Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
janka256
7. okt 2012
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49804 toto mame dnes ako zakusok 🙂
nicky182
7. okt 2012
@luciferova ahoj, torta sa nakoniec podarila, s ou slahackou som sa natrapila, bola 33% ....musi byt dost dlho v chlade, aby z toho nieco bolo 🙂 vyborny recept, manzel ju uz skoro celu zjedol ... 😃 😃 😃 dakujem
abriela
7. okt 2012
@janka256 chutil? Je to moj vymysleny recept 😉
janka256
7. okt 2012
@abriela ano chutil velmi urcite budem robit castejsie je lacny a dobry vdaka za receptik 🙂
l.lara
7. okt 2012
dnes: pecene maso, kapusta a knedla, dezert - palacinky.
joannas
7. okt 2012
@l.lara ja som robila dnes to iste čo ti len dezert citronova babovka 🙂
micka12
7. okt 2012
Ahojte nejak to tu nestíham sledovať 😃 no moje menu piatok : strapačky s kyslou kapustou a slaninou, sobota : šošovicovú polievku a zemiakove placky s pečienkou a nedela : klasická nedelná polievka a kurča s tarhonou a kapustovo mrkový šalát 🙂 a zo včera nám ostala ešte šošovicová polievka
lululka555
7. okt 2012
ahojte ,moje obratene rezne so zemiakovou kasou
a piekla som prvykrat tento kolacik http://varecha.pravda.sk/recepty/rychly-ovocny-... ,len ja ho mam nejaky moc vysoky,ale je dobry 🙂
pekny vecer 😉
titkovamiriam
7. okt 2012
Dnes mame doma totalne lenivy den,polievka bola zo vcera tak som len upiekla kura,aj ryza ostala ,len som uhorkový salat spravila 😉
bellada
7. okt 2012
Tekvicova kremova polievka
hlivovy perkelt, varene zemiaky
a francuzky jablkovy kolacik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8081 je vyborny x-)
joannas
7. okt 2012
@titkovamiriam ako robiš ten uhorkovi šalat ?
titkovamiriam
7. okt 2012
@joannas nastruham uhorku,pridam cesnak,vela cesnaku,cierne korenie,sol,cervenu papriku a ocot vodu a cukor.
titkovamiriam
7. okt 2012
@lululka555 ten koláčik je famozny 🙂
veve39
7. okt 2012
@bellada na ten francuzsky jablkovy sa tiez prvykrat chystam v najblizsich dnoch...robila si presne podla receptu, ci s nejakou obmenou ?
joannas
7. okt 2012
@titkovamiriam a kolko octu ?
bellada
7. okt 2012
@veve39 presne podla receptu, uz som robila viackrat, do toho dzemu je naj to amereto a na zaverecne dopekenie pod grilom treba dat fakt bacha lebo rychlo to moze prihoriet 😉
titkovamiriam
7. okt 2012
@joannas tak to podla chuti,ja davam jednu polievkovu lyzicu a dve lyzice cukru na cca pol l.vody
veve39
7. okt 2012
@bellada cize do cesta si tiez nedaval cukor ? to sa mi zda take zvlastne, cesto - je to vlastne linecke - bez cukru..

uz davnejsie sa na neho chystam, v Carrefoure kedysi predavali taky u nich peceny jablkovy kolac, tiez podla franc,receptu, bol dost drahy a mm ho zboznoval...tak sa chystam nieco podobne upiect., tento recept sa mu celkom priblizuje, ..no ten kolac v Carrefoure mal aj taku tenku vrstvu pudingu pod jablkami....
joannas
7. okt 2012
@titkovamiriam dakujem 🙂
danielaj
7. okt 2012
baby, práve som sa nadlávila bedlami, len tak podusené na oleji s koreninami a cesnakom, k tomu mäkký chlebík 😉 asi prasknem, boli výborné 🙂
fordikford
7. okt 2012
tie čokoladove resanky čo som dnes predsa upiekla su výborne hned sme zjedli jeden plech fakt sa ich oplati spravit chcem vyskušat aj s vanilkovym pudingom a bielou čokoladou uvidim vonku je hrozne počasie leje jak z krhly 🙂
joannas
7. okt 2012
@danielaj maš rada hriby ? 😉
danielaj
7. okt 2012
@fordikford aj u nás otrasné počasie :-| :-| leje od rána a fúka, ochladilo sa riadne 😞
@joannas jasné, milujeme hríby 😉
bellada
7. okt 2012
@veve39 nie nedavam cukor, vobec ho tam netreba, aj linecke sa robi aj bez cukru, s takym cestom sa lepsie pracuje menej lepi a kolacik nie je presladeny je zdravsi, cukor je uplne zbytocny, sladke su jablka, cukor sa dava len navrch a aj dzem dosladi
fordikford
7. okt 2012
my sme mali bedle vypražane na rezne boli yborne ale ked zajtra pojde svokor na hriby a donsie tak skusim podla danielaj aj pride brat z čiech tak povedal že pojdeme ale neviem jak buem zbierat ked mam malu a nemam ju kde dat tak povedal že ju budeme nosit po lese tak to bue zbieranie 🙂 ona bude jak môj maly dubačik 🙂
lululka555
7. okt 2012
@titkovamiriam dakujem pekne 🙂
titkovamiriam
7. okt 2012
a večerne mlsanie-varene vinko a vymiešaný tvaroh s kakaom a medom 🙂
mia258
7. okt 2012
Dnes som navarila tolko, ze mam na tyzden dopredu.

Plnena kapusta so smotanou, domaci chlieb. Pecena kacka, lokse, cervena kapusta. Bryndzove halusky. Slepaci vyvar s rezancami. Jablkova strudla s orechami, hrozienkami a tvarohom.
lienka2
7. okt 2012
dnes som cely den stravila v kuchyni, ako som minuly tyzden pisala ze vam zavidim ze mate jablka zo zahrady.. tak vcera som mala doma tri vrecia 🙂 takze dnes som zavarala, robila vyzivu 🙂 a popri tom varila.. sosovicova polievka, telaci rezen so zemiakovou kasou a jablkovym kompotom, a poobede som este urobila jablkovy kolacik 🙂
lienka2
7. okt 2012
@mia258 ako potom ohrievas tie halusky?

Začni písať odpoveď...

Odošli