Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nanulik
17. nov 2012
kuracie prsia v marináde gyros. varená ryža a opekané zemiaky (dufam že bude aj na zajtra) a polievku dojedáme expresnu hraškovu a
diusik
17. nov 2012
Srnci gulas s domacou knedlou,trochu cerveneho vina a chuti vyborne :o)
nakup
17. nov 2012
@nelinka0401 možno už pizza vykysnutá ale možno do budúcna dobrý recept na pizzuna 6 - 10 porcii cesto vydrží v chladničke aj 4 dni : 1 kg hladká múka, 1 kocka droždia, 1 káv. lyžička soli, 1/2 pol. lyžica cukru, 0,4 l vody, 0,1 l oleja klasika kvások si pripravíme, po vykysnutí všetko vymiesime a necháme v chladničke kysnúť 3 - 4 hodiny aby bolo vláčne a čo najmenej vzduchových bublín pečieme pri 250 st. C 5 - 7 minút 🙂
mita9
17. nov 2012
halusky s bryndzou 🙂
ibajeho
17. nov 2012
POMOOOOOC zienky idem robit medovnicky podla receptu tutok od danielaj ale neodpisuje mi. Cesto mam nachystane len ide o to ze robim Z polovicnej davky a to cesto je ako polievka. Co s tym mam robit? To ani len nevykrojimmlen prelejem cez formicku. Zachrante ma uz aj truba je rozohriata a ja neviem co s tym
sitko
17. nov 2012
Strúhaná zeleninová polievka a domáce široké rezance s tvarohom.
mysiatkoo
17. nov 2012
@ibajeho vypni trubu, dosyp muku a nexaj odstat v xlade.... aspon ja by som to tak robila 😉
ibajeho
17. nov 2012
@mysiatkoo a ake huste to ma byt? Robim to prvy krat. Dakujem
katushka16
17. nov 2012
ahojte,my dnes karfiolová polievka a šúlance s makom a bryndzové halušky🙂
nikita308
17. nov 2012
Dnes mäsový vývar, fašírka, zemiaková kaša, šalát... a poobede ešte urobím moravské koláče... 🙂
nikita308
17. nov 2012
@ibajeho Hustejšie (ale nie tvrdé ako kameň), keď to vykrojíš, aby to pekne držalo tvar, inak by sa ti to mohlo roztiecť pri pečení... a presne tak ako ti písala mysiatkoo, dosyp múku a daj do chladničky ešte...
zaira13
17. nov 2012
@fattamorgana ahoj, ja som dala do mrazaku cesto na pizzu, lebo recept bol na 4 tak som polovicu dala zamrazit. a po rozmrazeni som nechala klasicky vykusnut. A do mrazaku som dala este pred kysnutim. a rozdiel nebol 😉
ibajeho
17. nov 2012
@nikita308 praveze som sa pytala autorky ci to mam dat do chladnicky ale vraj nie. Tak uz som z toho jelen. A kolko to mam este nechat odstat?
lencyca
17. nov 2012
Ahojte,dnes este zeleninova polievka,druhe su cestoviny s mletym maskom s rajcinovo syrovou omackou,z mufin uz je len par...prva otazka nez ich isli jest-ci som tam dala aj orechy 😃 bez nich to nemoze byt...
kikatko
17. nov 2012
langoše- sladké, plnené a klasika s cesnakom, žemlovka s tvarohom a jablkami, harala na plech
zaira13
17. nov 2012
@bobinkask dakujem dnes dam do marinady a bude v pondelok 🙂
fattamorgana
17. nov 2012
my dnes na želanie môjho manžela máme cigánsku. aspoň si oddýchnem 🙂 ale idem spraviť jablkové pité, kým malá spí.
@ibajeho pridaj múku, inak to nemáš ako zachrániť. a všetky medovníkové cestá, ktoré ja poznám, sa nechávajú uležať v chladničke minimálne cez noc, ideálne 24 hodín
verka18567
17. nov 2012
Ahoje nejaky dobry recept na pecenu kacku poprosim.dakujem
nikita308
17. nov 2012
@ibajeho No ako písala @fattamorgana ja som tiež skúšala veľa medovníkov a tiež sa nechávali v chladničke odstáť, tak neviem potom aký máš recept... nechaj polhodinku, skús aké bude cesto a ak bude už husté, tak môžeš vykrajovať, ak riedke, tak ešte polhodinku nechaj...
ibajeho
17. nov 2012
@nikita308
@fattamorgana
@mysiatkoo babule mam tento recept ale robim ho z polovicnej davky. Tak fakt neviem. Len ma to teraz dost demotivovalo kedze mi to nevychadza a jak sa poznam tak s tym pecenim seknem nadobro, nielen s medovnikmi. Proste ked sa raz mi nieco nepodari tak uz to ani nemam chut skusat niekedy :-S
mysiatkoo
17. nov 2012
@ibajeho ako pise nikita308 ... hustejsie... neviem k comu by som ti to prirovnala, lebo tiez som medovniky zatial robila len raz... kazdopadne minimalne tak huste ako plastelina ? 😉 a nenexaj sa demotivovat... najlepsie to vzdy bude az po prvyx nepodarkox ked zistis v com je pes zakopany 😉
ibajeho
17. nov 2012
@nikita308
@fattamorgana
@mysiatkoo hlavne ze som vam tam nedala link 😃 proste tieto medovnicky robim http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/albu...
mysiatkoo
17. nov 2012
@ibajeho mimoxodom - hodne zalezi od muky a medu, takze vaha surovin bola v recepte isto orientacna... a nexaj to aspon do vecera v xladnicke - uvidis, ci sa s tym da pracovat potom
bubo1104
17. nov 2012
guľašová polievka , rizito - zeleninovo - kuracie . A večer urobím makovník
lululka555
17. nov 2012
navarene a upecene 2 davky maslovych kolacikov,ale to mame len na dnes,take jednohubky,zajtra musim este nieco upiect 😉 a ideme trosku darceky popozerat... 😉
nikita308
17. nov 2012
@ibajeho Fakt záleží od surovín, zasa keď tam dáš až moc múky, aby neboli potom tvrdé... ale veď vyskúšaj, keď tak dones cesto, upečieme spolu... 😉 😃
nelinka0401
17. nov 2012
@nakup pizza sa už skoro pečie ale opíšem si tvoj receptík 🙂
ibajeho
17. nov 2012
@nikita308 byvas niekde blizo? 🙂
@mysiatkoo neviem no dala som tam potom tolko muky ze teraz to je ako plastelina. Kazdopadne necham to tam do vecera a potom ked maly zaspi budem pokracovat lebo on ma od sba nepusti este aj ked sme v tej istej miestnosti tak mi lozi k nohaam a snazi sa o mna postavit. Strudlik moj maly taky je zlaty len sa vzdy bojim ze mu na packy slapnem tak radsej sa kuchyni vyhybam ked je hore 😉
mysiatkoo
17. nov 2012
@ibajeho to obdobie mam v zivej pamati 😃 neboj, oxvilu uz bude stat na stolicke pri linke a babrat ti do vsetkeho :-p daj vediet, co z toho vzniklo nakoniec 😉
nikita308
17. nov 2012
@ibajeho Ja mám takú istú "štrúdľu" doma... 😃 😃 😃 iba vtedy niečo urobím, keď sedí v stoličke, všetko ju baví iba chvíľočku...

Začni písať odpoveď...

Odošli