide mi hlavne o drogerie a obchody Hofer a Eurospar a Penny. Ak niekto vie. Dakujem

muchotrafka298
7. feb 2023

Podla moznosti sa vyhni sobote a statnym sviatkom v SR, kedy je v Rakusku pracovny den. Lebo to je masakralne. Co sa tyka nejakych ponuk a cien, mozes pozriet online letaky (Penny, Hofer, Spar/Eurospar, Billa, DM, BIPA), plus kusok v druhej casti za cestou je aj Muller a Lidl.

Kazdy Ti napise ine, niekto ide vyslovene po najlacnejsich veciach v Hoferi, niekto si kupi bio veci v Bille alebo Spare.

Tiez tam uz nie su ceny najnizsie, treba ist a popozerat, ze co by si asi chcela. Pripadne Billa ma aj eshop, kde si mozes pozriet ceny tovaru, co by Ta zaujimali.

lillylea
autor
7. feb 2023

@muchotrafka298 dakujem pekne letaky atd tieto veci to viem to si idem pozriet.

muchotrafka298
7. feb 2023

@lillylea je tam aj Action, tam tiez sa oplati pozriet (maju tam vsetko: oblecenie, do domacnosti, veci na pranie, kozmetiku, cistiace prostriedky, sladkosti, detske hracky,...) a Tchibo Outlet.

lillylea
autor
7. feb 2023

@muchotrafka298 dakujem viem co davat do vyhladavaca.

ahhola
7. feb 2023

Radatz masiarstvo je topka, polka Slovákov chodí len na mäso.

luliu
7. feb 2023

@lillylea ja mám najradšej Bipa drogéria a Billa plus

lillylea
autor
9. feb 2023

@ahhola
@luliu dakujem pekne

luccija
9. feb 2023

@lillylea v každom mám vychytené veci, ktoré kupujem len tam.Napr.v Hoferi mrazenú zeleninu je krásna a 1,5 kg za smiešnu cenu Detto konzervy cícer, šošovica, ryža, bio maslo ..parené buchty nám chutia.Bio veci v Interspar.Prasok kupujem v Bipe