Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
lencyca
5. nov 2012
dnesny brumici a skoricove hviezdicky,skusala som novy recep,su vyborne,nie moc sladke 😉
joannas
5. nov 2012
@lencyca ako si robyla tie škoricove ? 🙂
lencyca
5. nov 2012
@milenka74 ahoj,nech sa paci 😉 :2 hrnceky poloh.muky,1 hrncek krys.cukru,1 hrncek mlieka,3/4hrnceka oleja,1 PDP,2 vajcia,vsetko spolu zmiesas,brumikovu formu si vymazes olejom,vysypes mukou a lyzicou das cesto do polky formy,pecies vo vyhriatej rure na 180c,cas ti nepoviem,prikukam na ne,ked zacnu trocha hnednut,vyberam ich 😉 robim neplnenych,maly mi nechce s plnkou
lencyca
5. nov 2012
@joannas ahoj,tu je recept 😉 30dkg hlad.muky,18dkg Hery,10 dkg pras.cukru,1 PDP,2 CL skorice,1vajce,vsetko zmiesas,urobis si cesto,na dobre pomucenej doske rozvalkas,vykrojis,das na plech s papierom na pec.,pecies pri 180c,ked zacnu hnednut kraje vyberiem ich
lencyca
5. nov 2012
@fattamorgana vitaj medzi nami 😉
lencyca
5. nov 2012
@zklimekova dala by som si 😉
lencyca
5. nov 2012
@natalii6 aj ja som ju kupila v domacich potrebach za 5eciek 😉
chrumka
5. nov 2012
Dnes sme dojedali segedinsky gulas, kuraciu polievku. A zajtra sa k polievke dorobia bryndzove halusky 🙂
barca25
5. nov 2012
kuracie sote s tarhonou a zo vcera gulas
zklimekova
5. nov 2012
@katulka74 odpoviem za ňu 🙂..hádam sa nenahnevá, sa mi zdá že aj v jej albume..a aj na strane 1321
katulka74
5. nov 2012
@zklimekova dakujem 🙂
lienka2
5. nov 2012
@natalii6 skus pozriet v kika alebo asko, myslim ze aj tam som videla 🙂
nelinka0401
5. nov 2012
dnes dojedáme a spravila som nepečenú tortu jablkovú,čo sem tuším včera dala @danielaj mám veľa jablk tak inšpirácia sa veru hodí a jablkovú štrudlu by som si dala z toho ťahaného cesta,čo robili v masterschef...nájdem niekde aj recept??
moni244
5. nov 2012
@nelinka0401 ahoj, keď máš veľa jabĺk, skús tento recept http://varecha.pravda.sk/recepty/kurca-inak/328... ja sa naňho chystám v stredu
lizatko1009
5. nov 2012
dojedame kuracie rezne a zemiakovy salat, ciste zemiaky ktore mi ostali zo salatu, tak som ich poprazila na masle tak aj to ako priloha 🙂
adel22
5. nov 2012
@keira Das varit vodu a odstavis, nasypes pohanky tak aby bolo viacej vody...asi ako ked varis ryzu, mozno troska menej vody a das pokrievku a niekam do tepla, ja schovam pod perinku/paplon a necham aj dve hodky...potom kuknem a pohanka je hotova🙂 mozes rozmixovat, pridat cesnak, sol, korenie, bylinky....co len chces....no a na panvici si opecies cibulku, so slaninkou a pridas kyslu kapustu, troska orestujes a pridas k pohanke. Cesto zahustis napr. psenicnymi klickami, struhankou /ja mam domacu/, troska muky...cim len chces.....no a potom na masti opecies placky🙂Len lyzickou odoberas z cesta priamo na panvicu a tam si to pekne vytvarujes na placicku. Mne to chuti....ale dobre to je aj bez kapusty🙂
d_anielik
5. nov 2012
Zdravím dievčatá, som rada že som tu našla túto tému... ja som od septembra doma a čo variť je moja pravidelná dilema 😉 Ja som dnes robila teľacie mäsko so smotanou a k tomu kolienka....
irsina83
5. nov 2012
@fattamorgana ahoj moja, ako sa mas?? vidim ta po sro rokoch, hadam :-N
irsina83
5. nov 2012
dnes nam varila babicka, spenat, zemiaciky a volske oci 🙂 a zemiakova omacka s koprom a spekackou... taka mnam slovenska kuchyna x-) x-) velmi dobre mi padla taka zmena po tych manzelovych specialitach 😉
irsina83
5. nov 2012
@adel22 ako robis tie pohankove placky??
lululka555
5. nov 2012
baby,ked mate viacej struhanky,ako a kde ju uskladnujete?
ja som mala v plastovom vedierku s vrchnacikom a je v nej pavucina. :-S :-|
adel22
5. nov 2012
@irsina83 Das varit vodu a odstavis, nasypes pohanky tak aby bolo viacej vody...asi ako ked varis ryzu, mozno troska menej vody a das pokrievku a niekam do tepla, ja schovam pod perinku/paplon a necham aj dve hodky...potom kuknem a pohanka je hotova mozes rozmixovat, pridat cesnak, sol, korenie, bylinky....co len chces....no a na panvici si opecies cibulku, so slaninkou a pridas kyslu kapustu, troska orestujes a pridas k pohanke. Cesto zahustis napr. psenicnymi klickami, struhankou /ja mam domacu/, troska muky...cim len chces.....no a potom na masti opecies plackyLen lyzickou odoberas z cesta priamo na panvicu a tam si to pekne vytvarujes na placicku. Mne to chuti....ale dobre to je aj bez kapusty.

