Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
atiatko
10. feb 2019
#svetovydenmanzelstva
... len s ním je môj život krásny ... čoskoro 22 rokov spolu a z toho 16 rokov ako pán a pani :heart:
Zobraz celú správu
atiatko
6. jan 2019
... aj o tomto je život maminiek :wink: Kto je tak ako ja DM pozitivny ? ... tak je na čo sa v 2019-om tešiť :blush:
https://www.depechemode.sk/magazin/aktualita/ko...
Zobraz celú správu
atiatko
27. nov 2018
#stromceky
Prosím kde ste kupovali/objednávali umelé vianočné stromčeky ? Spokojnosť/nespokojnosť ? Máte niekto skúsenosť so stránkou dekorstudio.sk ?
ĎAKUJEM !!!
Zobraz celú správu
atiatko
24. nov 2018
Ako viete, môj pracovný život je spojený s Alzheimerom ... ľudia s týmto ochorením sú veľmi vďační za každú ľudskú pozornosť a sú radi, keď môžu urobiť radosť iným ... to prvé sa im hoci na diaľku splnilo prostredníctvom krásnych kresieb od šiestakov Špeciálnej ZŠ Handlová ... no a to druhé ? To sú krásne záložky do kníh, ktoré vlastnoručne vyrobili pre týchto šiestakov. Trvalo im to „trošku“ dlhšie, lebo ich sústredenie je iné ako u zdravých seniorov, a aj ruky a oči už neslúžia tak ako by mali, ale výsledok je úžasný ! Moje krásne bytosti, moji starkí, moji klienti ... som na ich šikovnosť veľmi hrdá :hearts:
P.s. ĎAKUJEM @katasa za Tvoj septembrový príspevok tu na MK :hearts: :hearts: :hearts: . Vďaka nemu je život mojich starkých o niečo bohatší :slight_smile:
Zobraz celú správu
atiatko
10. nov 2018
Maminky z BANSKEJ BYSTRICE !
Prosím poraďte mi lacnú a spoľahlivú TAXI službu v B.B. Budem ju využívať dosť často, tak je cena pre mňa celkom dôležitá :wink:
P.s. info aj čísla telefónu poprosím do IP, aby sme tu nerobili reklamu.
Zobraz celú správu
atiatko
15. okt 2018 Čítané 38x

Všetko sa to začalo jednoduchou otázkou Modrého koníka, pokračovalo troškou šťastia, kedy som bola tímom MK vybratá ako jedna z testujúcich... A tak mi pri dverách zazvonil kuriér a moje Mistral chvíle začali.

Som jedna z tých, ktoré si pohodu a kľud s dobrým čajom užívajú, dokážu pri ňom „vypnúť“ a oddychovať. Manžel a synček sú rovnako čajovo pozitívni, tak sme sa do testovania pustili spolu. Dizajnovo pekné krabičky čajov boli každá naplnená 18-imi pyramídovými vrecúškami, tu však musím napísať, že na vrecúška bola až príliš prilepená šnúrka, a bolo potrebné ju opatrne odtrhnúť, aby sa vrecúško neporušilo. Oceňujem uzatváranie celej krabičky čajov, ktoré sa veľmi šikovne dalo opätovne zatvárať a otvárať.

Začali sme podľa výberu nášho Peťka – Marhuľa a levanduľa. Spojenie voňavej levandule a sladkastej marhule, bolo presne to, čo ulahodilo jeho jazýčku. Po zaliatí čaju horúcou vodou sa kuchyňou niesla príjemná vôňa, po lúhovaní odporúčaných 6 minút, však nebola výraznejšia farba čaju, a tak u tohto čaju odporúčam pre intenzívnejšiu chuť aj farbu lúhovať o niečo dlhšie.

Slivka a jazmín – to bola zase topka ovocného čaju môjho manžela. Nádherná vôňa, ktorá vznikla spojením šťavnatej a sladkej slivky a voňavého jazmínu je presne to, čo sa náramne hodí ku sychravým jesenným večerom. Ak ste však človek s vysokým krvným tlakom, s týmto čajom opatrne, pretože obsahuje sladké drievko.

A nakoniec moja srdcovka – ach... Čerešňa a ruža... Pre mňa niečo neskutočné. Zavrite oči, predstavte si lupene červenej ruže, ktoré sú ako perina. Ak sa ponoríte do vône tohto čaju zacítite sladkastú chuť čerešní. Toto je presne čaj, ktorý vás v ktorékoľvek ročné obdobie prenesie do  záhrad plných veľkých červených sladkých čerešní. Tento čaj sa dá piť tak horúci ako aj príjemne vychladnutý. V každej forme je to neskutočné osvieženie, teda pre mňa určite.

U všetkých testovaných čajov oceňujem, že neobsahujú farbivá tak ako niektoré iné nemenované čaje. Proste, keď sme ich uvarili, nezostal nám zafarbený pohár, ako sa to u iných čajov zvykne stať. Pyramídovými vreckami prechádza voda tak, že sa každý kúsok čaju v ňom dokonale vylúhuje.

Ako som už bola napísala som čajíčkárka, a okrem testovaných čajov vám odporúčam aj ďalšie čaje, ktoré pomôžu keď nás obchádza či prepadne choroba.

Ako prevenciu určite odporúčam Rakytník a malina. Hmmm, čaj, ktorý privolá slnko, bobule rakytníka neboli obdarované len krásnymi farbami, prispieva k obranyschopnosti organizmu a zvýšeniu imunity. Kyslastý rakytník v spojení so sladkou malinou je presne odrazom zapadajúceho slnka v ktoromkoľvek ročnom období.

Nádherne žltý čaj, ktorý naštartuje Váš deň, no kľudne si ho môžete vychutnať aj pred spaním. To je čaj Citrón a zázvor. Pikantný zázvor a svieži citrón. Stačí trochu horúcej vody, lúhovať 8 minút a tento čaj je stvorený na to, aby vás v každú dennú či večernú hodinu príjemne osviežil.

No a na záver: Popradský čaj Chrípka a nachladnutie a Kašeľ a priedušky – byliny ako baza, lipa, mäta, vrbová kôra, túžobník brestový, tymian, fenikel, stavikrv vtáčí a aníz sú zmesou pomáhajúcou pri prechladnutí, utišujúcou hrdlo, hltan, hlasivky, či pomáha pri suchom kašli a podporuje imunitný systém. Opäť je tu však sladké drievko, ktorého nadmerná konzumácia nie je práve vhodná pre ľudí s vysokým krvným tlakom.

Tak a hotovo. Ak by som mala zhrnúť svoj čas testovania čajov Exclusive Mistral tak to napíšem jedným slovom ĎAKUJEM Modrý koník za možnosť testovania, tieto čaje si v našej rodine určite našli svoje miesto.

P.s. ako som napísala vo svojej odpovedi pri výzve MK zapojiť sa do testovania týchto čajov – pracujem s ľuďmi s Alzheimerom. Keďže tých krabičiek testovaného čaju bolo veľa, testovali so mnou aj moji klienti v práci. Boli úžasní ako si čaje vychutnávali, žiaľ vzhľadom na ich súkromie sem nemôžem pridať ich fotografie... Ich favoritom boli Čerešňa a ruža a Slivka a jazmín – myslím, že aj napriek tomu, čo im choroba „spôsobila“, spomienky na vôňu a chuť sliviek a čerešní v ich hlávkach stále zostali.

A tak za nich ĎAKUJEM Popradský čaj!

#test_mistral

#recenzia

Čítaj celý článok
atiatko
7. okt 2018
#konik_testuje
#test_mistral

... tak a dnes veľké finále môjho testovania čajov Mistral :heart: .... zanedlho pridám svoju recenziu, no a zatiaľ svoje pocity prezradím takto ... :clap: :clap: :clap:
Zobraz celú správu
atiatko
29. sep 2018
#konik_testuje
#test_mistral

