Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
womankc
19. nov 2012
@zaira13 a toho vína sa neboj , alkohol sa varením stratí a je to minimum, dodá len chuť
danielaj
19. nov 2012
ahojte, dnes nevarím, ako vždy v pondelok dojedáme z nedele 😉 ale narobila som už strúhankuy z rožkov a mám zamiesené v pekárničke na úžasné slimáky-vežičky, ktoré som už veľakrát robila a sú také úžasné ako naše chorvátske rožky http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/albu... 😉
danielaj
19. nov 2012
@natal12 no viem narobiť kvetinky okolo torty 😃 radšej poťahujem, ale radšej pečiem a zdobím zákusky od výmyslu sveta 😉
@rastulka krásna tortička 😉
danielaj
19. nov 2012
@mima1311 nádherná tortička x-)
@liviadanova tak to som rada, že chutili 😉
@zuzuz1 myslíš tú jablkovú? verím, že bude chutiť, my sme ju zjedli takmer na posedenie 😉
olo2003
19. nov 2012
ahojte, dnes dojedáme zo včera,vývar z kostí so slížikmi, bravčové mäso na kyslo, zemiaková kaša.
womankc
19. nov 2012
@natal12 prosím ťa tomu bruchu je to jedno, že je hrbolatá, hlavne že je to čokoláda , inak neviem ako si robila polevu , ale mne sa najlepšie osvedčilo, keď do varovej čokolády pridám maslo a sladkú smotanu a stále miešaš až do hladka a tá sa krásne rozotiera ,pri krájaní sa neláme a je pekná - pridávam podla potreby na jednu čokoládu tak 10 dkg masla a smotanu pridávam po troške , aby to bolo také pekné hustejšie
womankc
19. nov 2012
@tanitta zapečné mäsko v rúre a la živánska k tomu ryža + opekané zemiaky/ hranolky/ alebo zemiaková kaša , zeleninový miešaný šalát, polievka neviem akú máte radi, ja by som volila niečo nečakané ,napríklad hubovú krémovú , zeleninovú s lievankou, kapustovú taliansku a ako dezert napríklad toto
http://varecha.pravda.sk/recepty/fantasticky-ka...
http://varecha.pravda.sk/recepty/visnova-laska-... a aj slaného trošku
http://varecha.pravda.sk/recepty/slane-pagace/2...
natal12
19. nov 2012
bruchu 😃 ja robím odjakživa čokoládovu polevu z čokolády na varenie a cery 🙂
natal12
19. nov 2012
@danielaj mňa tiež bavi pečenie až moc no pre mňa bude asi lepšie poťahovat z MMF než čokoláda stou kamarátka asi nebudem :-|
womankc
19. nov 2012
@ibajeho keď chceš zbobiť , tak ich nenatieraj vajkom, lebo by ti tá bielková plnka na tom nemusela držať, teda aspoň ja som také v knižke o medovníčkoch vyčítala, ja nenatieram vajkom , lebo zdobievam, vajkom natierajú tí, čo dávajú len mandličku , či orech na ozdobu a tie tvrdé si dosiahla preto, lebo si ich mala dlhšie v rúre a tie mäkké si vybrala skôr, pošlem ti recept na také medovníčky, čo sú hneď mäkké a sú super a vždy sa tiež podarili 😃
abriela
19. nov 2012
@womankc davas tu uzasne linky na kolaciky. Mnam.
No a vdaka za typ na cokoladu. So smotanou som ju robila len raz aj to na kuba tortu z parizskej slahacky. Ak tam pridas maslo, je asi trosku tuhsia, nie? Aj ked ja si vzdy radsej vyberiem neocokoladovane kolace - napr. linecke.
Proste milujem cokoladu, ale cistu, nie v kombinacii s orieskami (studenska) alebo vzmrzline, jogurte, ci na koláčmi.
Inak mala je veru dobre vychovana (poslusna) 😃
womankc
19. nov 2012
@niky13 ja mám jeden recept na také starodávne klasické a tie veru boli furt tvrdšie, pridám ti zajtra , je to starý recept od prarodičov mojej bývalej kolegyne z terchovej , tak hádam to bude to čo hľadáš
megika1
19. nov 2012
@bobinkask zdobenie detskými rúčkami je čarovné,o chuti a vôni nepochybujem x-)
lululka555
19. nov 2012
ahojte 😉 moja vcerajsia sacherka,vyzdobila som ju amatersky,, po mojom,, 😉
@natal12 z toho si nic nerob,ja tiez zdobim, len tak od buka do buka,ale hlavna vec ,ze chuti 😉 ,ale inak tu potahovanu som este nikdy neskusala,musim sa na to niekedy dat 🙂

a dnes nevarim,len placky k mäsku musim urobit,vcera sa vsetky pojedli,inak to mäsko s tymi uhorkami bolo mnam,manzel sa zalizoval az za usami :-p a aj dnes sa isto bude 🙂
ibajeho
19. nov 2012
@womankc ono nam fakt viac zachutili tie tvrde takze netreba 😃 ale viem ze obe davky medovnickov som nechala po 5min a pozrela zo spodu a vytiahla. Takze v tom to nebolo. Skor si myslim ze tie co boli hore sa skor ususili lebo mam teplovzdusnu ruru a tam hore je ventilator. Ale nevadi, uz sa ajtak vsetky pozrali 😃 :-N
tin007
19. nov 2012
Dnes som chcela robit ryzovy nakyp, ale maly ma v skolke rizoto, tak este zvazim.
