Ako pripravujete palacinky?

junovka
16. jan 2013

Chcela som sa vas opytat, ako dlho peciete palacinky???Mozno blba otazka, ale uz roky peciem palacinky a stale sami nedaria, tak aby boli pekne ohybne, tenke....stale mam ich take tuhe, tvrde...neviem kde robim chybu 😠 😕 ...skusala som dat aj menej cesta do panvice, ale aj tak nic 😒 Mate nejaky grif na to???Vdaka

simca06022011
16. jan 2013

@junovka jedno, ale nech je riadne perliva 🙂))

dedenini
16. jan 2013

@junovka skus pridat med.. ja tak obcas robim..do cesta dam med..a su krasne jemne...

stardust
16. jan 2013

Palacinky chutia lepsie, ked sa necha cesto odlezat min. pol hodinu.

emily76
16. jan 2013

@junovka cesto si urob tekutejsie a vyprazene palacinky prikryt pokrievkou. Ja teda neviem gramaz, davam od oka muku, mlieko a 1 alebo 2 vajcia, podla toho, kolko robim. A trosku oleja, potom nemusim davat na panvicu. Nedavam ani cukor, ani sol, ani nic ine do cesta a su vyborne.

emily_666
16. jan 2013

@junovka ja robím len podľa tohto receptu a sú ozaj fajnovučké, odporúčam vyskúšať: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5654

marcelasandrika
16. jan 2013

Ja robievam takto:muka vajcio jedno a nie mlieko ale mineralku jemne perlivu.davam su vtedy fantasickejšie.otporučam kašdemu. 🙂

kissova
16. jan 2013

ja používam polohrubú múku a jedno vajce určite nie viac lebo bude tuhé cesto aj palacinky, cesto si robím redšie a nechávam ho 15minút postáť, panvicu poriadne rozpálim a len potriem olejom, palacinky otáčam vyhadzovaním takže keď sa už hýbe na panvici viem že ju treba otočiť, cesto naberám malou naberačkou a rozlejem ho na celú panvicu takže sú veľké a tenké, veľa šťastia prajem 🙂

luciannka83
16. jan 2013

@xlucia To sú tie bulharské, či jaké? Kamoška tiež tak robí a veľmi si chváli.

jaruska8
16. jan 2013

Ahoj!!
Mám super recept!! Vźdy sú palacinky mňamvé. 😀
Na 10 palaciniek:
2 vajcia
0,5L mlieka
2 lyžičky cukru (môže byť aj trstinvý)
štipka soli
220g hladkej múky

Potom, ak chcem viac palaciniek, tak pridávam +vajce, +110g múky, +250ml mlieka.

beruska.zuzanka
16. jan 2013

V prvom rade sa do cesta na palacinky nedáva cukor, sladia sa po upečení a naservírovaní a taktiež, ak sa trhajú, treba pridať vajce, ktoré funguje ako emulgátor, to znamená spojí suroviny dokopy. Inak dávam všetko od oka, tak nech sa darí 😉 a ešte, že do cesta ak mám dám bublinkovú vodu, je jedno akú, aj colu som už dala, len musím mať riadne bubliny, nakyprí cesto a sú ako obláčiky 😉

xlucia
16. jan 2013

@luciannka83 co ja viem, mna tak ucila babka, tak robim tak. 😉

stanka37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majrab
13. máj 2016

Ja davam podla mnozstva ak viaac tak 2 vajcia aj menej tak jedno, polohrubu muku, mlieko, stipku sody bikarbony a troska oleja. Peciem ich na teflonke tak,ze na zaciatku si dat troska oleja a upeciem prvu ta ide nasmu psovi 🙂 a potom uz bez oleja a bez cukru inak sa lepia