Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako robíte obložené chlebíky?

angel2000
2. feb 2015

ahojte vase inspiracie,tipy cim ozdobujete alebo co davate na oblozene chlebiky dakujem

luliu
2. feb 2015

sunku, paradajka, paprika, vajicko a navrch postruhat syr + niekedy oliva, troska tresky prip. ineho salatu

chikitka
2. feb 2015

ja mam rada ze: majoneza miesto masla, sunka, paradajka, vajicko, postruhany syr.
alebo: maslo, sunka, vajicko, postruhany syr a ďubka kecupu
alebo: maslo, horcica, malokarpatska salamka, vajicko, zavarana uhorka na tenko krajana.
to su take klasiky, co kazdy zje asi.

ale moze byt fajn vymysliet nieco so syrom, susenou paradajkou v olivovom oleji, pripadne s tuniakom, syrom, olivou, kapari, a tak. podla mna pekne vynikne, ak salatovu uhorku nebudes krajat, ale tou skrabkou nasupes. alebo na maslo polozis list salatu a na to poukladas ostatne zeleniny, syry a neviem co. inak ja vzdy obdivujem, ked ma niekto pekne urobene chlebicky, ale sama sa s tym nerada babrem 😀 som zvedava na ostatne tipy 😉

ivetlo
2. feb 2015

Ahoj, mi máme radi klasiku. Ja natieram tatárskou, na to šunku alebo malokarpatskú salámu, potom pekne nakrájam tak 1cm x 4cm tvrdý syr, na to potom už podľa chutí vajíčko, kúsok uhorky, aj zaváranej, rajčina, ...

maja2039
2. feb 2015

Maslo,sunka, salamka,klobaska, vajicko, zelenina-paradajka, paprika, uhorka,alebo kapia ktoru si sama nakladam a struhany syr- vela syra😀

sunshineka
2. feb 2015

ja davam syrokrem alebo banovecku smotanovu natierku pripadne maslo,sunku,syr bud pokrajam na trojuholniky alebo tensie platky,paradajku,salatovu uhorku a kuceravy salat.ten kuceravy salat to krasne doladi.vygoogli obrazky,ja rada vyzdobujem a tam je mnoho inspiracii

jaya47
2. feb 2015

Ja mam najradsej: maslo, sunka, salama, vajicko, paradajka, uhorka, paprika a parizsky salat 🙂
Hmm, dala by som si ;))

petruska77
2. feb 2015

ja mam vzdy uspech ked urobim nie uplne klasicke a to tak, ze na chlieb dam vrstvu napr. parizskeho salatu (alebo vajickoveho) a na to dam sunku a nejaku zeleninku podla chuti... ak robim normalne, tak do masla primiesam kremzsku horcicu, nech to ma lepsiu chut 😉

baba127
28. feb 2015

Ja ich mam najradsej, ked je na nich co najviac jedla :P. Cize: jasnacka maslo alebo taveny syr, pradajky, uhorky (kludne aj sterilizovane) paprikove kolieska, syr, vajce a sol. Sunku, salamu, klobasu a pripadne namiesto masla sardinkovu natierku mozete dat tiez, ale ja som vegetarianka takze ja to na ne nedavam. :P

horana
28. feb 2015

co dum dal, napr:
- maslo, losos, cerstvy kopor, oliva alebo salat, citron
- zapeceny s nivou, pazitka
- emental, vajicko, camambert, paradajka
- zemiakovy salat, sunka, uhorka, struhany syr
- treskovy salat, kaviar, kus petrzlenovej vnate

Tu začni písať odpoveď...

Odošli