Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
womankc
26. sep 2012
@fordikford pokaziť sa ti mohli ak neboli dostatočne posolené aj mne sa stalo, že mi skysli, ale tie čo boli správne posolené,tie boli OK a možno si mala málo zasterilizované, alebo bolo jednoducho staršie víčko a nechytilo dobre, aj to sa mi už stalo, že nepukalo a aj napriek tomu bolo nanič chytené
titkovamiriam
26. sep 2012
dnesna žemlovečka a ako Michal rychle po skole pribinacik robil-to som skoro nestihla tak len jedna pupkata fotka
emily_666
26. sep 2012
@lienka2
určite vyskúšam, dakujem za tip. Ako dlho a na akej teplote ho pečieš?
joannas
26. sep 2012
@titkovamiriam ooo nova fotka 🙂 ani som ta nespoznala 😃
titkovamiriam
26. sep 2012
@joannas jesenny image 🙂
lienka2
26. sep 2012
@emily_666 piekla som na 180 stupnov ale ako dlho veru neviem.. pichla som a skontrolovala ci uz je..
z.k
26. sep 2012
my dnes pečienka na šťave s ryžou a skúšala som rožky podľa @akika722 sú super
joannas
26. sep 2012
@titkovamiriam kto fotil marek? 🙂
akika722
26. sep 2012
@z.k kraaaaasne..joj moje sa prave peču 😃 včera sa akosi nepodarili,ruba som do kvasku nedala cukor :-N
titkovamiriam
26. sep 2012
@joannas ale kde ja,ale michal sa nechcel dat fotit 😃 😃 😃 😃
joannas
26. sep 2012
@titkovamiriam ale som mislela že kto teba fotil či marek 😉
slavocka144
26. sep 2012
My sme mali na obed: Zapečená zemiaková fučka prekladaná kyslou kapustou so slaninkou.. aaa navrch som ešte musela pacnuť nejakú tu slaninku a osmaženú cibuľku ... wwwaaa mnamka to bola 😉
titkovamiriam
26. sep 2012
@joannas nie, to priatel na sobotnom vylete 🙂
womankc
26. sep 2012
@z.k nádhera, krásne sú
akika722
26. sep 2012
tak..zo včera foto-prívarok zo zelenej fazulky + francuzske..
dnes boli špagety a rožky.niesu vyzorove užasne ale tak chutia im velmi 😃
ivanajelinek
26. sep 2012
Ahojte. mate niektora overeny recept na babovku? Aby nebola moc sucha 😉 Dakujem 🙂
pojezdalova
26. sep 2012
Ja varím držkovú polievku, a segedínský guláš, už aby som mala aj na zajtra a piatok, lebo nebudem mat čas variť 🙂 😎
digysa
26. sep 2012
@adel22 Nemohla by si mi napisat recept na tvoje francuzske zemiaky? Vsetky sa mi zdaju dost suche a tvoje vypadaju skvele. Moje decka maju radi zemiaky, ale nemaju radi moc suche a nenasla som ten spravny recept.
Vdaka.
nakup
26. sep 2012
@lydia22 robila som ju tak že malú cibulku som pokrájala na kocky oprazila na masle s kúskom oleja pridala mrkvu na kolieska a 2 zemiaky na kocky osolila čk, vegeta magi podusila zaliala vodou keď bolo všetko mäkké rozmixovala pridala sladkú smotanu v ktorej som rozmiešala hl. múku a pridalá halušky vajce hl. múka odstavila keď boli halušky hotové a na koniec pridala trošku octu alebo môžeš citrónovú šťavu kedže mrkva je sladká
lydia22
26. sep 2012
@nakup dakujem
nakup
26. sep 2012
@lydia22 neni zač rado sa stalo
danielaj
26. sep 2012
@nikita308 Ja som zo Zemianskeho Podhradia, dedinka vedľa Bošáce 😉
@lienka2 toto je perfektný koláčik, my ho tiež máme veĺmi radi, rýchly a výborný, staré recepty sú úžasné 😉
danielaj
26. sep 2012
@ivanajelinek skús moju http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/albu..., výborná, recept ešte po babičke a šťavnatá 😉
danielaj
26. sep 2012
@digysa síce si sa nepýtala mňa, ale vyskúšaj tieto, robené na panvici, ale výborné http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36630
vivusika
26. sep 2012
tlacime do suda 30kg kapusty 😃
danielaj
26. sep 2012
@vivusika aj my budeme, ale až neskôr 😉
nikuska20
26. sep 2012
Dnes na obedík úplna mňamka rychle jednoduche
sisanka
26. sep 2012
na veceru ideme piect s mm ryby...svokor doniesol...neviem co to je za druh, take mensie nejake 😃 poradte nejaky fajn recept 🙂
limoncino
26. sep 2012
ja som varila kuracie prsia v paradajkovej omáčke a k tomu zemiakovú kašu 🙂
limoncino
26. sep 2012
a idem si po radu, dievčatá východniarky poznáte jedlo s názvom kozy?? je to niečo z cesta, tuším sa to vypráža, vďaka

Začni písať odpoveď...

Odošli