Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
womankc
22. nov 2012
@maminka3 kukni do albumu danielaj , ona má svoj a je to niečo takéto
http://varecha.pravda.sk/recepty/peceny-caj-fot...
danielaj
22. nov 2012
@natal12 kuk do môjho albumu, ja som robila tieto a boli mňam http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/albu...
danielaj
22. nov 2012
@natal12 vyskúšaj, ja som robila tento rok prvýkrát a dávala som jablká hlavne a toho ostatného ako doplnok - hrušky, mandarínky, maliny , jahody, egreše, marhule 😉 do bábovky som jablká nastrúhala a trocha vytlačila šťavu a bábovku musíš piecť pomaly, aby sa ti prepiekla aj v strede 😉 cesnakový dressing, aký myslíš, len ten kyslá smotana, cesnak, soľ a koreniny? :-N
danielaj
22. nov 2012
baby nedávno ste tu písali, že ako super sa dá nakúpiť formičiek a vykrajovačiek u číňanov, ja mám voči týmto obchodom averziu, nechodím tam, ale dnes som sa prekonala a navštívila som jeden taký obrovský čínsky obchodisko s domácimi potrebami atď. a čo som vám tam ja nakúpila 😃 vykrajovačky od výmyslu sveta, na cesto, na marcipán, len neviem, či to niekedy použijem, lebo mám toľko toho, ale ešte mi bolo treba ďalšie 😃 a ja blbá som kupovala vždy z netu, drahé ako fras a ke´d som dnes porovnala, tak kvalita to isté, tak dúfam, že sa mi to nerozpadne po prvom raze, ako to použijem 😉
nelinka0401
22. nov 2012
@ifkael mňam,určite sa podaria.ja som dnes robila čevabčiči,si mi narobila chuť včera.len som tiež musela ísť dokúpiť mäso lebo z toho jedného bolo málo.ledva sa mi ušlo.brala som posledné 🙂
ifkael
22. nov 2012
@nelinka0401 tiez sme ho dlho nemali... a deti spokojnooost, ze take maju v skolke a v skole. 😃

piekla som ho v rure, nechcelo sa mi stat pri panvici, o 10 minut tam bolo dlhsie asi ako malo..ale ved zjedli aj tak. 🙂)
orgovan
22. nov 2012
Baby, nepredavate nahodou niektora tupperware? potrebujem dačo kupiť. napište mi do IP. dakujem
nelinka0401
22. nov 2012
@ifkael no ved aj u nás sa to rýchlo zje.už som aj zabudla,že som to robievala.si mi to pripomenula 🙂 žemle robíš domáce na hamburger,či? 🙂
bubo1104
22. nov 2012
@womankc píšem recept na tie medovníčky : 1050 g hladkej múky / T 650 / - nutná je len táto múka , iná nie , roztiekli by sa ! , 450 g práškového cukru , 360 g medu , 6 celých vajec , 2 čajové lyžice sódy bikarbóny , po 1 a 1/2 čajovej lyžičky korenín : škorica , anýz , hrebíčky , korenie si treba pomlieť doma a dať čerstvé , budú lepšie . ------- Spracovanie cesta : Múku zmiešame s práškovým cukrom , sódou bikarbónou a korením . V strede zmesi urobíme jamku , nalejeme tekutý med a rožšľahané vajíčka . Med aj vajíčka pridávame pomaličky lebo by sa rozutekal kade - tade , tak naozaj pomaly . Cesto dobre vypracujeme a vložíme do sklenej nádoby v mikroténovom sáčku a v nádobe prikryté odložíme na chladné miesto aspoň na mesiac , aj viac môže byť . Čím dlhšie , tým lepšie . Ja ho odkladám v polievkovej miske aj s vrchnákom do pivnice na regál a do tmy . Po mesiaci vyzreté cesto prinesieme a necháme ny tablici 2 