Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
womankc
9. okt 2012
Dievčatá, neviete niekto , koľko sa platí za napečenie koláčov na zakázku, popýtala ma kolegyňa a rada by som vedela, že koľko si od nej pýtať, aby som ja nebola škodná, ale zas aby to bolo aj pre ňu spravodlivo. budem robiť dva rezy a 7 druhov pečivových a nepečených zákuskov. Viem, že predávajú na kusy / kartón, alebo na kilo. Vopred ďakujem za rady
abriela
9. okt 2012
@womankc poslednu info, ktoru mam spred 2 rokov je za kus 0,25-0,30 €. Ceny su teraz urcite vyssie.
natal12
9. okt 2012
ja som vyucena cukrarka ale moc nepeciem my ked sme mali prax tak sme piekli na zakazky i masterky doma robili a pytali asi 0.50 eu za kus reza neviem presne to je odhad 🙂 a za suche to netusim ale to si musis ty premysliet a vyratat kolko budes pytat 🙂
bodka13
9. okt 2012
@womankc u nás v NR ...to je 0,7-1€/kus ..švagriná teraz objednávala v septembri 😉

a dnes varíme mliečnu zemiakovú a lángoše 🙂
womankc
9. okt 2012
tak som trošku gúglila a našla som , že sa kartón 60-70 kusov predáva od 25 do 30E , to si myslím, že bude ok , ak si od nej vypýtam 25E za kartón??Niekde aj písali, že náklady za suroviny X2 , budem robiť len dva rezy , ale teda zliepané suché aj s krémami , tak si myslím , že tých 25E bude akurát, čo poviete ďakujem za rady dievčatám
mimka
9. okt 2012
@womankc ja davam do krabic od plechovkoveho piva ktore mi krasne vojdu do chladničky a jednu krabicu davam za 30e... ked su to len rezy /6x2,5 cm/ mi vojde presne 6 radov po 10 ks v rade... ale da sa aj krasne namiesat drobnym pecivom a tiez cenu nechavam 30e... 🙂
gianni
9. okt 2012
dnes bude niečo zo zajaca...
karin0401
9. okt 2012
taka klasika....bravčove mesko na štave a zelenine so zemiakmi
karin0401
9. okt 2012
@irsina83 čo všeto tam ide? 😉
tinuskaha
9. okt 2012
dnes hrachovy privarok
elize
9. okt 2012
kuraci perkelt s haluskami
irsina83
9. okt 2012
@karin0401 to som zapiekla karfiol s hraskom a zemiackami a zaliala som to zmesou z rozslahanych vajicok, mlieka a syru a dala som sol, cierne korenie, troska kari korenia (prvy krat kari ale spravilo tam uzasnu chut), troska natur vegety a sup do truby pod alobal na 250 supnov a ani 1,5...cas si treba odsledovat, kazda truba pecie inak a este treba poliat olejom 😉
womankc
9. okt 2012
@mimka takže to znamená, že za rezy to je cca 0,5E, ja som sa dohodla na kartóne drobného pečiva 80ks za 30E a 80ks rezov chce , takže to tak 40E? nebude to veľa? ďakujem
tretulka
9. okt 2012
u nas bude dnes kralovska cesnakova polievka s opecenym chlebom, a druhe este stale neviem, mozno rezance s makom 🙂
lululka555
9. okt 2012
ahojte, dnes spagety s bolonskou omackou a syrom 🙂
womankc
9. okt 2012
no ja som sa včera ulievala, mm je na služobke a decká sa uspokojili s hriankami vo vajci ale dnes mám nachystané rybky na masle k tomu urobím kašu. asi paštrnákovo- zemiakovú a polievku asi urobím gulášovú, to sme dlho nemali a chcem urobiť ten papagájový od danielaj
rosannar
9. okt 2012
dneska asi kuracie perkelt na smotane a halušky 😉
mimi21mimi
9. okt 2012
Zo včera máme polievku mliečnu zemiakovo-šampiňónovú a pšenový nákyp s jabĺčkami.
mimka
9. okt 2012
@womankc ako vies ze ti do vojde presne 80 ks do krabice? ked su to rozne velkosti drobneho peciva? aj za karton drobneho peciva beriem 30e ale rozhodne mi tam vojde viac ako 80 ks! 🙂
levandullka
9. okt 2012
Vytúžená kniha konečne dorazila 🙂. Môžem začať trénovať, aby to bolo na Vianoce dokonalé 🙂
womankc
9. okt 2012
@mimka no však preto sa pýtam, ako to urobiť aby bolo dobre na obe strany, jasné, že jej tam hodím aj viac suchého, chcela na kusy sa dohodnúť , tak som jej vyhovela, na krabici predsa nezáleží dám aj do viacerých , keď bude treba
fomarik
9. okt 2012
kurací vývar a domáca pizza
lizatko1009
9. okt 2012
ideme s mojim spolocne urobit, vyprazane palacinky, dufam, ze na 4 do prace stihneme 😃
lululka555
9. okt 2012
@levandullka aj ja ju mam doma 😉
danielaj
9. okt 2012
dnes rascová polievka s rozšĺahaným vajíčkom, mrveničkou a strúhaným syrom, dvojfarebný ryžový nákyp so strúhanými jablkami a tvarohom+príloha k tomu čerstvý jablkovo-hruškový kompót, (na foto som krájala ešte horúci, tak to nevyzerá bohvieako), ale je výborný, 😉 poobede sa chystáme na šípky, tak budeme sušiť na čajík 😉
daniz
9. okt 2012
Dnes dám na výber deťom strapačky s kapustou, cuketové placky, alebo úhrabky - zemiačky s kyslou kapustou. Tak uvidíme
weronyca
9. okt 2012
My kedze mame doma pacienta varim dnes dobry slepaci vyvar a konecne dlho ocakavany karfiol- uz tyzden mam nan chut 🙂
lencyca
9. okt 2012
dnes dojeme fazulovu kyslu,vyprazany syr,americke zemiaky,tatarka,chcem robit orechovy a jablkovy zavin,dufam,ze sa podari 😉
womankc
9. okt 2012
@daniz mňam na fučku som celkom zabudla bude v pláne na piatok, dík za nápad
glukacova
9. okt 2012
ahojte my dnes hrachová polievka s párkom a kurací perkelt s kolienkami

Začni písať odpoveď...

Odošli