Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mili7
30. sep 2014

Raňajky: celozrnné makovo-citrónové lievance s nutellou a jablkovým pyré,
obed: kuracia polievka s cestovinou a koreňovou zeleninou zo včera a špenátový prívarok s vajíčkom a zemiakmi.

womankc
30. sep 2014

@mizulienka už som napísala, tak ak príde pozitívna odpoveď , tak pridám

boubelka0021
30. sep 2014

@mizu89 mozem recept

boubelka0021
30. sep 2014

@mizu89 mozem recept?

lydia22
30. sep 2014

Zemiakove placky a pernik oba zo špaldovou mukou

mimmka30
30. sep 2014

Kysla sosovicova polievka.,a varene zemiaky vyprazane filety a tatarka.. 🙂

lululka555
30. sep 2014

ahojte, hraskova polievka s mrkvou a krupicovymi knedlickami, marinovane kare ( od vcera ) ,basmati ryza ,grilovana zelenina 😉

mizulienka
30. sep 2014

@womankc dakujem 😉

mizu89
30. sep 2014

http://nejedle-recepty.blogspot.sk/2012/09/vlas...

@boubelka0021 len idem to robit prvy krat tak dufam ze sa podari.ale v praci sme ho robievali len ine ingrediencie ale je vyborny len trochu sladsi co viem

tinaaa84
30. sep 2014

My dnes plnená paprika a špaldové lekvárové buchtičky (recept a foto v mojom albume).

slavka1307
30. sep 2014

Dobrý deň. Prosím o pomoc. Môžno ma vysmejete, ale vy ste tu všetci takí šikovní, tak mi snáď aj pomôžete namiesto posudzovania. Včera večer som chcela urobiť čokoládu na krupicu, ale sa to nepodarilo.
Dala som rozpustiť veľa tuku, naliala som tam viac mlieka, pridala som x gramov práškového cukru a práškové kakao. Ale je z toho riadna gebuzina. Dá sa z toho urobiť nejaký koláč - bublanina akoby ? Ďakujem.

lenkaleg
30. sep 2014

@danette waw, tak toto som uz nejedla ani nepamatam. ako to robis, mozno blba otazka ale tak 🙂......opecies rozteky nakrajane a potom zalejes horucim mliekom ci?

mili7
30. sep 2014

@slavka1307 Ja si myslím, že možno aj áno. Neviem, či Ti to stuhlo, alebo ako to vyzerá, ale stačilo by možno len postupne pridať nejaké to vajce, múku, PDP a podľa konzistencie by si videla, či treba ešte pridať napr. mlieko

slavka1307
30. sep 2014

@mili7 Aj ja som tak myslela. Má to takú hustú konzistenciu ako termix. Ďakujem. Skúsim niečo.

zanin
30. sep 2014

my dnes sosovicova na sladko, vysmazany karfiol varene zemiaky a este palacinky ako dezertik.

mizu89
30. sep 2014

@slavka1307 skus tam dat pol.muku,1 kypriaci prasok a zo 2 vajcia ale oddelene len zltky to vyslahaj a bielka vyslahaj osobitna na tuhy sneh a potom zlahka zamiesaj.popripade dochut cukrom ak bude cesto malo sladke 🙂

m_ij_ka
30. sep 2014

zeleninová polievka s krupicovými haluškami, pečené mäso, kapusta, knedľa 😉

puffu
30. sep 2014

ahojte, tak u nas dnes boli kuracie prsia zapekane so sampinonami, kyslou smotanou a parmezanom/napravo/ alebo eidanom/nalavo/ k tomu zapekane zemiaky s rascou a salat s medovo-citronovym dressingom...

m_ij_ka
30. sep 2014

naša večera lievance s čučoriedkami

siska53
30. sep 2014

Polievku este vymyslim alebo vyberiem z mrazaku. Ale draheho vecera a nas zajtrajsi obed: Quinoy s cviklou a fetou. Podla receptu z Dobreho jedla.

lovely_choice
30. sep 2014

vyborny spenatovy privarok ...hoci na fotke az tak nevyzera, tie listy boli makke a chutne 🙂

lovely_choice
30. sep 2014
lovely_choice
30. sep 2014

@marianna2468 vanilkovy krem z puding. prasku, 2 smotan na varenie, zltka, medu a masla. Vsetko okrem masla sa uvari na hustu kasu a necha vychladnut. Potom do toho vmiesam zmaknute 125 g maslo. Ano, ovocie bolo mrazene, kt. som dala naparit v paraku a pouzila v torte odkvapkane od stavy 😉 Chystas sa ju robit? 😎

ikika
30. sep 2014

Na obed spenat s vajickom a varenymi zemiakmi.
Na veceru tekvicova omacka (zahustena kyslou smotanou a troskou spaldovej muky) s telacim maskom.
😵

marianna2468
30. sep 2014

@lovely_choice tak vyskusam,moj manzelik ma rad sladke torticky 🙂

nakup
30. sep 2014

dnes hovädzie na šampiónoch zemiaková kaša a potrebovala som spotrebovať banány tak koláčik

nenabaja
30. sep 2014

Vcera som piekla kare so zemiakovou kasou a musim sa podelit, lebo bolo skvele a takmer bez roboty. Dala som osolene, okorenene a orascovane do zapekacej misy, na to cibulku na kolieska a piekla asi 25 min na 200 stupnov, sem tam podliat. Na to troska vnate a je to.

efci
30. sep 2014

@levandullka ten celozrnny s rascou vyzera velmi chutne. Das recept? 🙂

briketa
1. okt 2014

robila som na SVK uplne netypicke -mexicke tostadas: chrumkava kukuricna placka (upecena tortilla) s pikantnym mletym masom, fazulova pasta, nieco ako ricotta syr, nastruhany salat a kysla smotana. je to male velkostou ale mimoriadne syte

mili7
1. okt 2014

Ahojte, tak ja to dnes vidím na sladký obed 🙂 Ryžový nákyp s ovocím