Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
zklimekova
10. dec 2018 Čítané 46x

Spolu ako rodinka, sme sa zapojili do testovania oleja Bi-Oil. Keď som na začiatku zbadala, že sa bude testovať tento olejček, nič som o ňom nevedela. Na internete som si preto pozrela aký produkt to vlastne je a povedala som si, že prečo nie? Však ak nám nebude robiť dobre, prestaneme sa natierať a ak pomôže, bude to fajn. Prvý dojem z nášho zoznámenia bol super. Hneď sa mi zapáčila jeho príjemná nevtieravá vôňa.

11. 9. 2018 sme začali s testovaním. Po pár dňoch natierania zatiaľ nevidieť žiadne výraznejšie zmeny, ale natierame poctivo a pokožka je pri mojom natieraní super, nie je dlho mastná pekne sa olej vpije do pokožky a je taká hydratovaná, ani na druhý deň nie je suchá. Trochu nevýhoda pri oleji je, jeho dávkovanie. Dospelý, keď vyskúša raz a vidí, že sa leje dosť rýchlo, tak si dá pri ďalšom používaní pozor. Pubertálna dcéra, ktorá ma už k sebe nepustí, mi kúpeľňu pekne pri natieraní označkovala. Stále po nej ostávali mastné fľaky na poličke pod olejom a aj celá fľaštička bola potom mastná a ona hocikedy ako keby bola pripravená rovno na pekáč :slight_smile: .

Medzi výhody patrí aj to, že je dostupný v rôznych veľkostiach, tak kým jeden olej môže mať miesto v kúpeľni, menšie balenie sa zmestí do batožiny a nezaberie veľa miesta.

Bi-Oil nakoniec nesklamal , ja sama na sebe som pozorovala zosvetlenie fľakov na rukách a  aj po popáleninách od oleja, určite to mnohé poznáte. Najviac pomohol práve mojej dcérke, pri tom ako rastie , jej akosi prirýchlo narástli prsia a koža sa nestíhala prispôsobiť a škaredo popraskala. Po mesiaci natierania bolo vidieť malú zmenu. Teraz na konci natierania je výsledok perfektný, strie už skoro nevidieť. Normálne sa jej to posťahovalo. Takže, ak nám dôjde aj ten kúsoček oleja, čo ešte ostal tak za mňa môžem vyhlásiť, že si ho ešte zaobstaráme a budeme pokračovať v ďalšom natieraní. Bi-Oil je vhodný naozaj pre všetky vekové kategórie aj starší ľudia si určite prídu na svoje. Krajší, napnutejší, pekne hydratovaný dekolt bez farebných fľakov určite stojí za to.

Pred dvoma týždňami nám pribudla do rodiny jedna nová jazva,  :(  na brade mladšej dcérky. Tak po oficiálnom ukončení testovania, u nás s testovaní určite nekončíme a tešíme sa na nové pekné výsledky s týmto olejom.

 #test_bioil2 a #recenzia

Čítaj celý článok
zklimekova
5. aug 2017
Dnes super výlet Tricklandii :slight_smile:
Zobraz celú správu
zklimekova
23. dec 2011
Vianoce 2011 1 fotka