danielaj
19. nov 2012
@womankc ja natieram medovníčky vajcom po upečení a zdobím aj polevou aj s mini cukríčkami, aj s orieškom a držala mi tá poleva 😉 a do čokolády tiež dávam niekedy smotanu, dávam aj sladkú aj kyslú smotanu, vtedy sa neláme poleva, dávam ju skôr na také koláče jablkové a pod., na zákusky klasika čokoláda+cera 😉
titkovamiriam
19. nov 2012
čaute čaute-hlasim sa z domu! 🙂 Marek ostal u babičky tak jasne že som hore už od 6,00 ]-( tak som spravila paradajkovu a parene buchty
womankc
19. nov 2012
@rastulka ja zas viem krémom, ale neskúšala som žiadne poťahy ešte a ani čokoládu neviem dať tak pekne ako svokra , u nás sa nejako torty nepiekli a k tetkám do čiech - obe vyhlásené cukrárky, hlavne tá jedna krásne zdobila, to bolo ďaleko na kurzy
abriela
19. nov 2012
@natal uz si nieco potahovala. Je to super a vyzera to skoro stale efektne aj ked je potiahnuta napr. len rolada.
@womankc potiahnut sa daju aj rezy. Stvorcova, obdlznikova torta .-D
womankc
19. nov 2012
@natal12 Ty sa tu vôbec nehanbi dať foto, predsa sme tu všetky varičky, ktoré sú tu preto, lebo tu hľadajú rady, námety, inšpirácie , podučenie ........... atď atď a neviem o tom , že by tu niekto niekedy kritizoval, maximálne , čo môžeš získať, tak je rada ako nabudúce mať lepšie , alebo iné a tak. Ja som sa vždy vyhýbala šľahaným krémom nad parou , neviem prečo zdalo sa mi to strašne prácne a teraz som to musela vyskúšať, lebo som piekla známej koláč, v ktorom to tak bolo a čuduj sa svete, som si povedala, aká som bola hlúpa, inak už krémy ani robiť nebudem, bol fantastický, takže moja učíme sa celý život a aj taký, čo sú profesionáli. A hlavne zručnosť a finesu získaš, len a len neustálym skúšaním, takže to nerob, že keď sa ti to nepodarí, tak to už nebudeš robiť a tak ... S i pamätám ako som robila prvé omáčky, také boli, že všetky chutili rovnako a až tam stála lyžica, raz to oco už nevydržal asi a hrozne mi za ňu vynadal a musela som ju jesť , si pamätám ako som ju lyžicovala z toho hrnca heheh no a tu som...........a podľa slov známych a mojich doma som považovaná za vynikajúcu kuchárku heheheh a to toho ešte veľa neviem, stála prax je hold stála prax nemám pravdu dievčatá
zuzuz1
19. nov 2012
@danielaj paaaani moji je uuuzasnaaa!!! prva babovka kt. je rychla a naozaj stavnata 🙂 dakujem velmi pekne... zatial som ju ochutnala len ja a moj syncek ale verim ze ked pride tato z roboty, tak z nej vela neostane :-N mnam!!! 🙂
natal12
19. nov 2012
@womankc no máš pravdu mamina je rada že sa učím variť niečo už viem . a pridám sem foto ako vyzerá v reze tá torta 🙂 no tie krémy nad parou och to neznášám 😃 😃 😃 ja radšej klasika maslo vyšlahané pridám do toho vychladnutý puding a prichutím trebárs kakaom alebo orechami 🙂 a ten kakaový chutí ako pribináčik mnáám 😉
natal12
19. nov 2012
Tak tu je mojá prvá torta v reze :-N
danielaj
19. nov 2012
@titkovamiriam ahoj, ahoj, už som čítala, že si bez malého, a čakala som, že kedy sa nám ozveš 😉
@womankc presne ako píšeš, tu si vieme dobre poradi´t, tu nikto na nikoho neútočí, nekritizuje, asi jediná téma na MK, a učíme sa celý život, mňa tiež všetci známi vychvaľujú, ale stále sa učím a ani zďaleka nie som dokonalá, a ani nikdy nebudem, skrátka ma baví varenie a pečenie a nebojím sa vyskúšať nič 😉
@natal12
@zuzuz1 tak to si ma potešila, som rada, že chutila, 😉 a nemáš za čo 🙂
lululka555
19. nov 2012
@natal12 ved vyzera dobre,aj by som ochutnala :-p
danielaj
19. nov 2012
@natal12 no a však, čo jej chýba? :-o =-) veď vyzerá veĺmi dobre a neboj ozdobu dotrénuješ, si ešte mladá, času máš dosť 😉
nelly3
19. nov 2012
@zuzuz1
prosim ta hod sem ten receptik na babovku, urobila si mi chut 😉
natal12
19. nov 2012
@lululka555 výborna taká krémová a nie ako z cukrárne kde máš suché cesto :-|
natal12
19. nov 2012
@danielaj ty si už skúsená na pečenie i varenie :-N no presne tak ešte bi som chcela vyskúšat MMF ale čítala som na vareche že vraj sa snou tažšie robí =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli