Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
titkovamiriam
25. nov 2012
dnešne pecenie perníčkov-7 plechov-tri dozičky
natal12
25. nov 2012
@titkovamiriam pekne ich máš 🙂 unas sa na vianoce nepečú medovníky lebo pre nás to je sucharina :-| :-N
michaelamilan
25. nov 2012
@levandullka že na pohľad nič moc????!!!! No nepovedala by som!!!! kto má teraz utierať túúúúú klááááávesnicu😃 ?
titkovamiriam
25. nov 2012
@natal12 ale ved oni niesu vobec suche su krasne makučke a nadychane vynikajuce ku kave alebo k čajíku
michaelamilan
25. nov 2012
@lululka555 to vyzerá tak super a eče aj lepšie ako vo Fornetti stánku.....júúúúj teplé musia byť neodolateľne hriešne dobrééééééééé :-p
firstbaby
25. nov 2012
Moj prvy kolacik v novej rure, v novom byte...sice sa vola kolac lenivej gazdinej, ale no a co 😃
levandullka
25. nov 2012
@michaelamilan 😃 A pritom je to také jednoduché 🙂. Iba všetko zmiešaš dokopy a dáš na 10 minút piecť 😃
levandullka
25. nov 2012
@titkovamiriam Jeeej, už aj ty začínaš piecť? Ja sa chystám na medovníčky tento víkend 🙂
michaelamilan
25. nov 2012
@levandullka a preto nie nadarmo sa hovorí v jednoduchosti je kráááása 🙂 a v tomto prípade teda aj chuť!!!!!
levandullka
25. nov 2012
@michaelamilan Ale to je veru pravda 🙂. Pôvodný recept je o niečo zložitejší, no nemala som čas sa s tým babrať, tak som nahradila nasekanú bazalku pestom, ovarené, ošúpané a orestované paradajky BIO paradajkami z konzervy a bolo to 😃
natal12
25. nov 2012
@titkovamiriam Šak ok my sme volakedy vypekali medovníky ale už nie lebo to nejak nelúbime :-N babka máva každé vianoce ozdobené 😉
titkovamiriam
25. nov 2012
aj zdobene budu to pocka na detičky 😃 a to musim upiest take bez potretia vajičkom aby sa neleskli a poleva držala 😉
titkovamiriam
25. nov 2012
@levandullka jasne už jedééééém
levandullka
25. nov 2012
@titkovamiriam Huraaaaaa, bala som sa ze budem prva 😃
bis
25. nov 2012
@mysiatkoo poprosím recept,vyzeraju krásne..
niky13
25. nov 2012
@mysiatkoo a robila si z kila muky? to si kolko mala tych rohlickov?
niky13
25. nov 2012
@titkovamiriam aky si mala receptik na medovnicky? My tiez nepecieme, ale deti si rozkazali. 🙂 Svokra robi, ale nikdy ich nejem.
niky13
25. nov 2012
@titkovamiriam dakujem, pisu, ze su tvrde najprv, to som hladala, take by som aj zjedla. Teda kym nezmakknu, potom ich dam aj detom 😃 😃 😃
niky13
25. nov 2012
@titkovamiriam este otazocka, pri surovinach nie je uvedena ziadna vanilka a v postupoch uz je nejaky vanilkovy kaviar. Davala si to tam?
titkovamiriam
25. nov 2012
@niky13 jeden rok som davala,tam mam tusim dva roky,lebo ked som nakladala cukor nevedela som co s nou🙂.ja si takto robim doma vanilkovy cukor sama-vanilka nikdy nieje na skodu 🙂 ale tento rok som este nerobila s nou
akika722
25. nov 2012
ahojte kočky
nejaky dobry odskúšaný recept na bolonsku omačku? :-|
mysiatkoo
25. nov 2012
@bis dakujem a vid str.1751, recept je tam 😉
@niky13 ano z kila, lebo prisla navsteva, zajtra si mm vezme do prace (to tu uz volakto tiez spominal, ze kolegovia maju zakazdym radost, ked sa nieco take rano objavi 😉 )a nepocitala som ix, ale odhadom tak do 40 (ale su dost velke, s mensimi sa mi uz nexcelo babrat,lebo som sa do toho pustila neskoro)
ktore
25. nov 2012
ahojte.prosim vas.aka omacka moze ist na kuraci plneny zavitok.duseny?kedze som robila na pare a je to suche tak potrebujem omacku a ja teda omacky na mäsá som nikdy nerobila.takze prosim ako a co mam urobit. :-| :-| :-|
bellada
25. nov 2012
@ktore podla toho cim je plneny, aby sa to k tomu hodilo, ale moze byt syrova, hubova...
kibuk
25. nov 2012
ahojte dnes sme mali bravcove platky na sampionoch a zemiaky 🙂 zajtra dojedame a piekli sme tatikovi tortu k zajtrajsim narodeninkam 🙂
ktore
25. nov 2012
@bellada je prazene vajicka so sampionmi,sunkova salama ,syr.
ako mam urobit tie omacky?
a2303
25. nov 2012
Ahojte x-) nemáte typ čo s panenkou? ďakujem!
magdalenocka
25. nov 2012
@akika722 ja robim podla tohto receptu,len nedavam smotanu ale je fakt skv ela
http://domacnost.sme.sk/c/3609687/spaghetti-all...
abriela
25. nov 2012
@natal12 presne tak aj u nas - "suchariny ako medovniky nejdu. Peciem ich asi 4 roky, ale skoro nikto ich neje, zostavaju az do konca januara. Aj ked ja ich mam rada a drahy zas zaviedol, ze ich zlepujeme lekvarom.

Začni písať odpoveď...

Odošli