Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

piskotka3008
31. okt 2014

@saxana36 vyzera to dost dobre🙂, cim je to ochutene?

wighy
31. okt 2014

@luccija dakujem 🙂

Tentokrat som robila podla tohto http://dobruchut.azet.sk/recept/31818/falosne-s... ale casto robim tento pac len obmienam ingrediencie ked nehccem cigasnku tak vynecham mlieko a pridam grilovacie korenie alebo worcestrovu omacku a taak

lizatko1009
31. okt 2014

U nas dnes hokaido smotana Uz je zamiesana a bryndzaky 🙂

alenka7777
31. okt 2014

spenatova polievka s oprazenym chlebikom a ryzovy nakyp s marhulami

wighy
31. okt 2014

Prave som dopiekla klobaskove, syrove pagaciky

laskonka28
31. okt 2014

Tak ja som si už dnes predpripravila hokaido tekvicu s mrkvou, upiekla som si ju a zajtra ju dám ešte povariť s vývarom, domácim, a rozmixujem, pridám vegetku...a polievočka hotová...budeme ju papať s guličkami alebo rezančekami, ktoré kupujem v obchode ako prílohu do polievok.
A k tomu kuskus + mrkva + karfiol + tofu = spravím si rizotko...
A na nedeľu ešte neviem...ale zatiaľ mám pripravené ryžové rezance a k tomu šampionová omáčka...ale to si ešte rozmyslím...
A ešte by sa aj hodilo niečo napiecť, mám veľa jabĺk...tak asi niečo jablkové...máte nejaký dobrý recept ?
Dobrú chuť !

m_ij_ka
31. okt 2014

naša večera obložená misa, 😉

slimstar
31. okt 2014

Recept na cibuľový, lipový alebo bazový čaj proti prechladnutiu
http://veu.sk/index.php/aktuality/1624-najlepsi...

adawada
31. okt 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

dneska kremova polievka z hokkaido 🙂 mnaaaaam
http://www.sikovnamamina.sk/rychla-kremova-polievka-z-tekvice-hokkaido/

rendita
31. okt 2014

niečo sladké na víkend - Buchty so slivkovým lekvárom 🙂
http://www.dobre-recepty.sk/detail/41416-pecene...

sono2
31. okt 2014

Cesnačka a rizotto bravčové.

hatapkagb
31. okt 2014

Prosim vas,Po niekolkych rokoch som si kupila v slovenskom obchode tarhonu,mam na nu velku chut,poprosim vas ako ju pripravit aby z tarhoni nebolo blato.Nikdy to neviem uvarit,ani slovensku ryzu,prosim vas napiste mi aby bola fajna tak ako sme to mavali v skolskej jedalni.Dakujem

verka18567
31. okt 2014

@hatapkagb ja to varim ako cestovinu🙂

zuzana0612
31. okt 2014

@hatapkagb do hrnca dám olej, alebo masť bravčovú, rozpálim, nasypem tarhoňu. miešam a opekám, kým je pekne hnedá (takej medovej farby, nie aby bola hnedá ako čokoláda, to by si ju mala už spálená). zalejem vodou, asi tak 1cm nad tarhoňu. pridám soľ alebo vegetu. prikryjem hrniec pokrievkou, oheň stiahnem na minimum a nechám tak. za asi 10-15 minút pozriem, aká je. ak treba, pridám vodu a nechádm ešte robiť. rozvarenú alebo blatovú som ju ešte nemala nikdy

hatapkagb
31. okt 2014

@zuzana0612 Dakujem velmi pekne,tak snad sa mi tentoraz vydari.

@verka18567 uvarit ako cestovinu?to som este neskusala,ale aj tak vyskusam dakujem

pattyli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nakup
31. okt 2014

@hatapkagb ja ju robím podľa toho receptu a je sypká a výborná vyskúšaj http://michallatta.blog.sme.sk/c/258610/Najleps...

eva7780
1. nov 2014

Žienky kucharocky poradte mi, chcem robitrobiť makovy a orechovy zavin, ako mam urobit aby plnka nebola sucha? Vsade pisu inak tak neviem, inak dnes tarhonove rizoto

siska53
1. nov 2014

@eva7780 vraj je dobre povarit to v mlieku. A aj som to skusala a nebola sucha.

siska53
1. nov 2014

Vcera a dnes sosovicna polievka na kyslo.
Vcera zemiakova kasa s brokolicou a syrom
Dnes som robila nieco ako stratene kura alebo teda kuracia zemlovka. Ale teda po dlllhokanskej dobe som kupila kuracie v obchode (morcacie nemali a nemala som cas a enetgiu zhanat inde), no uz viac nekupim.
A zostala este zemiakova kasa a spravim ryzu.

efci
1. nov 2014

Kuraci vyvar s masom a rezancami a hovadzie znojemske s ryzou, deti pytaju aj palacinky tak hadam na olovrant 🙂

sonetta
1. nov 2014

@eva7780 ja vzdy do zavinu davam jablka. ale to uz je potom asi strudla, ze? 😅

babulka82
1. nov 2014

@eva7780 moja mama ked pečie tak orechovu plnku zaraba tak že tam orechy ,cukor,trošku citronovej kory a zaleje to vriacim mliekom aby bola z toho taka tuhšia hmota.

lucikatn
1. nov 2014

Vcera sme mali bryndzaky. Dnes bude struckova polievka na kyslo a cukinove placky, poobede peciem chlebik

mili7
1. nov 2014

Kurací vývar s mäsom, zeleninou a semolinovými rezancami,
špagety s paradajkovou omáčkou, kuracím mäsom a bielou fazuľkou
a ako dezert budú citrónovo-makové muffiny a banánovým pudingom.

m_ij_ka
1. nov 2014

kapustnica, cestoviny s kuracím mäsom na nivovej omáčke

verka18567
1. nov 2014

Ahojte dnes som ukuchtila kuriatka na smotane s pretlakom a pernikovy kolac🙂

verka18567
1. nov 2014

@hatapkagb ano ako cestovimu🙂je to velmi rychle

wighy
1. nov 2014

My sme prave dojedli
Kuracia polievka , zemiakove pyre grilovane stehna a cokoladovy brownie

alenka7777
1. nov 2014

dnes bryndzove halusky