Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

rastulka
10. nov 2012

My sme dnes mali na obed zeleninovu polievku s mrveničkou a pizza rezne s ryžou 😉

lululka555
10. nov 2012

@rastulka
@natal12 😀 a ja som chemicka a jedine pokusy ,co robim, prebiehaju v kuchyni 😀

tortelinka
10. nov 2012

@mysiatkoo ja dnes to iste... 🙂

rainbow1
10. nov 2012

u nás bola dnes čína z morčacích pŕs s ryžou a ako príloha pečená červená repa s cesnakom, mňamka 🙂

elmelpel
10. nov 2012

cauko, vyprazany karfiol s varenymi zemiakmi, pecene kuriatko s ryzou a krupkovu zeleninovu polievku, a zajtra mam volno 🙂

pivnakozmetika
10. nov 2012

Na želanie osie hniezda 😉

babajaga
10. nov 2012

@megika1 ahoj,tak som spravila tu paradajkovu....ale este som dala zatrepku do mlieka...bola vyborna...mesko som upiekla aknedla....polovicka si dala 2x....detom tiez chutilo...dakujem.

nakup
10. nov 2012

@babajaga BRATISLAVSKÉ PLIECKO, SVIEČKOVÁ, CHRENOVÁ OMÁČKA...

garonka
10. nov 2012

my sme dnes mali lasagne so špenatom a lososom, a zajtra sme pozvaní k mojej mamke na obed pečená kačka, červená kapusta a lokše 🙂

zoe_a
10. nov 2012

zapekané palacinky s tvarohom, čerstvá šťava z červenej repy s jablkami a jablkovo orechový zákusok a karfiolová polievka nasladko - včerajšie menu, dnes sme mali šošovicovú s párkom a vyprážaný karfiol, pre chlapov bol aj vyprážaný syr s varenými zemiakmi.. zajtra bude pečené bravčové, s kapustou a knedľou..

sisanka
10. nov 2012

my sme dnes boli v skole tak sme obedovali u nasich - hovadzi vyvar, fasirky s kaputou a zemiakmi a teraz peciem skoricove motyliky na ziadost mm 🙂 a premyslam co zajtra varit 😀

nakup
10. nov 2012

@rastulka NA TO JAK SI SA BÁLA PUSTIŤ DO TEJ TORTY JE SUPERRRR

ukana
10. nov 2012

Naše dnešné menu: krémová šampionová polievka, zapečené cesnakové bagetky, živánska- len na plech naukladané maso, cibula, slanina, zemiaky, koreniny- k tomu cvikla, dezert karamelový koláč, synov naoblubenejší
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5137

mamkabeika
10. nov 2012

My sme si dnes pochutili na obrátených hovädzích rezňoch a fazuľovej polievke nakyslo s mäskom 🙂 Ako prílohu sme mali uhorkový a paradajkový šalátik s cibuľkou 🙂 Bude aj na zajtra, akurát polievočku spravím 🙂

joannas
10. nov 2012

@mamkabeika ako si robyla tie obratene rezne ? 😉

natal12
10. nov 2012

@rastulka nie ja pečem skor rezy ako su medové, bratislavké a tak a suché 🙂 ale na tortu bi som si netrúfla ale vyskusam 😅

garonka
10. nov 2012

@zoe_a mňam ten kokteil vyzera užasne, ako si ho robila? červenu repu si dala do odšťavovača či zmixovala ju?

sharmana
10. nov 2012

dnes nič zložité, bravčové rizoto (bravč. karé na kocky, opečené, potom podusené, pridaná zelenina a olúpané rajčiny s pretlakom, zmiešané s ryžou a na vrch parmezan) 🙂

fattamorgana
10. nov 2012

@sitko tie zemiakové placky robíš normálne klasika a keď sú hotové, len ich preleješ kyslou smotanou či ako tam tú smotanu zakomponuješ? 😕

sitko
10. nov 2012

@fattamorgana Áno, klasika: zemiaky, vajíčko, múka, majorán, soľ, cesnak. Smotanu dávam každému na tanier k plackám a každý si s nimi do nej namáča podľa chuti 😉 .

zoe_a
10. nov 2012

@garonka jasne iba cervenu repu s jablckami, nic ine..a je to velmi chutne a hlavne zdrave.

garonka
10. nov 2012

@zoe_a ďakujem 😵

garonka
10. nov 2012

inač predvčerom som robila žemľovku z vianočky s pudingom a jablkami, ja som celý pekáč zjedla sama 😅 ale bolo to fantastickee

titkovamiriam
10. nov 2012

prskova polievka,čina zaklad a potom s cestovinami a čast mojej novej kuchyne 😀 😀 😀 😀

levandullka
10. nov 2012

Opäť si k vám idem po radu žienky moje 🙂. Viete mi poradiť koľko kusov približne vyjde z jednej dávky lineckých koláčikov (ak berieme do úvahy že budú zlepené), vanilkových rohlíčkov a šuhájd (ak robím zo 4 čokolád a jedného salka)? Ďakujem 🙂

happy8051
10. nov 2012

kocky asi poznate susienky Zlate Kolecka maslove polomacane v mliecnej cokolade. neviete mi poradit recept, ktoreho zlozenie by mohlo vykuzlit podobne susienky ako su Zlate Kolecka???

rastulka
10. nov 2012

@nakup Dakujem 🙂 Veru,veru a išlo to ako po masle 🙂 😉

gucz
10. nov 2012

my sme dnes mali bravčové plecko na kocky na šťave s olivami a k tomu zemiaky, a na večeru palacinky s džemom alebo s nugetou a so šľahačkou

levandullka
10. nov 2012

Ahaa a ešte by som potrebovala vedieť aj približné množstvo medovníčkov z jednej várky. @danielaj spolieham na teba 🙂

abriela
10. nov 2012

@rastulka jasne recept napisem, len musim najst 😉
Tak s tortou a hmotami si sa vyhrala 🙂. Mne tiez najviac chuti cokoladova MMF - z tych co som robila. Najlepsie sa s nou aj pracuje, ked ju vyberes napr. po mesiaci z chladnicky.