Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
lencyca
23. okt 2012
@nikita308 strúhaný tvarohový 🙂
lienka2
23. okt 2012
@maculik ja som teraz robila zemlovku a kedze nemam rada tvaroh tak som dala puding 🙂 takze vianocka namocene v mlieku a zltku, na to jablka, zase vianocka, puding, vianocka a nakoniec navrch sneh z bielkov 🙂 vsetkym chutilo 🙂
lienka2
23. okt 2012
u nas dnes brokolicova polievka so struhanym cestom, rizoto ( kuracie masko, hrasok, mrkva)
zajtra dojeme polievku a na druhe jedlo kuracie prsia na prirodno so zeleninou na masle, male kolienka
lencyca
23. okt 2012
@maculik ahoj,možeš spravit aj z vianočky,ja ešte k tvarohu dávam ochutený jogurt-podla ovocia čo tam dávam,je to super,ten tvaroh nech ti daju do prenosnej chladničky,tam ti urcite vydrží,my sme tak išli do Chorvátska,mala som tam maso,jogurty a v pohode 😉
b.bardyova
23. okt 2012
Ahojte kocky..tak ja som si vcera dopriala pizzu, kedze moj manzel bol v praci a nerobil z domu 😃
a dnes na zelanie -kapusnica (neskor pridam aj foto) a ked budeme hladni dame spagety😃
sisanka
23. okt 2012
baby ja som dnes robila tu "uncle bens" omacku a bolo to uplne ze vyborne...mm chcel kopku ryze a v strede tuto omacku a ze bez masa tak som hodila na panvicu co som mala doma (mrkva, cibula, cuketa, ananas) a bolo to naozaj fantasticke 🙂
kikatko
23. okt 2012
lasagne s vaclavkami, poslednými domácimi rajčinami a mletým kuracím masom
b.bardyova
23. okt 2012
@nakup prosim ta das mi recept na tie rozky 😃 a aj postup ..dakujem musia byt mnam
nakup
23. okt 2012
@b.bardyova http://varecha.pravda.sk/recepty/pecivo-z-chorv... ja som ich plnila nutelou, na vrch škoricový cukor, pizzovou plnkou, plniť ich môžeš čím chceš, syrom, makom, orechami, tvaroch... alebo čisté
bellada
23. okt 2012
dnes fasirky "co dum dal" so zemiakmi a tatarkou 🙂
chloe001
23. okt 2012
Kuraci vyvar, pecene stehna a kridla s ryzou, paradajkovy salatik.
nakup
23. okt 2012
@babulka1978 v recepte píše 0,6 ml mlieka z polovicu mlieka si trožku zohrejem aby bolo lotné droždie má mať izbovú teplotu do mlieka namrvýš droždie daš kávovú lyžičku cukru pomiešaš aby troždie sa rozpustilo posypež mierne múkou už nemiešaš a dáš na teplé miesto vykysnúť a uvydíš jak bude kvások pracovať do misy dáš múku ostatok mlieka, olej, vykysnutý kvások, sol a zamiesiš prykryješ utierkou dáš na teplé miesto vykysne tak za 45 minút. 😉
danielaj
23. okt 2012
dnešné vajcové kolienka, aspoň som upratala chladničku 😃 a úžasné pečené zemiaky s cukinou a hokkaido tekvicou s olivovým olejom, cesnakom a bylinkami+ k tomu som robila dressing, čo chladnička dala, výborne som sa najedla 😉
lussy23
23. okt 2012
@maba joj zabudla som, že to potom treba zakryť tou časťou z mriežkou, Piekla som na 200°C
libela
23. okt 2012
Zeleninová polievka s kuracím mäskom, fazuľkový prívarok so smotanou z ovčieho mlieka.pochúťka.. 😉
moni244
23. okt 2012
krémová šampionová polievka, rybie prsty a kaša 😃 a zajtra 1. pokus s polievkou z tekvice hokaido a maggi nápady chrumkavé holandské rezne so zemiakmi
simca06022011
23. okt 2012
@maculik tvaroh ti vydrzi v prenosnej chladnicke
zuzik1983
23. okt 2012
babule chcela som sa spytat, ako skladujete pomlete orechy a kolko tak vydrzia. mozu sa aj mrazit? dakujem za odpoved
lubenka96
23. okt 2012
Tak mi sme si urobili skor taky nedelny obed bravcove rezniky s pyre a uhorkovym salatom a slizikovu nedelnu polievocku kedze cez vikend sme mali perkelt a jablckovy kolac 🙂
womankc
23. okt 2012
@zuzik1983 moja teta si ich pomelie a také pomleté nasáčkuje a dá do mraziaka, aj ja som skúšala a v pohode , no a danielaj tu má spôsob sterilizovania do pohárov a ten idem tento rok urobiť , ak mi nejaké orechy zostanú
womankc
23. okt 2012
@zuzik1983 teda pardón , tie sterilizované sa robia celé , nepomleté
vivere
23. okt 2012
@maculik mne v lete vydrzali a nepovolili 3 kg mrazeneho masa do chorvatska len v chladiacej taske oblozene tymi naplnami, takze neboj, tvaroh prezije 🙂
womankc
23. okt 2012
miruska73
23. okt 2012
@danielaj dani prosim ta porad mi ako si robila bedle....vyprazat uz nechcem to som vcera za kosik a dnes mi nateseny svagrik doniesol zase za kosik :-p 😃 😃 😃
mysiatkoo
23. okt 2012
dnes obed restauracna nikdyviac hruza, kedze v utorky sme mimo domu, tak aspon fajnota na veceru... daky recept som nasla listujuc stare apetity
levandullka
23. okt 2012
Dnešná večera - celozrnné špagety s BIO pestom, paradajkami a parmezánom (naaranžované osobne mojou polovičkou 😃 )
nailinka1
23. okt 2012
Vanilkovo mandlový koláčik ...taký trošku nepodarený :-N ale chutný :-p
nakup
23. okt 2012
@zuzik1983 ja ich mrazím a sú jak čerstvé
gucz
23. okt 2012
u nás kuracia polievka, gulášik a teraz poobede som piekla muffinky
katushka16
23. okt 2012
ahojte,my dnes kuracia polievka a perkelt s haluškami a pre mm br.mäso s kukuricou a ryžou🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli