Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
mimka
11. okt 2012
@fordikford nie, nie je to folia. Klasicky polejes rezy cokoladou bud tmavou alebo svetlou a potom este do mokrej cokolady natahas po sirke ciary a sparatko tahas po dlzke raz z prava do lava a spat z lava do prava 🙂
rastulka
11. okt 2012
Dobre ranko 🙂
U nas dnes mrkvovo-smotanova polievka a francuzske zemiaky 🙂 😉
mima4
11. okt 2012
čaute kočky,

ja sa chystám prvýkrat spraviť krémovú polievočku z hokaido tekvičky 🙂) mám kúpenú do nej smotanu na varenie... tak hádam to zvládnem 😉
womankc
11. okt 2012
@fordikford ďakujem
womankc
11. okt 2012
@mimka londýnske rezy ma zaujali, dáš recept
womankc
11. okt 2012
@moname ja ich vždy pečiem v rúre , ale narežem ich v špičke nožíkom do kríža a veru odhadom ich pečiem pri normálnej bežnej teplote tuším na 200 a ja si chodím kukať , keď začnú voňať, vždy jeden vyberiem a oskúšam, že či už je, keď je taký ako varený zemiak mňam
womankc
11. okt 2012
@luciferova prosím ťa a varia sa ako , vždy som to chcela, ale neviem, či sa varia v tej šupe, alebo ich treba zlúpiť?
womankc
11. okt 2012
@danielaj ja som ho sterilizovala, som si totiž nevšimla, že tam je napísané nesterilizovah 😃
danielaj
11. okt 2012
@womankc tak máš aspoň istotu, že sa neskazí 😉
womankc
11. okt 2012
@danielaj tie rožteky vyskoč z vody máš recept na ne v albume ?
womankc
11. okt 2012
@womankc už som to našla
womankc
11. okt 2012
@danielaj už som ich našla
mimka
11. okt 2012
@womankc jasne ze dam, dojde domkov z roboty a hned pisem 🙂 je to linecke cesto nahrubo natrete lekvarom a na vrch sneh z bielkov a mlete orechy.... strasna mnamka a velmi jednoduche a rychle....
womankc
11. okt 2012
@mimka ďakovala 😃 ja odkedy mám zakázané všetky dobroty /kvôli ochoreniu 😞 / tak bych len vypekala a vyvárala ako divá, ale zas domáca posádka má aj radosť , lebo robím aj také veci, čo som ani v živote nerobila 😃
zuziq
11. okt 2012
tak u nas dnes rajcinova polievka s haluskami z cerstvych rajcin a privarok zo zlteho hrachu s parockami opecenymi na cibulke
zuziq
11. okt 2012
a cez vikend som robila velmi chutny a super rychly a jednoduchy zakusok. Cesto sice vyzera byt riedke ale treba tomu receptu verit 😃 A velmi dolezite je, ze je treba kolacik niekolko hodin nechat stuhnut v chladnicke. Jedla som ho cerstvy a reku nic moc a na druhy den uuuuplna mnamka x-)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46766
pectore
11. okt 2012
dnes si dame peceneho zajacika so zemiakmi. 😉
rosannar
11. okt 2012
dneska čína z reštiky, nevarím, idem do mesta výplatu mínať 😃 a večer príde segra a ideme bátoričku kukať 😃
womankc
11. okt 2012
neviem prečo , ale ja by som dnes mala chuť ísť na vianočné trhy - hehe už som ako tie veľkoobchodné reťazce , čo majú vianoce už v októbri :-N
womankc
11. okt 2012
včera som sa zas ulievala, nakoniec som ani gulášovú nevarila, decká vyžrali babku a tak sme spokojní už domov prišli a to pred tým ešte v aute zjedli žemle a hydinový šalát , keď išli z tréningu, nechápem kam to dávajú, lebo syn teda vyzerá ako keňan v bielom prevedení
womankc
11. okt 2012
dnes teda gulášová polievka a zeleninové rizoto asi s krevetami
lilysk
11. okt 2012
Dnes som rano kupila na trhu ruzickovy kel -nadherny !!! Trochu ho podusim na olivovom olej s cibulkou -mnaaaam 🙂))
fordikford
11. okt 2012
@mimka dakujem
danielaj
11. okt 2012
@womankc áno mám, ja mám síce recept od mojej babičky, ale je to presne to isté, čo som našla na nete, tak som dala iba link, nechcelo sa mi vypisovať recept, ale sú výborné, práve som ich raňajkovala, sú úplne mäkučké 🙂
danielaj
11. okt 2012
ja už mám zae navarené, veĺmi rýchly obed som urobila, zeleninová polievka s ovsenými vločkami a kúskami taveného syra, moja vymyslená, ale veĺmi ju máme radi, a granadír s domácou cukinovou čalamádou, a ideme makať do záhrady, pozberať rajčiny, papriky, tie čo máme vonku, lebo už sa hlásia mrazíky :-S
lindaamama
11. okt 2012
dnes budeme mat langose...
womankc
11. okt 2012
@danielaj jéj granadír , také jednoduché jedlo , to dnes spravím mňam , dík za inšpiráciu
veroninna1
11. okt 2012
dnes len polievka so struhanou zeleninou a krupicovymi haluskami + zbytky zo vcera
bellada
11. okt 2012
peceny trojboj 🙂 zemiaky, maslova tekvica, krkovicka, vsetko nakrajat, premiesat, dochutit podla lubovole a dat piect 😉
lululka555
11. okt 2012
ahojte, my dnes dojeme kyslu sosovicovu a idem urobit restovanu kuraciu pecen s tarhonou 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli