Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

nadulka88
4. okt 2012

@titkovamiriam len ako nato.. mam doma spagety tak rozmyslam.. len ako z toho nejaku omacku ukuchtim, to netusim 😅

lululka555
4. okt 2012

a vcera som robila cokoladovu penu ,mala som 5 poharikov a takto som si ich vysrdieckovala ♥ 🙂

lydia22
4. okt 2012

@lululka555 prosim ta ako si robila tu penu?

titkovamiriam
4. okt 2012

@nadulka88 fu to neviem ja to v kuchyni vobec nepouzivam,musi poradit niekto kto vie ako na to alebo skus googl

womankc
4. okt 2012

@nadulka88 no udus si pórik alebo cibuľku , keď to bude už už do zlatova pridaj črievkový syr a trošku smotany , či mlieka , povar trošku a pridaj prelisovaný cesnak / strúčik, dva / korenie môžeš dať ako máš rada, hodí sa bazalka, alebo oregano, môžeš aj trošku vegety, ak máš rada, trošku soli podľa chuti , trošku čierneho korenia , keď sa ti urobí taká omáčka , tak tam pridaj tie morské plody a chvíľku prehrej a môžeš podávať, na vrch trošku strúhaného syra, do tej omáčky môžeš dať aj nivu ak máš rada, ale prerazí to podľa mňa chuť tých plodov, mohla by byť aj mozzarela nadrobno nasekaná, alebo len podus paradajkovú drť + cesnak pazalka a do toho tie plody a je hotová omáčka, obe ti zaberú nanajvýš 10-15 minút

nadulka88
4. okt 2012

@titkovamiriam aj tak dakujem 😉

nadulka88
4. okt 2012

@womankc skusim tu smotanovu, dakujem za radu 😉 😉 😉

womankc
4. okt 2012

@nadulka88 no naše decká to majú veľmi radi, budeš spokojná, isto na vareche aj mimibazáre by si našla aj zložitejšie recepty, le toto je rýchlovka

nadulka88
4. okt 2012

@womankc nie, toto je super kedze nemam vela casu pri malej, tak mi to akurat tak vyhovuje 🙂 este raz, vdaka 🙂 😉 😉

titkovamiriam
4. okt 2012

@lululka555 aj ja si prosím poharik-nadherné 🙂

miriamr
4. okt 2012

zemiakový prívarok, fašírka a nepečená jablková torta http://varecha.pravda.sk/recepty/nepecena-jablk... 😵

lululka555
4. okt 2012

@lydia22 na nete je vela receptov na tu penu,ja som ju robila takto: 160 g cokolady -aku mas rada,mliecnu,horku,alebo na varenie,3 vajcia - ja som mala domace, 3PL pras.cukor,100 ml slahackovej smotany. Cokoladu som roztopila nad parou,zltky vymiesala s cukrom do penista a pridala roztopenu cokoladu.Potom som do toho vmiesala vyslahanu slahacku a nakoniec len tak zlahka sneh z bielkov.Naliat do poharov a sup do chladnicky aspon na 2 hodiny,je to mnamka .Recept mam z mk 🙂

medovaaa
4. okt 2012

Ahojte, prispejem teda aj ja, často sa sem chodím inšpirovať 🙂 takže dnes zemiaková polievka na sladko, Morčacie prsia na zeleninke a ryža, rozmýšľam že ešte mojim dvom ,, chlapom,, spravím puding a bude hotovo 🙂

titkovamiriam
4. okt 2012

a dnesne pizzovanie-foto 1 je uzasna omacka co som vynimocne kupila,ale nedalo mi a bola som prekvapena-kusky oliv,perfektný zaklad na pizzu alebo aj na uvarene cestoviny,robila som pizze dve jedna s tym olivovým zakladom a druhu len paradajkovy pretlak ochuteny cesnakom a bazakou-a klasika salama,kukurica syr

kvietocek7
4. okt 2012

babenkyyyy ako prosim vas,robievate mrvenicku do polievok??napr zeleninovych,,, ako? dajte dobry tip vdaka

mitka2007
4. okt 2012

@bobinkask posli mi prosim ta recept na ten bryndzovy posuch....

katkas1
4. okt 2012

takze pre mm segedin s domacou knedlou, pre deti kuracie na prirodno so zemiakovou kasou a pre seba plnku z pecienky a paradajkova omacka a bude aj na zajtra, zajtra uz len upeciem jablkove pite 🙂

miskadusko
4. okt 2012

Rizoto a krúpkovú polievku-ktorá sa mi dnes mimoriadne vydarila 🙂

womankc
4. okt 2012

@kvietocek7 jedno vajíčko, detská krupička alebo hrubá múka , soľ, vymiešam pevné cesto a to nastrúham na strúhadle, ak chceš mať pekné žltučké pridaj ešte jedno žĺtko, keby si to mala veľmi tvrdé tak ho rozriediš vodou, musí to mať takú konzistenciu ako plastelína tuhšia

rastulka
4. okt 2012

@lululka555 Dakujeme 🙂

kvietocek7
4. okt 2012

@womankc Dakujeeeem 🙂 🙂 🙂

daniz
4. okt 2012

dnes pečené zemiačky v rúre, alebo hrebene zemiakové. 🙂

fordikford
4. okt 2012

zemiaky a vypražane bedle polievka zo včera hrachova 🙂

lyongirl
4. okt 2012

Ahojte, varieva niekto fazuľkovú luskovú polievku bez mlieka, bez smotany? Zišiel by sa mi recept 🙂

mis_ka
4. okt 2012

pre mna spagety s pestom, susenymi paradajkami a mozzarellou. pre maleho kuracie sote s cukinou a varenymi zemiakmi s maslom.

z.k
4. okt 2012

my dnes vajíčková polievka,a palacinky s tvarohom a čučoriedkovým džemom 🙂

lencyca
4. okt 2012

@rastulka ahoj,aj moj starsi mal helikobactera,mali sme trojvakcinu liekov,jedol to tyzden,chudatko 3x za den,on sa mi stazoval na bolest pri pupku ☹ boli sme aj na gastre-na hadicku-hrozne nieco,jedli sme probiotika gaja,pomohlo to,uz sa mu to nezopakovalo,dufam...treba vylucit mastne,vyprazane,len take dietne...postupne skusat ,prajem skore uzdravenie,zazili sme to

lencyca
4. okt 2012

@titkovamiriam mnam,kde si kupila tu omacku? 😉

lencyca
4. okt 2012

dnes cukinova kremova,zapekane fasirky so syrom a smotanou,zemiakova kasa,calamada 🙂

eva7780
4. okt 2012

@smejkoh http://www.oblubenerecepty.sk/rybacie-maeso/155... ja sice nerobim podla receptu,ale je to klasicke cesticko + tvrdy syr k tomu pridat 😉