Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
29. sep 2012

ahojte kucháročky, ja som dnes varila fazuľovú polievku s údeným, zeleninou a širokými rezancami, fašírku na plechu plnenú vareným vajíčkom, americké zemiaky a papagájový koláč, koláčik som nerobila hádam aj 5 rokov, bol to náš obľúbený, výborný, rýchly, šťavnatý, včera som sa večer hrabala v mojich starých zošitoch s receptami a objavila som ho, tak som ho hneď musela urobiť, ako som mohla naň zabudnúť 😖 na foto včerajšie cukinovo-zemiakové placky s kuracím soté, papagájový koláčik pred pečením a nakrájaný 😉

natalii6
29. sep 2012

ahojte mam jednu otazocku chcem robit pracliky a chcem sa spytat miesto masla mozem pouzit heru alebo palmarin ? dik

danielaj
29. sep 2012

@natalii6 podĺa mňa môžeš 😉

danielaj
29. sep 2012

@mysiatkoo máš to tam 😉 držím palce 🙂

lululka555
29. sep 2012

@irsina83 ako robil manzel toho zajacika? dakujem

lululka555
29. sep 2012

@danielaj aky pekny farebny kolacik,podelis sa s receptom? a aka poleva je na vrchu?

atiatko
29. sep 2012

@danielaj Dani, dáš nám sem recept na ten úžasný papagájový koláč prosíííííím 🙂 aj postup ? 😉 My nemáme doma taký úžasný zošit plný receptov ako Ty 😉 Povedala som si, že zajtra upečiem jablčník náš milovaný, no ale toto ma dostalo .... 🙂

barbora84
29. sep 2012

U nas dnes porova polievka a divinovy gulas s knedlou ;) mnam

nakup
29. sep 2012

@danielaj ty nemôžeš tu hádzať super recepty len tak ale aj s receptami veď slintame a budeme žiadať aj o ten receptík 🙂 🙂 🙂

sydney07
29. sep 2012

Takže my dnes robíme guláš, na zajtra krtkovu tortu,takú veľkú do buchtového pekáču a zapekanú brokolicu s hráškom,šunkou a zemiakmi.

nakup
29. sep 2012

môj mm dnes stretko zo základnej školy to ho stretném až zajtra na obede 🙂 syn prezmenu nie hnačka, ale horúčka a bolesť v hrdle, ale sa nečudujem mal zápas a on musí "ísť " veď je sám brankár a teraz mám hotovú " geriatriu " doma 😒 😒 😒 😒

nikita308
29. sep 2012

Dnes slepačí vývar a gyros s hranolkami, opečenou cibuľkou a cesnakovým dresingom... a tvarohové rožteky... 🙂

lenka268
29. sep 2012

@danielaj no ten kolac vyzera uplne paradne, vidim ze tu dievcata pytaju recept ak mozem aj ja poprosim prosim prosim 😀 , ste velice sikovne dievcence.
Ja sa priznam mna este tak dva roky dozadu, ako sa maly narodil vobec nebavilo piect, varit som varila rada, sme boli dvaja tak to stacilo. Ale teraz radsej a radsej peciem bavi ma to ale nie zase nejake torty alebo co, take normal kolaciky , asi aj kvoli malemu, lebo ked mi povie 2 rocny krpcek ze maminka kolacik je dobly, tak to je super pocit. No uz koncim som sa rozpisala. Pekny den.

lenka268
29. sep 2012

@akika722 vyzera to super a je vidiet ze malemu ozaj chuti 🙂 . Tiez ma najviac potesi ked vidim ze co navarim maly aj s chutou zje 😀

lenka268
29. sep 2012

@akika722 receptik si odkladam 😉

akika722
29. sep 2012

@lenka268 joj to mojím deťom chutí všetko čo sa da jesť 😀 a mladšiemu obzvlášť 😀

kucminka
29. sep 2012

@danielaj myslíš,že na ten smažený hrášok je podstatná tá smotana,lebo nechcem zasa kôli jednej lyžičke otvárať šľahačku,lebo ju neminiem

lululka555
29. sep 2012
kucminka
29. sep 2012

@lululka555 ďakujem

garonka
29. sep 2012

baby, ja vás čítam a inšpirujem sa vašimi receptami 😵
my dnes sme mali skvelý obed, pečená ryba amur a čokoladový koláč brownies 🙂

tinuskaha
29. sep 2012

dnes polievka zo vcera a rezance s tvarohom a kyslou smotanou..
zajtra..morcaci vyvar a pecene stehna cervena kapusta a domaca knedla

titkovamiriam
29. sep 2012

Dnes slizikova polievka,rizotko,grilovacka a moj otec-michal-nam spravil taketo zmrzlinovo ococne pohare so slahackou 🙂

lencyca
29. sep 2012

dnes oslava pre drobca-kuracia polievka so slizami,vonave bravcove rezne s ryzou,kapustovy salat,moja prva marcipanova totra s kamaratkinou pomocou-krtko,nas najoblubenejsi ,maly stale chodi do chladnicky nanho nakukat 😀

akika722
29. sep 2012

@lencyca krásny krtko 😵
@danielaj to ružove je puging?zaujimavo to vyzera 😕

nakup
29. sep 2012

@titkovamiriam už v iem po kom si taka šikovna a naberaš inšpiráciu máte to v sebe 😉 🙂

nakup
29. sep 2012

@lencyca no niečo úžasné to bol nápad a jak dobre vyzerá pekná tortička

vivusika
29. sep 2012

@danielaj a receptík na ten skvelo vyzerajúci koláčik nedáš? 😉

titkovamiriam
29. sep 2012

@nakup ja urcite po babičke 😀 😀 😀 😀 moj otec este pred 13-timi rokmi nevedel ani caj uvarit a to doslovne,no ked mama dostala porazku a stal sa jej opatrovatel naucil sa kopec veci aj žehlit 😉 a taketo chutovecky robi rad lebo je to sup sup a hlavne chalani sa potesia su to jeho jediny vnuci,len chudak bracho mal len ovocie/je diabetik/

nakup
29. sep 2012

mi ako som slúbila po zápase bude pizza ak vyhrajú ale tá pizza bola tak či tak by bola a už si so synom spievame " nevladzem dýchať " .... priemer pizze 47 cm a váha 800 g ešte určite ostane na zajtra no gigant 🙂

happy8051
29. sep 2012

menu na buduci tyzden:
Pondelok: salatova polievka, granadir, cvikla
Utorok: francuzska polievka, mlete maso zapecene so zemiakmi
Streda: zeleninova s mrvenickou, spenatovy privarok, zemiaky, vajicko
Stvrtok: cibulacka, jablkova zemlovka
Piatok: cervena sosovica, drzkovy paprikas s maslovymi haluskami
Sobota: mrkvova s vajickom, cestoviny so sunkovo nivovou omackou, salat
Nedela: vyvar, pecena krkovicka, kapusta, knedla