• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Býčie žľazy. Nemáte nejaký recept?

21. septembra 2008 
autor
skuly --- to myslýš vážne,že ich bielia Savom,alebo si robíš srandu? :astonished: Jazýk je fajn,jedla som síce len údený-ale ako šunka chutí :slight_smile: .....a mozoček,jedine od mojej mamky si dám,lebo keď som ho robila ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: --tak som ho vyhodila. :grinning:
20. sep 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...bóóóóóže,ja som dala myslýš- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . myslíš je správne :wink: :grinning:
20. sep 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky super zabava ako sa vyvinula debata z prosby na jeden recept :grinning: fakt som sa pobavila. :wink:
bycie zlazy som uz jedla ako pikantnu zmes,ale nevedela som z coho to je.bolo to super.z nutrii som jedla klobasky(vedela som z coho su) a boli vyborne.jedla som aj musle(z konzervy) aj ked trvalo trochu dlhsie kym som sa odhodlala-ozaj vyzerali nechutne.chutili ako trescie jatra a napodiv neboli slizke ako vyzeraju.
a to som v jedle dost preberava a vnutornosti by som nejedla ani keby som mala zomriet od hladu.
21. sep 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apo, moc som to nepochopila, čo si písala na predchádzajúcej strane, čo plávalo biele v tej rybacej polievke? :confused:
21. sep 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok