Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
2. sep 2012

@gelinka75 máš pravdu, ja to tiež premiesim, každý kúsok, aj ke´d robím vianočky, uzlíky alebo pletenky 😉

natalii6
2. sep 2012

dievcata poradte dobry ryzovy nakyp dakuejm

tanitta
2. sep 2012

vyvar , svedske mesove gulky a zemiaky v tlakaci

mysiatkoo
2. sep 2012

@titkovamiriam podla pocasia by ste to malo dopadnut este lepsie ako nam ;)

mysiatkoo
2. sep 2012

@danielaj @gelinka75 dik za radu, ja som sa pravdupovediac ako amater bala,ze mi to cesto potom dako splasne alebo daco ;)

mitka2007
2. sep 2012

pecene kuriatko a zemiaky na petrzlene...

nelly3
2. sep 2012

oblubeny hlivovy perkelt+kolienka, nakolko som mala malo hliv tak som tam pridala aj cerstve sampiony 😵

gelinka75
2. sep 2012

@mysiatkoo no ono trocha splasne tym miesenim, usulas z toho co potrebujes, zapleties, to cesto stale kysne, takze ked zapleties nechas postat 10-15 min. a budes to mat pekne nakysnute

denisa87
2. sep 2012

sliepačia polievočka,čína, pečené kura s baklažánom,ryža,zemiaková kaša,+paprikovo-paradajkovy-cibulový šalát 😀

zklimekova
2. sep 2012

@lencyca moji dostali teploty :( ...inak na nich chorobu nebadať...a presne týždeň po očkovaní..obaja..ale reakcia tak neskoro, to asi nemože byť ...tak neviem z čoho :(

6katka10
2. sep 2012

milé žienky dnes som uvarila naše milované policajné prsia... 🙂 nech sa páči link na môj fotoblok... nafotila som postup... 🙂 dobrú chuť... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/6katka10/alb...

mysiatkoo
2. sep 2012

@zklimekova zalezi...su vakciny, ktore su presne s takymito prejavmi (vraj) ...tyzden po, 2-3 dni teploty, inak nic...

gelinka75
2. sep 2012

@6katka10 fajn, len ja pri vareni bielu muku a smotanu nepouzivam, ale vedela by som si to predstavit so zmenami 😉

6katka10
2. sep 2012

@gelinka75 každý vari, inak... skús... 🙂

kikakama
2. sep 2012

u nás dnes klasická nedeľná polievka, važecká pochúťka s ryžou, ako dezert včera upečený kokosový koláč

danielaj
2. sep 2012

@natalii6 ahoj, ja robievma od istého času tento s piškótami a pudingom, veľmi nám chutí 😉

kikatko
2. sep 2012
natalii6
2. sep 2012

@danielaj
@lienka2 dievcata dakujem len problem je vtom ze nemam doma jablka(j osobne ich dako nemusim) a minul sa mi aj puding 😀 tak nakoniec bolo iba klasicky ryzovy nakyp 😉

amdeis
2. sep 2012

Dnes na desiatu som napiekla croisanty (najlepsie su teple). Na obed bola standartne sviatocna nedelna pizza. Domace cesto, domaci zaklad (minule som nemala paradajky v konzerve tak som robila domaci a kedze mi ostal tak som zamrazila a dnes sa akoby naslo), sunecka, olivy, kukurica, syr. Dnes som pri valkani cesta zacala spievat O sole mio. Cela rdina nabehla, ze mamicke opat preskocilo 😵 , ale nie. Ja som spievala cestu a fakt bolo nejake chutnejsie. Tak skusime aj nabuduce spievat pri valkani. Len som sa zamyslala ci by nestacilo tomu cestu pustit hudbu a ako by asi reagovalo miesto na lubive talianske tony na tvrdy nemecky industrial metal. 😎

tin007
2. sep 2012

Na obed som rozmrazila hovadziu polievku (ani sa mi z nej neuslo, spraskali ju chlapi) a na veceru bude jablkovo-pudingova zemlovka.

lencyca
2. sep 2012

@nelinka0401 dakujem predcasne 😉 maly ma az 26 septembra,ale tak to rychlo uteka,ze to bude zachvilu 🙂

lencyca
2. sep 2012

ahojte,dnes sosovicova polievka so zemiakmi,masovy nakyp-fasirka so zemiakovou kasou a rajcinovo-cibulovy salat 🙂

lencyca
2. sep 2012

@mysiatkoo mnam,same dobrotky 😉

sisanka
2. sep 2012

my dnes kuraci vyvar s rezancami a bravcovy perkelt s haluskami...chcela som piect aj pudingovo-smotanovy kolac ale mm povedal ze netreba, ostalo este zopar muffinkov tak som upiekla len chlebik 🙂
a na FB som videla toooolko krasnych kolacikov ze sa mi uz zbiehaju slinky a ked bude prilezitost tak hned upeciem 😵

danielaj
2. sep 2012

@natalii6 ja nedávam len jablká, dávam hocijaké ovocie 😉

joannas
2. sep 2012

@sisanka kde na FB?

danielaj
2. sep 2012

@sisanka ja tiež na FB pozerám toľko všelijakých zákuskov a koláčov a len odpisujem, do mojich zošitkov, tak to mám najradšej, ale fakt sú tam také, čo som ešte nerobila a ani nevidela 😉

joannas
2. sep 2012

@danielaj mne sa naposledy nepodaril,vichodila som aj s chrncom