icon

Recenzie Oneup mopu. Máte skúsenosti?

avatar
domiklik
25. apr 2026

Máte niekto skúsenosti?

avatar
laura19102
25. apr 2026

@domiklik ja ho nemam, ale kamoska ho ma asi 2 mesiace. Vravela ze na bezne utieranie super – podlaha je sucha za par minut, nie je mlaka ako pri klasickom mope. Na zaschnute skvrny od kecupu alebo od psa to vraj zvladne, ale musis prejst 2-3x. Baterka vydrzi tak 20 minut na jeden byt. Pady sa peru v pracke. Za mna vraj lepsi ako parny mop

avatar
raffaella
25. apr 2026

Mám ho necelý mesiac a je úžasný. Byt máme 100m2 a už som umývala 2x a baterka je stále na úrovni 3z3, cize na jedno nabitie zrejme otočím celý byt niekoľkokrát. Umýva naozaj kvalitne a bez námahy - nadobku na špinavú vodu a napustenie čistej vody počas jedného umývania je cca 2-3x. Pozri si recenzie na Alze a na YT, už je veľa informácii o ňom.

avatar
domiklik
autor
26. apr 2026
@raffaella

Mám ho necelý mesiac a je úžasný. Byt máme 100m2 a už som umývala 2x a baterka je stále na úrovni 3z3, cize na jedno nabitie zrejme otočím celý byt niekoľkokrát. Umýva naozaj kvalitne a bez námahy - nadobku na špinavú vodu a napustenie čistej vody počas jedného umývania je cca 2-3x. Pozri si recenzie na Alze a na YT, už je veľa informácii o ňom.

@raffaella používaš originálny prípravok na čistenie? Dakujem