Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Mudr. Mihalikova - gynekolog, Zvolen. Dva tyzdne sa nevieme dovolat kvoli vysledkom. Na internete sme nenasli ine cislo. Iba pevnu linku. Nemate prosim niekto skusenost ? Dakujem.

  Objednáva niekto odtiaľto ? Je to bezpečné ? Lebo keď dám platbu a objednávku, napíše mi to cenu v dolároch. Ďakujem.
  https://missvogues.com/collections/chicv-adp-co...

  https://www.nabytok-profi.sk/eshop/poschodova-p...
  Prosím Vás, máte niekto túto posteľ - zostavu ? Hodí sa to pre deti 9 a 11 rokov ? Ďakujem.

  Ahojte. Co je lepsie z hladiska tepla ale aj trvacnosti: korkova alebo vinilova podlaha ?

  slavka1307
  Správa bola zmenená    5. jan 2020    

  Dobrý deň.
  Potrebovala by som pomôcť s rozmiestnením nábytku v detskej a obývačke, ktorá by mala slúžiť aj na moje spanie.
  Na originál architekta, ktorý mi ponúkal návrh za 300 eur je dosť. Je tu niekto, kto sa tomu venuje v rámci voľného času, resp. nemá to ako živobytie, teda nepotrebuje tak veľa Eur za jednu miestnosť ?
  Ďakujem.

  Maminky. Vy ste tu mudre a sikovne. Poradili by ste mi ako zariadit byt ? Vyriesit spanie hlavne 😢 a celkovo rozmiestnenie. Dakujem.

  Prosím o radu, foto a názory
  Kovová garniž na š. 240 cm bez stredového pomocného držiaka. Aký máte typ, kde ste kúpili, aká cena ? A hlavne - neprehýba sa ? Ďakujem.

  Prosím vás, neviete čo urobiť, keď mi neskutočne tečú dvanásťročné plastové okná ? Ráno cez ne nevidím nič, čo sú úplne celé zarosené. Na parapete nemôžem mať nič, lebo tam je toľko vody, že by som si ráno kávu zaliala, keby som ju pila. Barák je zateplený, v byte mám 22 stupňov, záclony nad radiátormi nemám. Vďaka za rady.

  Protialkoholické liečebne na Slovensku.
  Máte niekto skúsenosti a hlavne pozitívne ? Ďakujem.

  Prosím Vás, máte skúsenosť s výmenou okien v zime ? Neľutovali ste ? Ďakujem.

  Prosím vás, aj vám sa zdá že zateplenie je príliš blízko okna - resp. zasahuje až do svetlosti ? Veď to je otras. Jeden otvor - jeden rám okna - na jednej strane vidieť zvonku rám okna 5 cm a zdruhej strany je to úplne otrasné. Vidieť až tú "lištičku" čo tam oni dali.

  (4 fotky)

  Maminky, čo je lepšie na tienenie do bytu na slnečnú stranu ? Máme klasické žalúzie s retiazkou a nepáči sa mi to. Ďakujem.

  Pekný sviatočný dník.
  Prosím o radu i názor: ako by ste poriešili tento otvor ? Chcem tam dať police na knihy, ale nemôžem to upevniť na "zadnú" stenu, ale iba na bočné. Chcela som tam pôvodne dať skriňu, ale tie steny sú zo všetkých strán krivé ☹ Mala som tu stolára, ale mi povedal, že nevie. Potom som mu ja navrhla obložiť tie bočné steny (niečo ako zárubňu) a do toho navŕtať police, ale aj tak si to neviem predstaviť, či to bude držať, lebo predsa len knihy sú ťažké. Šírka je 100 cm. Ďakujem.