Ako spotrebovať detskú výživu?

jaja1979
4. feb 2023

Ahojte, máte tipy, ako spotrebovať detskú výživu? Mám domácu, zaváranu, nikomu už nechutí ani s piškótami, rada by som ju do niečoho zakamuflovala. Kedysi som ju dala do domácich musli tyčiniek, ale tie mi potom splesneli. Takže asi v nich bolo príliš veľa vody. Máte nejaké tipy, ako výživu využiť? Ďakujem za tipy 😉

laurar1
4. feb 2023

@jaja1979 Ja som s nou piekla alebo robila lievance. Mam recept na bananovy chlebik, tak ten banan som nahradila roznymi vyzivami a vzdy to bolo super. Rovnako aj pri bananovych lievancoch.

enka81
4. feb 2023

@jaja1979 nedavno som prave videla fintu, ze do babovky namiesto oleja ovocne pyre/ vyzivu.

sense
4. feb 2023

Ako už bolo spomínané, lievance, banánový chlieb, aj do jablkového kolaca

pribinak
4. feb 2023

@jaja1979 ja keď mame veľa, tak peciem coko perník a miesto dzemu dám výživu, ale musíš pridať múku a vajce lebo je to riedke

A mize dat susede či kamoske ak majú malé deti, domáca výživa poteší

osky
4. feb 2023

Ak pecies Strudlu,tak pridaj do naplne-k orechom ci maku.
Mnam

iwesska
4. feb 2023

Daj si do googlu Kolac z drtskej vyzivy,tam jej ide vela a je super rychly a chutny.

lesana25
4. feb 2023

Do perníka, do muffinov, ja som robila aj také guľky s ovsenými vločkami, na spôsob tých vianočných.

katka164
4. feb 2023

@jaja1979 skús pridať do žemľovky😉

gerfinka
4. feb 2023

@jaja1979 ja by som z nej urobila ovocné kože asi. Teda aspoň mojim deťom chutia namiesto cukríkov. Akurát sa to teda dlho suši