Podstatne je to, ze pohanka by sa nemala varit, lebo straca cenne latky, ma sa sparit......takze ja to robim takto:) a hlavne naco varit, ked to ide aj takto- usetrime🙂
drobik1
5. nov 2012
@lencyca jeej ty brumici su zlaty... 🙂
drobik1
5. nov 2012
cafte my dojedame husaci vyvar a zemiakovy salat s reznami... 🙂 no zajtra ani srnka netusi..mne uz uplne dochadza inspiracia... 😞 a napady.. :-p
nelinka0401
5. nov 2012
@moni244 vyzerá dobre.ked ho spravíš,daj prosím ťa vedieť ako to chutilo 🙂
anulienka166
5. nov 2012
ahojte..my sme na obed dojedla zemiakovy salat a k nemu rybie prsty, kedze rezen z nedele bol uz iba jeden...a tetaz robim velky hrniec gulasu takze zajtra nevarime.. 😉
nelinka0401
5. nov 2012
@lululka555 aj ja ju mám v doze a nerobí sa mi tam nič.žeby bola vlhká? =-)
dabon
5. nov 2012
Dnes dojedame zo včera - hovadzia polievočka a zajko s hub. omačkou a nokerlami 🙂
nakup
5. nov 2012
@karinka2105 UVARÍŠ SI VAJCIA NA TVRDO PRE NÁS TROCH TAK 5 VAJEC, POKRÁJAŠ CIBULKU NA DROBNO POKRÁJAŠ TAK 15 DKG - 20 DKG KELKO CHCEŠ NA MALÉ KOCKY TVRDÝ SYR, VAJCIA PREKROJÍŠ NA POLI, ŽĹTKA VYBERIEŠ DO MISKY ROZPUČÍŠ PRIDÁŠ LYŽIČKU HORČICI OKORENÍŠ OSOLÍŠ PRIDÁŠ TATÁRKU VYMIEŠAŠ BIELKA SI POKRÁJAŠ NA DROBNO PRIDÁŠ SYR, CIBULKU TATÁRKOVÚ ZMES VYMIEŠAŠ PRIDÁŠ TROŽKU SMOTANY SLADKEJ ALEBO ŠLAHAČKOVEJ A DOSOLÍŠ JE LEPŠIE AK VIAC SOLI VAJCIA SOL POHLTIA KEĎ POSTOJÍ NA DRUHÝ DEŇ JE LEBŠÍ KEĎ ZMäKNE AJ SYR
lucka1987
5. nov 2012
nebola som na nete cez vik tak prikladam foto

1. peceny caj
2. fasirky s americkymi zemiakmi a cesnakovym dresingom
3. trávenie nedelneho vecera pri zavaraní rýdzikov a povabnic 😃
4. dnesny obed . srncie masko na hriboch s ryzou

Začni písať odpoveď...

Odošli