Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
soniatko
28. aug 2012
@mysiatkoo ja som ju tiez este nejedla, tu ktoru mysli muz...ale tato od teba vyzera fajn, uz si aj zapisujem recept...vdaka... 🙂
titkovamiriam
28. aug 2012
@natalii6 ano paradajky aj so supkou a ja robim do roznych od detskych vyziv až po pol litrovky ,no tych malych asi 10-12ks
mysiatkoo
28. aug 2012
@soniatko nie je za co 😉 este tam obcas pridam aj redkvicku nakrajanu tiez najemno... dobru xut 😉
irsina83
28. aug 2012
Dobre ranko,

obedik je uz takmer hotovy 🙂 paradajkova polievka s tarhonou a rizotko kuracie zo surovej korenovej zeleninky - mala som taku chut na take klasicke 🙂 vdaka @titkovamiriam - ta mi narobila chute :-N x-) a tatino si dopapa jeho francuzku cibulacku - mne velmi nechutila a este dopapame s malou hovadzi vyvar so sirokymi rezancami 😉
kibuk
28. aug 2012
dnes karfiolova polievka a granadír 😉
miriamr
28. aug 2012
@natalii6 ahoj. ja mám vyskúšanú ovocnú tortu túto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=47555, namiesto mascarpone môžeš použiť len nátierkové maslo. U nás mala veľký úspech. 😉
maba
28. aug 2012
@sebi123 ako nakladáš tie paradajky ?
sebi123
28. aug 2012
@maba dnes ich idem nakladat prvykrat :-N paradajky zbavim supky, nalozim do flasticiek a na vrch dam 1 ČL soli... vyskusam asi aj s bazalkou 😉 svokor ich takto naklada... ja sa trosku bojim, tak asi aj 10 min.posterilizujem 😉
maba
28. aug 2012
@sebi123 držím palce,nech sa ti vydaria...a daj potom vedieť 😉
kikatko
28. aug 2012
tak u nás na rozkaz polovičky bude fazulová kaša.mala dojedá ešte steaky z nedelnej grilovačky( samozrejme čerstvo ugrilované)- trošku sme toho pripravili vela a ja dojedám božskú sacherovú tortu
chloe001
28. aug 2012
Masko gyros s ryzou.
natalii6
28. aug 2012
ahojte a pekny den zelam vsetkym 😉 ..mam doma vela luskov a chcela by som snich nieco spravit poradte nejaky recept nap. na luskovu omacku..dik
daniz
28. aug 2012
@titkovamiriam ja sušievam tak cca 50 oC na horkovzdušnej rúre s pootvorenými dvierkami. A koľko netuším, odhadom. A tiež dávam do fliaš nasucho zasterelizujem. A daj ich na plech na papier na pečenie, pretože pustia šťavu a tá sa zvykne pripiecť a potom sa nedočistíš.
natalii6
28. aug 2012
@titkovamiriam rozmyslam ktoru pomazanku mam spravit ci tu paprikovu alebo paradajkovu len mam otazocku na tu paprikovu ked ide 6 dcl oleja nie je to potom nejake moc olejove?
titkovamiriam
28. aug 2012
@natalii6 neboj to sa strati,to mas ako ked robis papriku v oleji mnammm 🙂
bubo1104
28. aug 2012
dnes som uvarila guľášovú polievku s párkou . Ostal mi tvaroh , tak som upiekla tvarohové pagáče , vrch posipaný ľanom a sezamom . Vyšlo na 2 plechy a malý ziedol hneď 2 kúsky ešte pred obedom
natalii6
28. aug 2012
@titkovamiriam ach moja ja take veci nerobim 😃 ja som si doteraz vsetko kupovala :-| to az ked som sem zacala chodit ste ma normalne pokazili k dobremu 😃 ..vidis hned mi mozes poradit ako zavarit kapiu 😉
sloto
28. aug 2012
dlhsie som nepisala. ale citat som citala 🙂 a priznam sa, ze ani moc nevarila, lebo akosik v poslednych tyzdnoch uz nevladzem stat na nohach 🙂
dnes varim cesnacku kremovu a falosneho spanielskeho vtacka 🙂
miriamr
28. aug 2012
bambinková polievka, kuracie stehná na zelenine a tarhoňa 😉
miriamr
28. aug 2012
@natalii6 kápia v oleji: 3 l vody,1/2 l ocot, 1 čajová šálka cukru, 1 deko,1 dcl oleja nechať zovrieť.
Kápiu ľubovoľne nakrájať a naložiť do pohárov a zaliať nálevom, sterilizujem cca 20 min. pri 80 st. Na dno pohárov dávam 2-3 kolieska cibule.🙂
andy1978
28. aug 2012
u nás dnes pre každého niečo 🙂 bezlepkové parené buchty, zapekané cestoviny a lečo zo včera ...🙂
eva7780
28. aug 2012
dnes ešte dojedáme :-p zajtra bude kapustová polievka, masovo zeleninové rizoto a pudingový pohár 🙂 dnes možno ešte upečiem buchty s lekvárom,mám na ne strašnú chuť 😉
michalag
28. aug 2012
mna apsolutne nic nenapada, ale mame s mm strasnu chut na maso, kludne by som aj segedin, no ten moj decka moc nemusia 😞
nelinka0401
28. aug 2012
ahojte,tak ja ako väčšina dnes robím granadír. 😉
sebi123
28. aug 2012
paradajky v soli hotove 😉 aj zapekany karfiol 🙂
katushka16
28. aug 2012
@nelinka0401 ahoj,dám variť ružičky brokolice,potom zemiaky,asi 2 strúčiky cesnaku,zahustím a nakoniec dochutím,jednoduché a chutné
katushka16
28. aug 2012
ahojte,takže dnes polievka zo včera-brokolicová,lečo s cereálnymi rohlíkmi a pre mm bravč.plece-na kocky,s kukuricou,fazuľou a feferónkou a ryža.bude mať aj na zajtra🙂
zklimekova
28. aug 2012
dnes polievka ešte od nedele...a k tomu šošovicový prívarok, opečená klobáska, chlebík 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli