Aké jedlo pripravujete, keď idete na výlet?

pena33
21. máj 2014

zienky co zvyknete urobit, ked sa chystate na vylet bez moznosti stravy, nieco co sa podoba na normalne jedlo, teda nie rozok a pastika 😀 ? nieco co sa nepokazi ani v teple a je vhodne pre male deti aj dospelych. skuseni vyletnici radte! 🙂

henrietkatr
13. okt 2020

@jajajajka jasne, ospravedlnujem sa. Som zvyknuta velkymi pismenami pisat a nevedela som, ze to je problem. Respektujem to🙂

jajajajka
13. okt 2020

@henrietkatr vadi to niektorym uzivatelkam 🙂 ďakujem

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ola101
3. nov 2020

Veľmi dobre si to napísala Anitka, veľmi dôležitý je pitný režim a taktiež dobré oblečenie. Na to kladieme aj my veľký dôraz! Ale taktiež aj na jedlo, keďže naša Katuška je výmyselníčka, no taktiež väčšinou robím obložené rohlíky s chutnou šunkou, syrom a nejakým tým maslom🙂 To je na turistiku najlepšie jedlo podľa mňa😉🙂

lucks6
10. nov 2020

@henrietkatr jaaaaj tak to ano, to si mala pohodicku, ked jej stacilo materske mliecko. buduci rok uz budes musiet robit aj nejake ine papanicko na vyletiky. ale tak v dnesnej dobe je toho vela, v obchodoch dostat kupit fakt vsetko mozne, takze nie je problem pripravit nejaku chutne papanie aj na cely den.

vikisukik
12. nov 2020

Zienky vidim, ze tu dost intenzivne riesite stravu. Mame mat cez vikend taku mensiu rodinnu oslavu a chcela by som pripravit nieco fajnove a zaroven jednoduche na pripravu, aby som nestravila celu sobotu v kuchyni. Mate nejake dobre tipy? S drahym sme sa bavili, ci by bolo vhodne kupit aj nejaky peceny bok alebo tlacenku a nieco aj na taky sposob spravit? Stretli ste s niecim takym u niekoho na oslave/navsteve?

henrietkatr
1. dec 2020

@lucks6 presne tak, buduci rok to uz bude o nieco zlozitejsie ale vobec mi to nevadi a tesim sa na to🙂 Pokupim nejake chutne detske sunky a budem robit oblozene rohliky🙂
@vikisukik ako pozeram na datum, tak som sa neskoro zobudila😒 Aj ste mali tu oslavu? Ako dopadla? Co si pripravila?

vikisukik
3. dec 2020

@henrietkatr ano, oslavu sme mali ale aby si niekto nemyslel, ze porusujeme nejake pravidla, bola to fakt mala oslavicka s najblizsimi. Pripravila som ocka, oblozene chlebiky, spravila som kolacik a na jeden tanier sme nakrajali tlacenku a peceny bocik. Chutilo im, dost sa toho pobavila, takze som bola spokojna.

1natasa1
10. dec 2020

@vikisukik neboj, tu ťa nikto za to nebude kritizovať😀🙂 Aj my chceme tento víkend oslavovať, keďže máme nejaké tie resty a sa tešíme, že sa stretneme ako rodina🙂 Ale ja si z toho veľkú vedu nerobím, spravím obložené misy a bude🙂

henrietkatr
5. jan 2021

@vikisukik aleee prosim ta, na to som vobec nemyslela. Je mi jasne, ze teraz sa to uz neda odsledovat a aby sa najblizsia rodina nevidela rok, tak akoze to je na hlavu padnute a riadne! To je najdolezitejsie, ze hostom chutilo. A tlacenku a peceny bok si mala aky, z kade?

PS: Baby prajem vsetko len to DOBRE do Noveho roku, hlavne vela, vela zdravia🍀

vikisukik
7. jan 2021

@1natasa1 to som rada babulky, ze ste take prijemne a ze nerobite hned zo vsetkeho vedu. A dobre dopadla oslavicka? Stretli ste sa?

@henrietkatr neviem si to ani len predstavit, ze by to tak bolo☹ Vies co, peceny bok kupujeme tento (vid. foto) a tlacenku taktiez od nich ale tej fotku nemam, nestihla som spravit, hned sa zjedla😂🙈
Dakujeme Henrietka, aj ja prajem krasny a zdravy novy rok 2021!

henrietkatr
8. jan 2021

@vikisukik oooo mnam, vyzera dobre a chutne😉😍 Este ze ma nevidis, lebo normalne mi zacali tiect slinky😀😂

vikisukik
11. jan 2021

@henrietkatr 😀 heheh, viem si ta zivo predstavit a ani sa ti necudujem, lebo bol fakt famozny. skus si ho niekedy kupit a budes sama vidiet, ze som ta neklamala.

henrietkatr
12. jan 2021

@vikisukik jednoznacne kupim a vyskusam, taketo ja mozem🙂

1natasa1
2. feb 2021

@vikisukik áno, stretli sme sa a dobre bolo. Konečne sme boli spolu, aj keď iba najbližšia rodina ale aj to dosť pomôže😉🙂 Veľmi dobre to padlo a dúfam, že čoskoro toto všetko skončí a budeme sa môcť častejšie stretávať🙂

vikisukik
4. feb 2021

@1natasa1 nie si sama, ktora si to praje🙏 potom budeme vsetky robit hostiny a nebude nam vadit ani to statie v kuchyni pri chystackach jedla😀

rencina_4
8. feb 2021

myslim, ze za rok 2020 a isto aj za tento rok co nas caka sa mnoho rodin nauci, co si zbalit na turistiky, kedze je to jedina moznost, kam teraz mozeme ist🙂 my sme nikdy moc na turistiky nechodili ale od minulej jesene sme toho uz dost pobehali. prve razy sme veru aj hladovali, lebo sme si nezobrali potrebne mnozstvo jedla ale cim dalej chodime, tym sme uz "vacsi" turisti a mame so sebou vsetko, co potrebujeme na prezitie😀 chce to len cas a zistenie, co cloveku najviac chuti ked je na horach. my si napriklad robime oblozene zemle, raz som robila aj take zapekane rozky a aj to nebolo zle a samozrejme vela, vela sladkosti, lebo z tych ma clovek vela energie🙂😀

rumba01
9. feb 2021

@rencina_4 mozes mi povedat, co vsetko davas na rozhliky, ked ich zapekas? a ako ich zapekas, na kolko stupnov a ktory program? dakovala

rencina_4
1. mar 2021

@rumba01 mozem, mozem🙂 rohliky som potrela kecupom, trosku som ich posypala pizza korenim a uz som naukladala len platok sunky a syra a dala zapiect. zapekat to davam klasicky do rury na 200 stupnov a na grilovaci program. vyskusaj a daj potom vediet ako to dopadlo a ci vam chutila moja specialitka😉

rumba01
5. mar 2021

@rencina_4 dakujem, dnes vyskusam a dam vediet.