Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

vodnarky
24. okt 2012

tak my dnes mame kapustnicu a na zelanie mojej dcerky som jej spravila hraskovu polievocku a pizzu.. 😀

fordikford
24. okt 2012

@womankc aj ja som sterilizovala na sucho a su ako čerstve včera som tak isto luskala aby mi nahodou nesplesniveli a ma ich stale po ruke ak potrebujem

vivusika
24. okt 2012

paradajková polievka so strúhaným syrom, zapekaná cestovina so zeleninou a šunkou 🙂

babulka1978
24. okt 2012

@veve39 tekvicu osupes, nakrajas na male kusky, pridas trosku na male kusky nakrajanej zeleniny podla chuti....ja som vcera dala mrkvu, petrzlen, zeler, 2 bobkove listy, trosku vegety. Uvaris do makka, rozmixujes, pridas vyvar zeleninovy podla chuti. My tam mame radi kusky zeleniny, tak v druhom hrnci uvarim klasicky zeleninkovu polievku, len v mensom mnozstve vody (rozmixovana tekvica je uz dost ochutena, tak ja davam len trosku soli), ja som vcera dala na vacsie kusky mrkvu, petrzlen, kalerab, zeler a brokolicu. Obe polievocky "zmiesas" a este trosku povaris.....ja som vcera pre chut pridala aj trosku stiplavej papricky habaneros. Inac uz sme ju robili aj len taku rozmixovanu bez pridanej zeleniny, a bola tiez dobra. Teraz ked mame babulu, tak davam do kazdej polievky vela zeleniny, lebo ju ma strasne rada.....

nikita308
24. okt 2012

Dnes dusené bravčové mäso na prírodno, tarhoňa, pre tatina ryža nakoľko tarhoňu nemá rád....

natalia7591
24. okt 2012

@titkovamiriam mozem poprosit receptiik ???dakujeeem

katka444
24. okt 2012

@s1m.one aký je to detský boršč?

natalia7591
24. okt 2012

@lencyca mozem poprosit receptiik na ttu zemiakovu harmoniku???dakujeeem

lucadra
24. okt 2012

Ahojte. Ja dnes pečeny bočik na zemiakoch s jablkami. MŇam. Polievku vajíčkovu. Mala ma špenát od včera. Tak uvidím co si vyberie. Ale asi tie pečené zemiaky s jablkami. 🙂🙂

zuzik1983
24. okt 2012

@babulka1978 dakujem, tak zamrazim aj ja 🙂

natal12
24. okt 2012

mam uz navarene kuracie kridla z tarhonou 🙂

daniz
24. okt 2012

Dnes parené buchty a zajtra mrkvičková polievka a dojedia sa parené buchty

lizatko1009
24. okt 2012

u nas zemiakovy privarok s fasirkou

zklimekova
24. okt 2012

dnes karfiolová polievka a teraz idem spraviť špenátové halušky so syrom..nejako mi to doobeda nevyšlo , využila som možnosť postráženia malej a bola som sa konečne po roku zľudštiť pri kaderníčke 😀

kukujka
24. okt 2012

bedle plnene syrom a sunkou+varene zemiaky+tatarska

katka444
24. okt 2012

@sisanka môžem poprosiť o receptík na tú uncle bens omáčku?

mysiatkoo
24. okt 2012

dnes kuracia so struhanou zeleninou a parmske kuracie prsia robene v rure na grile s cestovinami

nanulik
24. okt 2012

dnes ešte dojedáme hrachovu kašu, s volským okom a klobáskou a na zajtra sa robí nákyp ryžový

olo2003
24. okt 2012

my dnes pórová polievka s hráškom a zemiakmi, kysnuté lievance a zemiaková nátierka ešte s poslednými domácimi paradajkami.

luciaq
24. okt 2012

my mame masko od vcera a dnes fazulkova polievka. povodne som nechcela varit,ale taku chut som na nu dostala,ze som neodolala

luciaq
24. okt 2012

@mysiatkoo to masko vyzera super

glukacova
24. okt 2012

ahojte my dnes cesnačka a francuzske zemiaky na želanie môjho Peťka ktorý dal ráno protestnú akciu a nešiel do škôlky 😉

womankc
24. okt 2012

@mysiatkoo recept na masko prosím

mysiatkoo
24. okt 2012

@luciaq dakujem ;)
@womankc paci sa : kuracie prsia rozrezat napoly, vyklepat na cca 1cm hrubku, osolit, obalit do rozslahaneho vajicka a do struhanky pomiesanej s parmazanom - zakryt foliou a odlozit do xladnicky... na oleji spenit cesnak, zaliat krajanymi paradajkami (+sol, cukor, korenie) - varit cca 5-10min. Ruru zapnut na gril, prsia ugrilovat z kazdej strany cca 5min(ja som dala mensiu teplotu a nexala som to dlshie), do pekaca vyliat paradajky, na to prsia, na to mozzarelu (som sa sekla a urobila to naopak) a dat zapiect naxvilku, kym sa mozzarela roztopi (cca4min). su vyborne stavnate ;) a k tomu cokolvek - ryza, cestovina, zemiakova kasa.... dobru xut

drobik1
24. okt 2012

ahojte my dnes pismenkova polievka pre deti a sosovicova pre mamu..inak rizoto a na zajtra francuzske zemiaky... 🙂 piatok asi lievance a bryndzove halusky..vikend sa ide k svokre... 😝 😠

womankc
24. okt 2012

@mysiatkoo ďakujem vyzerajú netradične a lákavo

womankc
24. okt 2012

http://varecha.pravda.sk/recepty/malinove-prekv... toto ma velice oslovilo, taký pekný vianočný zákusok s tým zdobení, len ja by som dala klasickú bielkovú polevu

veve39
24. okt 2012

@babulka1978 vyzera byt super 🙂 , vdaka, vyskusam - asi ale celu rozmixujem

lencyca
24. okt 2012

ahojte,dnes kuracia polievka,bravcove rizoto,kapustovy salat,vcera som piekla nase oblubene spaldove rozky- 3 uz zahadne zmizli 😉