Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lussy23
4. okt 2012

@snu krásna

snu
4. okt 2012

@lussy23 dakujem

akika722
4. okt 2012

@snu prečo?ved je krááásna 😵

snu
4. okt 2012

@akika722 co ja viem,neni taka moc? vselico,,

garonka
4. okt 2012

@irsina83 aj nabudúce sa inšpirujem 😵 fakt ja to mäsko odporučam je to mňamka

akika722
4. okt 2012

@danielaj šikulkaaaaaaaaaaaaaa 😵 ja som dnes stihla pre deti špagety s kečupom 😀 😅

akika722
4. okt 2012

@snu niee.krasna je jesenna 😵

garonka
4. okt 2012

@snu wauu to je nádhera, krásna torta 😉

snu
4. okt 2012

@garonka
@akika722 jooj dakujem,, takze mozem ju poslat na oslavu? :D

garonka
4. okt 2012

@snu jasnéééé ozaj je krásna 😉

akika722
4. okt 2012

@snu jasnééé..ak nebudu chceiť dam ti adresu ja 😀 bude mať velky ohlas 😉

snu
4. okt 2012

@akika722 jeeej si zlata

akika722
4. okt 2012

@snu e nie to ty si šikovná 😉 ja ak chcem spachať tortu hotova pohroma.. 😀

janka256
4. okt 2012

ahojte potrebujem poradit co mozem urobit z hub . mam peciarky a podpinky ci ako sa to vola este som nikdy z hub nevarila neviem co ☹

snu
4. okt 2012

@akika722 no hovor mi... dnes som to chcela uz hodit do kosa,tak sa mi nedarilo,, este aj chlapci boli max otravni,, som myslela,ze to nedokoncim... aj teraz mam este vlasky dupkom 😀

abriela
4. okt 2012

Moj vymysleny kokosovy kolač pre dnešneho oslávenca

akika722
4. okt 2012

@snu jaj poznám to 😀 ja zas hačkujem..a aj ty moji dvaja ked začnu 😖 len sa biju hadaju vrieskaju 😅 som občas zrela na psychiatriu 😅 😀

nakup
4. okt 2012

@lyongirl ja by som oprazila kuracinku na slížiky a na masle osolila okorenila, trošku magi dala fazuľku podliala vodou, podusila a možno pridala trožku kečupu alebo bez neho a ryža k tomu 🙂

snu
4. okt 2012

@akika722 to som rada,ze som neni sama 😀 😀 😀

akika722
4. okt 2012

@snu nie nie niesi a verim že nas je vela 😀

snu
4. okt 2012

@akika722 no asi ano,, nechcem byt zla,ale dobre m i padne,ked to ,,pocujem,, ze blazninec je aj v inej domacnosti 😀 ,, ale uz piseme inu temu ako sa sem patri 😀

akika722
4. okt 2012

@snu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nakup
4. okt 2012

@janka256 urob hubovú polievku alebo nakrájaj do omáčky k mäsu, alebo urob hubový perkelt s cestovinou

lubenka96
4. okt 2012

No vecna tema aj pre mna co navarit🙂niekedy mi uz dochadzaju napady a recepty 🙂aj ked na nete ich je vela. No nie vsetky su mi po chuti🙂zajtrajsok ma akosi netrapi budeme obedovat niekde v restike a v sobotu spravim bravcove masko dusene na stave z hraskom a pyre,ako dezert francuzsky kremes (som dostala chut) a v nedelu slepaciu polievocku a ako druhe zemiakovo cibulovy salat a fasirky🙂a kedze sme iba dvaja aj by stacilo🙂uz by som rada vyvarala aj pre deti no nemam pre ake🙂

janka256
4. okt 2012

@nakup vdaka nieco skusim 🙂

nakup
4. okt 2012

Ahojte dnes hŕstková polievka s párkom a chlebom, ešte stále dojedáme tarhoňové rizoto so zeleninou musela som dorábať a kuracinka ako biftečik a piškótová torta s pochúťkovými smotanami 😉

danielaj
4. okt 2012

@joannas veď nad fotkami píšem, že pečený čaj už v pohárikoch 😉 podľa tohot receptu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6795 , ale ovocie som dala,aké som mala a robila som to od oka, aj prichutila, práve sme si ho uvarili, je výborný 🙂
@snu prečo si z nej nesvoja 😕 😕 😕 veď je veľmi zlatá a určite si ju robila z láskou 😉

danielaj
4. okt 2012

@akika722 ďakujem, ale ty moja zase háčkuješ a to je iná paráda 😉

akika722
4. okt 2012

@danielaj ale moj drahy sa z hačkovania nenaje 😀
ale vyvaram ako zavodna jedaleň to hej,lebo to by len jedli,no vypekať až tak nnevypekam 😅

joannas
4. okt 2012

@nakup do smotani davaš aj tvaroh ?