3 ... 2 ... 1 ... štart .... moje testovanie čajov od Mistral začína :wink:
Zobraz celú správu
atiatko
28. sep 2018
Mesiac september je Mesiacom Alzheimerovej choroby ... a tou sú postihnutí aj moji klienti v našom zariadení ... ich svet je svojský, je ťažké mu porozumieť, ale je nádherné, keď vidíte, ako ich hoci výnimočne ale predsa vie niečo upútať a dokonca potešiť ... a malý zázrak, keď sa viacerí z nich usmievali sa stal aj dnes, keď k nám do zariadenia prišla obálka plná krásnych kresieb od šiestakov Špeciálnej ZŠ v Handlovej ... začal to "obyčajný" príspevok od @katasa , kedy suplovala hodinu vlastivedy práve u nich ... moji klienti poslali týmto deťom pohľadnicu nášho mesta s pozdravom a p.s. že by im deti mohli nakresliť, ako najradšej trávia svoj voľný čas .... a ... a obrázky sú už u nás, dokonca sme si niektoré obrázky dali aj na našu spoločnú nástenku :slight_smile: ... je teraz na nás, aby sme urobili radosť týmto deťom :wink:
p.s. chce niekto z Vás potešiť mojich klientov hoci aj malou drobnosťou ? :wink:
Zobraz celú správu
atiatko
28. sep 2018
#konik_testuje #test_mistral

Hlas v telefóne : "Dobrý deň, tu je kuriér. Mám pre Vás balíček, nie je potrebné nič platiť." :wink:
A tak .... balíček s čajmi Mistral je už u mňa, teším sa na to, že si "vyložím nohy na stôl", uvarím si čajík a po dlhom pracovnom dni krásne zrelaxujem :slight_smile:
Veď "... Jemná a voňavá chuť čajov Mistral je balzamom na pokojné chvíľky pre seba." ( team MK :wink: )
Zobraz celú správu
atiatko
7. sep 2018
Milé maminky ... prichádzam s prosbou ... pracujem s ľuďmi s Alzheimerom a stareckou demenciou ... áno, ťažká ale krásna práca :heart: ... "moji starkí" milujú keď im čítam, a možno to prekvapí ale so záujmom počúvali príbehy kníh z koncentračných táborov ... jednu nám darovala Veronika Homolová Tóthová "Mengeleho dievča" ( @vierazik ) a druhú sme získali od maminky @zamilovanannn .... Viete mi prosím poradiť nejakú knihu, ktorá má pekný či zaujímavý príbeh a ktorá Vás zaujala ? ĎAKUJEM :slight_smile:
Zobraz celú správu
atiatko
14. aug 2018
"Keď to zažiješ, tak chceš znovu a znovu." :wink:
... s mojimi láskami v milovanom Grécku :slight_smile:
Zobraz celú správu
atiatko
10. aug 2018
"Cestovanie je najlepší spôsob, ako sa v rovnakom čase stratiť aj nájsť." :wink: Milujem tie úžasné chvíle so svojimi chlapcami :heart: Dovolenkové chvíle plné cestovania, zážitkov a dnes aj dobrodružstva :blush: V rámci dovolenky na Korfu novoobjavené Albánsko :wink: ... ja, turecká káva, Iónske more a Saranda City :blue_heart:
Zobraz celú správu
atiatko
18. dec 2017 Čítané 54x

Áno, áno... Som jednou z tých šťastných ľudí, ktorí keď sa z času načas zapoja do nejakej hry, súťaže, testovania, tak sa im zadarí a vyhrajú. A tak to bolo aj v novembri, keď som sa svojím komentom zapojila ako záujemkyňa o testovanie Vichy Liftactiv Fresh shot.

A 20.novembra mi prišla poštou správa od MK tímu, že som jednou z vybraných testujúcich veľmi som sa potešila a čakala, kedy príde balíček a ja si na svojej pleti vyskúšam to všetko v reklamách sľubované.

A tak o 7 dní neprišla mi stuhou previazaná škatuľka, ani v nej tá roztomilá Bambuľka, prišiel mi však balíček od Modrého koníka a v ňom kvalitná Vichy kozmetika,  Dosť bolo rýmovania, a už v ten deň som sa pustila do Vichy Liftactiv Fresh shot testovania.

Účinné látky ako vitamín C, vitamín E, extrakt z borovice prímorskej, kyselina hyalurónová a glycerín... To všetko ukryté v malej fľaštičke a podľa popisu „pár kvapiek 1x denne na tvár“ a bola som zvedavá ako môj manžel, s ktorým sme spolu 21. rok, prijme "novú ženu", ktorú bude vďaka Vichy testovaniu doma stretávať.

Môj 1. deň, 1. ráno - moje prvé testovanie Vichy Liftactiv Fresh shot. Pár kvapiek na dlani, jemné vmasírovanie do pleti na tvári a očakávanie prvého pocitu z prvého dotyku. Do nosa sa tisne jemná akoby pomarančová vôňa, po nanesení jemných kvapiek na tvár spočiatku pocit akoby pleť zostala jemne lepkavá, no po 2-3 minútach tento pocit mizne a prichádza pocit jemne napnutej pleti, ktorá je na dotyk príjemne hladká. Celé moje prvé stretnutie s Vichy Liftactiv Fresh shot som si úmyselne naplánovala na večer a úprimne - trochu som sa obávala ako moja pleť zareaguje - obavy z pálenia, svrbenia či začervenania mi nedovolili celkom spokojne spať a 2x som svoju tvár bola v noci skontrolovať v zrkadle ... A .... nič z toho sa nekonalo - pleť pekná jemná na pohľad akási oddýchnutá. Dokonca, keď som si ráno umývala tvár čistou vodou a tá mi stiekla na pery, pocítila som sladkú chuť Vichy Liftactiv Fresh shot.

Deň išiel za dňom a po niekoľkých dňoch som registrovala prvé ohlasy od okolia na moje testovanie ... ÁNO, FUNGUJE TO !!! Veru tak, moja kolegyňa, ktorá bola týždeň doma s dcérou na ošetrovačke a ktorá nemá dôvod mi len tak (alebo nielen tak) lichotiť, povedala : "Počúvaj, ty si nejaká iná... Nejaká zmenená, čo máš s tvárou, je nejaká hladká a mladšia???" Áno vážení, je to tak ... Len 3x moja tvár dostala správnu dávku Vichy Liftactiv Fresh shot a bola skutočne jemnejšia, hladšia, krajšia, zdravšia...

V druhej polovici svojho Vichy testovania som sa rozhodla pre pokus, psssst, skúsila som prerušiť na 2 dni svoju kúru s Vichy Liftactiv Fresh shot... A viete čo ? Nastala zmena na mojej pleti, zostala akoby suchšia, mdlá, necítila som sa komfortne. A tak som si na druhý deň opäť dožičila kvapky výnimočného Vichy Liftactiv Fresh shot a znovu som to bola ja!

Som úplne normálna mamina, manželka, priateľka, kolegyňa a sestra v jednom, a také úplne obyčajné bude aj moje hodnotenie 10-ich dní môjho života s Vichy Liftactiv Fresh shot. Keďže dobrého veľa nebýva, tak som brala aj malé balenie tohto séra. Keďže som dostatočne šikovná, ani aplikácia tekutej konzistencie na tvár mi nerobila problém. Keďže mám rada ovocie, a ako som už napísala Vichy Liftactiv Fresh shot voňala po pomarančoch, ani tá vôňa mi nevadila, trochu zvláštne som sa však cítila v prvé minúty po nanesení séra na pleť, akoby ulepen, to však odznelo a prišiel  pocit jemne napnutej pleti, ktorá je na dotyk príjemne hladká.

Moje posledné slová hodnotenia  - SPOKOJNOSŤ s Vichy Liftactiv Fresh shot a ODPORUČENIE, ak chcete urobiť niečo naozaj účinné pre svoju pleť.

p. s. ĎAKUJEM Modrý koník za možnosť testovať Vichy Liftactiv Fresh shot :hearts:

#test_liftactiv

Čítaj celý článok
atiatko
21. jún 2007
Peťulko 3 50 fotiek
atiatko
23. apr 2007
Peťulko 2 50 fotiek
atiatko
26. mar 2007
Peťulko 49 fotiek