Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

alami
27. sep 2014

@verka18567 Ďakujem 🙂

siska53
27. sep 2014

Zajtra ideme k svokrovcom na obed,takze mam fraj.
Ale urobila som domace horalky podla receptu tu od dakoho. Taky 1. Pokus. V pondelok ma muz i dcerka meniny,tak som im tam dala mena.🙂
A aby som bola spravodliva..pomahal mi a velmi moj 4,5rocny stuplik. A nielen vyjedat cokoladu.

luciaq
28. sep 2014

dobre ranko dnes varim ja: kuraci vyvar s rezancami, peceny pstruh a jeleni gulas s karlovarskou knedlou http://la-petite-casserole.blogspot.sk/2012/01/... a ako dezert zo vcera krtkova torta 😉

mima2778
28. sep 2014

.. sa uz robi slepacia a kuracii paprikas s haluskami 🙂

lucikatn
28. sep 2014

Kuraci vyvar s domacimi rezancami, obratene rezne s ryzou, bananove muffiny, natierku http://varecha.pravda.sk/recepty/zdrava-natierk... a vo forme uz kysne chlebik

lululka555
28. sep 2014

ahojte, dnes vyvar s rezancami a zeleninkou, pecena fasirka v celku plnena vajkom,zemiakovo-cibulkovy salat a peciem jablkovy kolac - baronkine rezy 😝 pekny den 🙂

mimmka30
28. sep 2014

K 🙂 uraci vyvar z rezancami a pecene kuracie stehna z kasou,,

vivusika
28. sep 2014

u nás dnes vajíčková polievka s opraženým chlebom, vykostila som kurča, stehná a prsia nakrájala na plátky a buchla do zapekacej misy s Maggi nápady a šľahačkou - naša Tami si vybrala, že skúsime??? K tomu hranolky, zeleninový šalát a už sa pečie tvarohový krémeš 🙂

puffu
28. sep 2014

U nas dnes medove kuracie prsia so sezamom

carmenka123
28. sep 2014

moravsky vrabec s ryzou , a detom som spravila nepecenu smotanovu tortu s ovocim

mimika123
28. sep 2014

u nas sa dnes vari kalerabova polievka s rozslahanym vajickom, ako druhe kysle zemiaky s opecenou spekackou. zajtra morcacie rizoto so zeleninou a na veceru sulance s makom. dobru chut vam prajem k nedelnemu obedu 🙂

majdus
28. sep 2014

Segedin s knedlou 🙂

m_ij_ka
28. sep 2014

kurací vývar so zeleninou a niťovkami, hovädzie kocky na kôprovej omáčke, knedľa 🙂

ikika
28. sep 2014

Hokkaido kremova polievka so slahackou... telacie masko na prirodno s ryzou a ladovy salat s oliv. olejom...

evulienkaslx
28. sep 2014

brokolicova polievka, kuracie prsia plnene opecenou slaninkou, cibulkou a bryndzou s pecenymi zemiakmi

verka18567
28. sep 2014

ahojte dnes som varila vivarik so zeleninkou a dinosaurami a pecene bravcove s kasou a kyslou kapustickou dusenou🙂mnamka

nikawero12
28. sep 2014

Ja som dnes po dlhej dobe robila ryby - pstruha na masle s opakanými zemiakmi, zeleninovým šalátom a hovädzí vývar so zlatými haluškami.

mima2778
28. sep 2014

@nikawero12
Ake su to " zlate " halusky ? 🙂

nikawero12
28. sep 2014

@mima2778 u nás tak voláme krupicové halušky do polievky 🙂

libka1
28. sep 2014

brokolicova kremova polievka s krutonmi, rybie file na masle so zemiakovou kasou a mrkvovo-jablkovym salatom, francuzsky hruskovy kolac

majdus
28. sep 2014

Tak nakoniec segedin s knedlou a kyslu polievku s klobaskou. 🙂

lian35
28. sep 2014

Slepačia polievka+krupicové halušky,majonézový šalát +bravčové rezne a ku kávičke budú šišky 😀

gucz
28. sep 2014

pečené kuracie štvrte, zemiaky, pyré, k tomu zavárané broskyne a jablká. Polievku máme od včera kuraciu a aj kapustnica z piatka ešte ostala. Poobede bude bábovečeka, už sa pečie

m_ij_ka
28. sep 2014

naša večera hamburgery 😉

marlenka75
28. sep 2014

Kurací vývar, ryža, kuracie maso na čínsky sposob.

wighy
28. sep 2014

U nas dnes vegetariansky. Hraskova polievka, zemiakove pyre a zeleninka pecena a k tomu cerstva to ja moozem veeela. A palacinky

ikika
29. sep 2014

Jaj baby, ja by som tu musela like-ovat asi vsetko... pekne inspiracie, dakujem. 🙂
My dnes zo vcera - hokkaido kremova polievka, telacie na prirodno... a zemiakova kasa. 😵

lucinkab
29. sep 2014

Ja varím falošný divinový guláš (z hovadziny) ono sa to podleje vinom a preto chudí ako divinový 🙂

womankc
29. sep 2014

ahojte, jasom robila v sobotu obyčajné pečené kura len na vode , k tomu kurkumovú ryžu a ako prílohu zeleninový šalát s bielym jogurtom - ľadový šalát, pór, strúhaná mrkva, strúhaný zeler , oliv olej, soľ a citrónová šťava na taniery ešte balzamikovú redukciu , koláčik som upiekla pité a do toho nakrájané broskyne , slivky a jablká , bol vynikajúci - ovocie bolo čerstvé
v nedeľu sme oslavovali švagrininu 40tku -mali sme kurací vývar s rezancami a druhé boli medailónky - bravčové a kuracie na hríbikoch miešaných , k tomu boli štuchané zemiaky s cibuľkou a slaninkou so zeleninkovou prílohou , mala vynikajúca a krásnu tortu - tri poschodia - prvá smotanovo jahodová , stredná karamelová s kúskami pusiniek v kréme - tá bola neskutočná a tretia boli čisto čokoládová s višňami , ak mi dajú fotku tak ju sem po súhlase pridám bola neskutočne zdobená , jej sestra má veľký talent. a ešte boli rozne zákusky , no čo Vám poviem................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - sanquikové rezy, punčové rezy, makové rezy, dvojfarebné kocky, linecké , orechové košíčky, čokoádové lepené , laskonky, vanilkové rožky a ešte vanilkovo - čokoládové rezy , všetko famózne domáce, švagrinkina mama je famózna cukrárka
tú tortu som si dala s obrovskými výčitkami ešte o desiatej večer - no a teraz sa môžem čistiť najbližší mesiach xixixixixixixi

rendita
29. sep 2014

Niečo jednoduché Zapekačky 🙂
http://www.dobre-recepty.sk/detail/41245-zapeka...