Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
eva7780
30. okt 2012
@danielaj ake su tie pecene vejariky??
u nás dnes zemiakovy privarok s fasirkou,bude aj na zajtra,v štvrtok mam v plane sosovicovu polievku na kyslo a zemiakove placky+ jablkovo tvarohova strudla s listk.cesta 🙂
lunana
30. okt 2012
@womankc horké 😃 no čo už, vidno, že to mám doma prvýkrát a neviem čo s tým 😃 😃 😃
danielaj
30. okt 2012
@rastulka nie ja nepridávam viac múky, nastrúham jedno jablko, ak by sa ti to predsa len zdalo riedke, tak trošku prisyp,a le ja tiež robievam 321 a nepridávam 😉
danielaj
30. okt 2012
@eva7780 to som si len tak vymyslela kedysi a chutí nám to, 🙂 zemiaky si okrájam, prekrojím na polovicu a vrch narežem s nožom, zárez vedľa zárezu, ale nie až do spodu, aby ti to držalo pokope, naukladámna plech s papierom na pečenie a potriem zmesou oleja, korenia na americké zemiaky a trocha mletej papriky, dám piecť 😉 poobede hodím foto 😉
chloe001
30. okt 2012
Dnes kurca po taliansky: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1629&user... Akurat nemam olivy a pesto, ale nem vadi, bude dobre aj bez toho a do obchodu sa mi nechceeeeeeee... 🙂
eva7780
30. okt 2012
@danielaj dakujem 😉 tesim sa na foto,urcite vyskusam
womankc
30. okt 2012
@lunana ono ak je moc tvrdé, tak je nezrelé, vždy treba vyberať také trošku mäkšie , ale zelené musí byť , teda býva aj taká tmavohnedá odroda, ale tiež platí , že musí byť trošku také mäkšie, nie zas moc
a ina keď olúpeš to avokádo tak tými šupkami si môžeš vyutierať ruky , lebo to má zvláčňujúci účinok a taktiež je vynikajúce popučené avokádo ako zábal na unavené a padajúce vlasy - heheh ale to je trošku iná téma , teda teoreticky ho môžeš popučiť pridať jeden žĺtok a trošku oliv oleja a urobiť si zábal na vlasy / aj tá citrónová šťava je prospešná, len teda ak si ho posolila , tak to umy/ nenaješ sa síce, ale budeš mať pekné vlasy 😃
irsina83
30. okt 2012
Ahojte, moja malinka je chorucka, drobatko moje 😞 tak jej robim vyvar zo zajacika a kuracieho prsicka so slizikmi a karfiolove placky s kasou a varenou cviklou a manzelovi rezen kuraci...
zdraviezprirody
30. okt 2012
@irsina83 nešetrí s cesnakom. Daj aj do polievky a aj do placiek. Skoré uzdravenie...
irsina83
30. okt 2012
@zdraviezprirody do polievky som dala vyvarit a dam aj do placiek 😉
titkovamiriam
30. okt 2012
dnes hubova polievka,dusena pečen na zelenine a ryza,kompot 🙂
bellada
30. okt 2012
@danielaj ked sa strukoviny namacaju dopredu, menej nafukuju, takze ja kvoli tomu aby potom nebolo..... 😃
b.bardyova
30. okt 2012
Vcera som urobila polievocku zeleninkovu +udene kuracie stehna..a dnes k stehnam urobim ryzu so zeleninkou 😃 mnam pridam aj foto ..
nikita308
30. okt 2012
Dnes kura po taliansky, polievka len nejaká zemiaková... 🙂
liviaf14
30. okt 2012
rajčinová polievka, pečený pstruh + hranolky x-)
drobik1
30. okt 2012
dnes polievka este nedelna... 🙂 plus pecene kura a ryza s kompotom alebo alma paprikou... 🙂 zjatra tekvicova polievka a zemiakove placky s kuracim sote... 😃
luciok
30. okt 2012
My dnes máme na obed jaternice. Aj sa teším, ale neviem či je to bezpečné v tehotenstve??
ukana
30. okt 2012
@luciok , kludne si daj, ved ich nezješ surové....možeš jest všetko, s mierou samozrejme 🙂
luciok
30. okt 2012
@ukana Veď už som jedla aj pečienku, ale s dosť veľkými obavami. Ale bola dobre tepelne upravená, tak je hádam všetko ok
danielaj
30. okt 2012
@bellada jáááj, tak to áno, to som ani nevedela 😃 😃 😃 dobre vedieť 😉
@irsina83 joj, skoré uzdravenie, len aby si ešte aj ty niečo nedostala od malinkej 😞
danielaj
30. okt 2012
dnešné vločkovo-zeleninovo-syrové fašírky, pečené zemiakové vejáriky a domáca tatarka 😉
daniz
30. okt 2012
Dnes zemiakovo-bryndzové pirohy z rožkového cesta s opraženou cibuľkou a poch.smotanou.
mariana0915
30. okt 2012
@daniz poprosim receptik 🙂 dakujem
nelinka0401
30. okt 2012
Ahojte,tak dnes plnená paprika a Chorvátske rožky plnené nutelou a čerešňovým lekvárom 🙂
mariana0915
30. okt 2012
@danielaj to tie zemiaky si len rožtvrtika po dlžke a každe štvrtku poprerezavala akože??????
danielaj
30. okt 2012
@mariana0915 ano, písla som na predošlej strane, len na polku som dala a ponarezovala, potrela zmesou oleja, korenia na americké zemiaky a mletej papriky, múžeš dať aj cesnak, mi to máme veĺmi radi 😉
b.bardyova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencyca
30. okt 2012
ahojte,dnes rychly obedik,cukinova polievka a leco na zelanie,vcera som skusala robit pletenky,kedze uz o 15 v obchode neboli rozky😞
daniz
30. okt 2012
@mariana0915 www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432 robím na slano a zemiaky uvarené popučíš, pridáš bryndzu rozmiešaš, naplníš ,uvaríš. Poukladáš na tanier + pochúťka + opečená cibuľka...
mysiatkoo
30. okt 2012
dnes spanielske vtacky s ryzou (varil mm,lebo to je jeho specialita)... a ostane aj na zajtra 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli