Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nakup
27. aug 2012
@weirdo záleží od značky pekárničky kždá ma proces iný ja mam moulinex a proces kysnutia trvá 1,30 hod., je to program 6
mysiatkoo
27. aug 2012
@titkovamiriam ziadne sklamanie sa nekona 😉 ja som to zapla 5min od konca a len som xcela podpixnut...a zaroven som sa utvrdila, ze o nic nepridem, kedze ja telku pozeram max 20min pred spanim a ked uz je vonku taka kosa, ze sa uz neda sediet na terase ... Zatial si vystacujem s MK inspiraciami 😃
titkovamiriam
27. aug 2012
@mysiatkoo to mas pravdu romanticke pozeranie na mesiacik z terasy uz jedine v teplakoch a bunde 😉
vivusika
27. aug 2012
práve som dosterilizovala posledné poháre z množstva asi 15l paprikovej pomazánky 😉
mamkabeika
27. aug 2012
Dnes som robila brokolicovú polievku (ja robievam s cesnakom, ktorý pridám do polievky nakoniec, keď je dovarená a navrch do tanierov postrúham trochu tvrdého syra) 🙂

a naše obľúbené tvarohové toliariky, ktoré som ešte večer dojedala 😃
danielaj
28. aug 2012
@nakup joj ďakujem ti veĺmi pekne, no varenie ma baví už od školských čias a zatiaľ ma to neprestalo 😃
@lienka2 aké rožky si robila?
@gucz Mńam dala by som si aj koláčik a aj pomazánku 😉
@mysiatkoo 😃 😃 😃 ja pozerám, ale poviem ti, nejak ma to neoslovilo :-| ale jedna kočka čo tu chodila do témy, by tam mala byť, to tu písala kedysi, tuším kralicica to bola, ak si dobre spomínam, ale pozerám, že už je tu na MK neaktívna, už tu dosť dlho nebolaa sa mi zdalo, že včera som ju v tej telke videla :-N
@titkovamiriam no presne mám ten názor ako ty, ale chcela som to kuk, že čo to bude zač :-| ale teda ozaj o ničom, tí porotcovia nejakí nerváci ]-( a moja naj je tiež Tv paprika 😉
mysiatkoo
28. aug 2012
@titkovamiriam tomu ver... niekedy aj v 3 bundax - minuly rok sme tahali az do decembra 😃 😃
@danielaj vitaj v klube neoslovenyx 😃
a dnes netusiiiim co budem varit, bude revizia zasob a potom sa uvidi
danielaj
28. aug 2012
dnes varím cuketovo-zemiakovú omáčku na kyslo, granadír, rajčinovo-paprikovo-uhorkový šalát 😉 a komu by chýbalo mäso, ešte zostalo pár kúskov z nedele :-p a samozrejme nejaký koláčik, ešte neviem,aký :-|
danielaj
28. aug 2012
toto vyzerá dobre, čo poviete? http://laskominyodmaryny.blogspot.sk/2012/03/tr... 😉
lululka555
28. aug 2012
ahojte zienky 🙂 u nas dnes bude kysla zemiakova polievka, cuketove fasirky so zemiakovou kasou a rajcinovy salat. 🙂 😉
lencyca
28. aug 2012
dnes dojeme cukinovu polievku,druhe budu cestoviny so zeleninou,syrom,dresingom,konecne som aj ja po dlhej dobe piekla spaldove rozky na veceru,ste ma navnadili 😉maly sa ich nemohol dockat,kedy sa upecu 😃
rastulka
28. aug 2012
@mysiatkoo @titkovamiriam @danielaj Pripajam sa,straaašne rada varim a to zo srdca ,ale len rodinke v pokoji domova 🙂 Robila som v reštike a ked sme museli pomahat v kuchyni 8-( ta nahanačka a stress ]-( dakujem NIE 😉 U nas cez den v telke leti Jim-Jam 😃 a ked mala spi tak Tv paprika 😉
rastulka
28. aug 2012
@lencyca Krasne sa ti vydarili 🙂 😉
gelinka75
28. aug 2012
@danielaj super stranku si hodila, nasla som tam dobre inspiracie na pecenie 😃
sebi123
28. aug 2012
vcerajsie varenie certovskej pomazanky a susene paradajky v oliv. oleji x-)
lydia22
28. aug 2012
madarský guláš a knedľa
sebi123
28. aug 2012
a este foto :-N susene paradajky a certovska pomazanka...
lencyca
28. aug 2012
@rastulka dakujem moc 😉
weirdo
28. aug 2012
@nakup
@rastulka - dakujeeem za rady a recept x-)
rastulka
28. aug 2012
U nas dnes paradajkova polievka s kukuricou a chcela som žemlovku z vianočky,ale v obchode ju nemaju ]-( Tak aj u nas budu cuketove faširky so zemiakmi @lululka555 vdaka za tip :-o
titkovamiriam
28. aug 2012
ahojte 🙂 .baby potrebovala by som poradit ,dostala som veľa sliviek a nasa mederska babka si ich,,pečie,, a potom si ich dava este teple do flias-viem žeby som jej mohla zavolat,no chcem jej tie slivky spravit a prekvapit ju.neviete pri akej teplote a ako dlho sa to robi-susit slivky viem ale toto som nerobila.
soniatko
28. aug 2012
dobre ranko, zienky...nepoznate nahodou niektora recept na pikantnu syrovu pomazanku, taku tu, co sa da kupit napr. v Hypernove alebo Bille...lebo ja som sa pred 2 dnami dozvedela. ze MM ju ma rad, akoze vobec som o tom netusila, lebo som ju v zivote nekupovala, ale ze mu je luto dat tolko penazi za tak male mnozstvo...dakujem
akika722
28. aug 2012
tak nakoniec som sa rozhodla že budu opekane zemiaky a plnene kuracie stehna -asi brokolicovou plnkou :-p snad našho draheho otca neporazi ked zbada že nieje mäso plnene mäsom ale čímsi zelenym :-N
nelinka0401
28. aug 2012
@katushka16 ahoj.môžem ťa poprosiť o recept na brokolicovú polievku.už som ju robila ale zabudla som si ju zapísať,tak neviem presne,čo všetko tam ide.dakujem 🙂 🙂
lenka268
28. aug 2012
Ahojte ja dnes robim palacinky plnene kukuricou, sunkou, kapiou a spravim k tomu zemiaky iba tak uvarim a nejaky salat.
sebi123
28. aug 2012
dobre ranko 🙂 u nas dnes zapekany karfiol http://varecha.pravda.sk/recepty/zapekany-karfi..., zemiakova kaša a uhorkovy šalát 😉 a chystam sa este nalozit paradajky v soli 🙂 a ked zvysi cas tak aj palacinky 3-2-1 x-)
mysiatkoo
28. aug 2012
@soniatko neviem aku maju v hypaci, ale ja robievam tuto : nastruham syr cca 200g(podla xuti), pridam sparenu cibulku (asi polku), nakrajanu sunku na male stvorceky(cca 200g), nakrajane vajicko natvrdo (1), cca 2 lyzice bieleho jogurtu, cca 1 lyzicu tatarskej, pridam gulasovu pastu - pikantnu (maju ju v tescu, nejaka madarska) a prelisujem cesnak...
natalii6
28. aug 2012
@titkovamiriam dakujem za pomazanky a ta paradajkova tam davas paradajky aj zo supkov ?
natalii6
28. aug 2012
@titkovamiriam a este kolko poharov ti z toho mnozstva asi tak vyslo neviem ci mam dost poharov tak aby som dokupila

Začni písať odpoveď...

Odošli