Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

fordikford
25. sep 2012

u nas dnes bola karfiolova hraškova polievka a cukinovo karfiolovy nakyp čo dom dal 🙂 k tomu zemiaky na sucho

nakup
25. sep 2012

Ahojte dnes mrkvová polievka s haluškami, šošovicový prívarok s fašírkou v celku s vajíčkom, zemiačkami a chlebíkom a zákusok veď nech máme bujné sni na večer 🙂

danielaj
25. sep 2012

@nelinka0401
@kucminka ďakujem za pochvalu, babulky 😉
@titkovamiriam ty kokos, koĺko chodov, ako v reštike 😉 a ke´d vidím tú tvoju plnenú papriku s kapustou, som si spomenula, že ešte tú som nezavarila tento rok a to som si včera povedala, že už nič nezaváram, len jablká ešte a koniec, ale tak ešte tú papričku musím urobiť 😅
@sebi123 mňam karfiolik, krásne, veĺmi to mám rada, ale tiež som ešte nerobila tento rok, tak neviem, či aj to ešte nespravím 😀

titkovamiriam
25. sep 2012

@danielaj to je pre kazdeho nieco a zajtra nevarim z kazdeho ostalo,len ako dezert spravim zemlovku 🙂

danielaj
25. sep 2012

@titkovamiriam ja som si tiež myslela, že zajtra nebudem variť, ale šťuka sa zjedla do omrvinky 😀 a to som vybrala tú najväčšiu, aká bola a nezostalo nič 😒 naše baby jedli ako divé, tak sa mi dobre podarila 😝

levandullka
25. sep 2012

@nakup Za tie zákusky by som teraz zabíjala 😅

lululka555
25. sep 2012

moje dnesne fotky z varenia... fazulova polievka s udenym a hrubymi rezancami,kysnuty kakaovy zavin a vecer este vitaminky v podobe postruhanej mrkvy s jablckom 😉 🙂

anavila
25. sep 2012

@lululka555 neskutočné...pozerať na taketo fotky keď chudnem!!!!! 😀 😀 😀 ten závin vyzerá excelentne!!!!

nakup
25. sep 2012

@danielaj to je chvála že nevaríš len aby sa niečo zjedlo ale do vylízaný tanierov 😉

mamkabeika
25. sep 2012

Ahojte 🙂
My sme si dnes pochutili na morčacej polievočke s rezancami, zeleninkou a mäskom a druhý chod bol kuracie gyros s gréckym šalátom a hriankami a tzatziky omáčkou 🙂

vivusika
25. sep 2012

ja som dnes nevarila, iba som upiekla tvarohový krémeš a ledva mi zostalo na zajtra pre kámošku ku kávičke, tie naše kobylky o chvíľu zjedia aj nás 😀 😀 😀

nakup
25. sep 2012

@vivusika ten robievam j ja je super aj výzorovo

adulikka
25. sep 2012

@danielaj a recept napíšeš na tie alma papriky ? ďakujem .

erikovamamka
25. sep 2012

@womankc ...si sikovna, tebe to doslo, ze co to je PRDOPEC, ja som normalne rozmyslala, co to moze byt.... 😀

lencika
25. sep 2012

@vivusika ten kremes vyzera uplne skvele, vies poskynut aj recept????? 😉

vivusika
25. sep 2012

@lencika jasné, kuk u mňa v albume 🙂

rastulka
26. sep 2012

@lululka555 Mnáááám 😝 😝 😝 😉

vieruna
26. sep 2012

Dievcata velmi ocenujem vas zvyk pridavat fotky z varenia. Mnam. Len neviem, kto tu ma sediet, slintat pri tom a potom ist do zavodnej jedalne na obed 😀

mimi21mimi
26. sep 2012

Brokolicová krémová polievka a cestoviny so špenátovou omáčkou.

danielaj
26. sep 2012

@adulikka ja ich robím ako uhorky, bez varenia nálevu, natlačím ich do pohárov a do 7 dl pohára nasypem 2 PL kryšt. cukur, 1 Čl Deka, pol až trištvrte deci octu, dolejem to studenou vodou a navrch dám ešte 1 PL oleja, robievam aj bez oleja, zatvorím a dám do pary, varím na 100 st. 10 min a vypnem, tak isto robievam aj roky uhorky a sú výborné, odkedy som dostala tento recept na nálev, tak sa nezdržiavam z varením nálevu 😉

danielaj
26. sep 2012

my dnes dojedáme šošovicovú omáčku a idem robiť halušky, staršia dcéra si rozkázala vajíčkové, a urobím ešte aj furmanské (namiesto bryndze dám kyslú smotanu s nastrúhaným syrom a posypem opraženou slaninkou) a ja mám veľmi rada aj makové s džemom, tak tie si dám na večeru 😝 a pridávam foto včerajších muffiniek, do nášho obľúbeného cesta som nastrúhala 3 jablká, bledé sú plnené nutelou a tie tmavé, spodok je biele cesto, v strede marhuľový džemík a vrch straciatellové cesto a kúsky sušenej papáje, druhá fotko, som chcela ukázať, aké krásne bodkované košíčky som si kúpila v DM-ke, mali všelijaké farby 😉

rastulka
26. sep 2012

U nas dnes hokkaido kremova polievka a lasagne 🙂

zklimekova
26. sep 2012

@rastulka aj ja dnes robím polievku z kokaida....a druhé ešte neviem ..asi nejaké rýchle cestoviny...to malá zbožňuje 🙂

nikita308
26. sep 2012

@danielaj Môžeš mi poslať prosím ťa recept na tvoje muffiny??? Ďakujem... vyzerajú výborne... 🙂

nikita308
26. sep 2012

Dnes mäsový vývar a palacinky s džemom, nutelou (ako kto bude mať chuť)... a malinkej ešte mäsko z vývaru, ryžu a zeleninku... 🙂

womankc
26. sep 2012

@erikovamamka hehe však ja som tiež chvíľku rozmýšľala a potom, že kuknem na ten rozpis surovín a docvaklo mi hehe, akurát som bola v kancli a mám samých kolegov, tak som sa musela ovládať, aby som nevybuchla, asi by to nepochopili xixi 😀

katkas1
26. sep 2012

dnes langose a vecer si s mm upecieme zemiaky v supke so slaninkou a maslom a zajtra polievka zo sucheho hrachu a gofry 🙂

womankc
26. sep 2012

ja som včera konečne zavarila cvikľu a štyri poháre tekvice na spôsob ananásu na skúšku , robila som to trošku inak, tak som zvedavá ako to bude chutiť, dnes ma čaká chren, strúhanie zeleniny na sušenie
Ozaj včera som uvarila to vtáčie mlieko no a predstavte si , myslela som si , že ako budú decká nadšené a veru nič moc , staršej to bolo moc sladké, mladšej nechutil ten sneh a sklamal ma aj môj miláči synáčik, čo má rád sladké , zjedol, ale ovácie veru neboli, bé bola som trošku sklamaná, ale aspoň sme si s mužom na moju maminu pospomínali

tinuskaha
26. sep 2012

dnes lekvarove perky 🙂a polievku este neviem 😒

nelinka0401
26. sep 2012

@titkovamiriam zase so ťa skoro nespoznala 😀 pekná fotka 😉
ja dnes -zemiaková kyslá polievka a plnené langoše.