hodiny stáť . Potom po častiach rozvaľkáme na hrúbku 5 mm a vykrajujeme rôzne tvary . Medovníčky kladieme v primeranej vzdialenosti od seba , dávame ich na plech vymastený cerou , ale je lepšie na papier aspoň sa neprilepia zo spodu a papier môžme použiť viac krát . Pečieme pri teplote 200 - 220 C len 5 - 10 minút , treba ich sledovať lebo sa pečú neuveriteľne rýchlo a aj rýchlo naberajú na objeme . Po upečení ich ešte na plechu za horúca natrieme rožšľahaným vajcom . Mne na celú dávku bolo treba 4 vajcia . Potierame ich 2 x po malých intarvaloch , aby boli pekne lesklé . Treba si nachystať najväčší stôl , aký doma máte lebo s tejto dávky ich víjde okolo 400 kusov , mne ich višlo 450 kusov . Dávam ich na stôl na čistú bielu plachtu , aby vychladli a usušili sa s toho vajíčka . Nechám ich na stole schnúť cez noc a potom ich jednoducho dám do väčších mikroténových sáčkov , približne 50 x 50 cm a odložím do špajzi . Mne víjdu také 3 sáčky , no a čo je dôležité takto uskladnené v tých sáčkoch vydržia 3 - 4 mesiace , mne vydržali aj 6 mesiacov . Tieto medovníčky sú zložitejšie na prípravu , ale sú chuťovo neopísateľné . Ak sa niekto bude riadiť podľa tohto receptu , radím nič nemeniť lebo nebudú dobré a zbytočne vyhodíte suroviny . ------ No a na záver len nerada som tu dávala tento recept , lebo je to rodinný recept a len pár vyvolených ho vlastní , ale budem rada , ak sa s nim daktorá z Vás popasuje a dá mi vedieť ako dopadli ich medovníčky . S pozdravom - Jarmila
michaelamilan
22. nov 2012
@bubo1104 jééééj milé od teba že si sa podelila o rodinný receptík 🙂 Inak aj nás v škole na praxi učili, že je dobré nechať medovníkové cesto vyzreť! ......ale koreniny sme dávali pred pečením.......Určite tvoj receptík vyskúšam......než mi cesto vyzreje, budem mať aj kuchyňu a budem pripravená ju v plnom prúde vyťažiť valkaním a pečením :-p
natal12
22. nov 2012
@womankc nevyšli ti ako to?? =-)
bubo1104
22. nov 2012
@michaelamilan áno toto cesto je také moje malíčké bábätko , rada pečiem medovníčky , zdobím ich len z 1/3 lebo ich je veľa a sú chuťovo fajn aj bez zdobenia . A čo je tiež fajn , že keď príde návšteva , vždy mám po ruke niečo upečené , keďže viem , že medovníčky mám v špajzke . Inač si zlatá , že sa na to ideš podujať , je to určite výzva lebo medovníčky sa pečú ťažšie ako iné koláčiky . Budem rada , keď mi dáš vedieť ako si dopadla
natal12
22. nov 2012
@danielaj no už sa peče :-N som zvedavá aká bude a som ta postruhala jablká a dala trošku štavičky aj orechy aj čokoládu 😉 no ten dresing vyskušám ale rada bi som urobila tie štangle ako majú v reštikách 🙂 a k tomu pečenému čaju chcem ho vyskušát na skúšku či bude aj rodine chutiť 😉 tak idem na nákup a makať 😉
levandullka
22. nov 2012
@lululka555 Este som nezacala, ale kazdy jeden den s tym bojujem. No kazdy mi hovori ze je este skoro 😞. Tento vikend to ale asi zahajim 🙂. Konecneeee 🙂
babajaga
22. nov 2012
dievcata..vy uz peciete 🙂 sikulky....ja sa este nechystam,lebo by som musela odznova...mne by to zjedli....a skryvat to nema vyznam.....zacnem tyzden pred sviatkami......a uvidim este co...hlavne medovniky a parizske rozky....dnes som varila cesnakovu polievku a sote v placke.....zajtra neviem...palacinky?ak deti schvalia...lebo uz ked poviem palacinky..tak kricia tie niiieee...uz su prejedeny...a ja ich rada robim,lebo mam rychlo navarene..... 😃
chloe001
22. nov 2012
Nase tyzdnove menu:
PO- vyvar, pecene husacia stehna, knedlik a manzel mal fasirky, zemiaky,
UT - kelova polievka, cestoviny so syrovo - smotanovo - sunkovou omackou
ST - pecene kurca, chlieb, zavarany zeler
STV - hlivova polievka, bryndzove halusky so slaninkou
PIA - hlivova polievka, kuracie na sampinonoch, zemiacky
michaelamilan
22. nov 2012
@bubo1104 🙂 pôjdem si kúpiť múku a pustím sa do toho!!!! Mám rada každú výzvu v pečení, nemám nikde hranice a rada skúšam novinky hlavne keď sú medovníčky mäkkučké mňamky!!!! A než cesto vyzreje bude kuchyňa, tak začnem s vykrajovaním, s pečením a potom sem dám aj foto!!!!U nás zdobí priateľov syn, zbožňuje to a stráááášne mu takéto medovníčky chutia keďže si ich vyrobil "sám" 🙂 a ja mám potom radosť, že nemusím ráno vstávať a robiť raňajky 🙂 Lebo o sa len medovníčkx papkajú a moja polovička miluje zlepované, nalejú si k tomu mliečko a ja si pospávam 😃
michaelamilan
22. nov 2012
@levandullka podľa mňa nieje skoro.....keby mám kuchyňu tak ja už pečiem asi 3 týždne 😃 milujem pečenie na vianoce :-p
adel22
22. nov 2012
Nejaký overený recept/zlepšovák na pečené gaštany? vďaka
bubo1104
22. nov 2012
@michaelamilan treba si kúpiť 2 kg tej múky / T 650 / , 1 kg múky sa dáva do cesta + 0,50 g , no a zvišná múka sa odloží a zúžitkuje neskôr , keď sa začnú medovníčky piecť , pri vykrajovaní a guľkaní . Mne teraz zreje cesto 2 týždeň , takže ešte 2 týždne musím čakať
salma22
22. nov 2012
@bubo1104 dakujem krasne ...moja svokra minuleho roku na vianoce tiez upiekla medovniky a tak ze este v januari makke neboli 🙂 papali sa nejako vo februari
salma22
22. nov 2012
@lencyca dakujem krasne 🙂
minnie30
22. nov 2012
pre deti varené hovädzie mäsko so zemiakmi, pre dospelých pečené údené koleno na kyslej kapuste 😉
salma22
22. nov 2012
@lenuss84 🙂 dakujem
michaelamilan
22. nov 2012
@bubo1104 mňam......normále sa mi až sliny zbiehajúúúúúúúúú........OK jasnačka, veď múka sa v kuchyni nikdy nestratí 🙂 Keď sme bývali ešte v podnájme som piekla pomaly každý deň 🙂
lululka555
22. nov 2012
@levandullka ved vybavena vykrajovatkami si dobre,mozes zacat 😉
ja zahajim az na Mikulasa vianocne pecenie,ale uz ma trasie,nemozem sa dockat 😃
a ved uz o mesiac a jeden den su vianoce,takze pekne do toho! 😉
titkovamiriam
22. nov 2012
dnesna rascova polievka-už som pol hrnca vypila 🙂
rizoto s kuracích žaludkov
kikatko
22. nov 2012
slečny , nemáte niekto recept na slané muffiny?
ifkael
22. nov 2012
@titkovamiriam kuracie zaludky? No to by mi fajnove papulky nase nezjedli..a asi ani ja 😃
titkovamiriam
22. nov 2012
@ifkael ked ich spravis ako gulas ani nespoznas co to je,ja z nich robim aj faširky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli