Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mizu89
7. okt 2015

my dnes dojedame klobasovy gulas a rozmyslam ze spravim sunkofleky 🙂

jukov
7. okt 2015

Zo včera nám ostala hŕstková polievka, dnes úplnú rýchlovku - vrtulky s morca dellou a strúhaným syrom ( na oleji opražím cibuľku, vlejem morca dellu a trošku kečupu, nechám to pár minút prebublať)

womankc
7. okt 2015

ja som dnes mala obed jedna radosť 😖
vrátila som ho - smrdelo mäsko v rizote a prišiel ma majiteľ presviedčať , že je úplne výborné a je z čerstvého mäsa
našťastie teda mi doniesli iné jedlo , ale počkala som si veru ....

rendicka
7. okt 2015

@womankc aj ja a aj na takýto spôsob...to boli posledné zo susedovej figy

womankc
7. okt 2015

@rendicka no môj mm si kúpil figu v chorvátsku prosím pekne a pestuje si ju na balkóne minulý rok to malo dve figy, ale nedozrelo, teraz je ich tam hádam aj 10 ale akoby to ani už viac nezrelo a keďže bývame na severe ...................... ale má strašnú radosť , že má figu 😀

daniela1978
7. okt 2015

@babulka82 sneh je odfoteny hned ako som zemlovku vybrala, potom splasne😀 ani ja neviem urobit taký dlhostojaci sneh😀

rendicka
7. okt 2015

@womankc teda aj na balkóne? super skúsim budúci rok, som chcela pred panelákom, ale máme arogantných susedov psíčkarov :(

womankc
7. okt 2015

@rendicka hej v má ju v kvetináči tento rok bola celkom pekná , ale asi klasicky zasadená by prospievala lepšie a je teda háklivá na mrazíky na jar mu tak zapučala krásne a tak som ju vyložila , že však už slniekčo je pekné , no čo čert nechcel večer ešte šľahol mrazík , skoro ma " zabil" kebyže skape , tak mi to vyčíta do konca života 😀 asi
aj sú krásne teraz aj do určitej fázy rastu sa dostali , ale teraz akoby sa zarazili a už vôbec nedochádzajú neviem ako na ne

smoulinka1505
7. okt 2015

@elienocka Dobry den.mozem sa spytat ako robite masove gulky?dakujen

m_ij_ka
7. okt 2015

hovädzí vývar so zeleninou, jablková žemlovka 🙂

elienocka
7. okt 2015

ako bolo v recepte na moja mama vari lepsie ako tvoja.je to na stranke 5
🙂

@smoulinka1505

lienkafoj
7. okt 2015

ja dnes a na zajtra granatír marš 🙂

zgamd
8. okt 2015

Raňajky: Toasty syrovo-šunkové a šalátik zo zeleninky cottage cheese, syr naložený v bylinkách a tuniak 😉

daniz
8. okt 2015

dnes ovocné guľky s makom,alebo čučkami a maslom

lululka555
8. okt 2015

ahojky,u nas dnes omacka na sposob bolonskej s mletym kuracim maskom,paradajkami a parmezanom,k tomu cestovinky 😉

jukov
8. okt 2015

kuracie prsia na prírodno s hubami, ryža aj hranolky, šalát z čerstvej mix zeleninky

iinuska
8. okt 2015

brokolicova polievka, rizoto

sima410
8. okt 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

ahojte, nemate nejaky dobry recept na kremovu spenatovu polievku? 🙂 dakujem

krajco
8. okt 2015

My mame dnes kukuricovu polievocku a kuracie stroganov s ryzou alebo zemiakmi😊

jukov
8. okt 2015

@sima410 na oleji spením cibuľku do sklovista, prihodím ale 2 strúčiky nakrájaného cesnaku - smažím len chvíľku, jemne poprášim hladkou múkou, prilejem 1l zeleninového vývaru (alebo voda+bujón), prihodím 1 očistený a na kocečky nakrájaný zemiak (to kvôli zahusteniu, aby som nemusela dávať múku), nechám variť kým nieje polomäkký, pridám špenát a varím ich do mäkka, potom mixujem ponorným mixérom, keď treba, tak ešte dochutím soľou a rozpustím v tej polievke asi lyžicu masla (nedávam smotanu). Takto robím aj hráškovú, brokolicovú, zeleninovú, ....... Dobrú chuť !

maculik
8. okt 2015

Ahojte kočky,viete mi poradit,ci sa daju nejako spotrebovat jadierka z hokaido tekvice? Alebo len vyhodit? Dakujem ☺

mamka_danka
9. okt 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@jukov ja som sa dnes dala do tejto tvojej polievocky, cakam uz len na priatela a dame si, dufam ze mu bude chutit, lebo mne velmi chuti 🙂))

1fifinka1
9. okt 2015

Ja som dnes robila zemiacky, bielu kapustu sladku a bravcove stehno na platky zapecene v rure s cesnakom, cibulou a slaninkou.

jukov
9. okt 2015

@mamka_danka to ma teší

rendicka
9. okt 2015

tak na obed fazuľková polievka, dojedačky čerešňových guliek so struhankou a špagety so šampiňonvo-nivovou omáčkou, na večeru čerstvé domáce grahamové rožky s vajíčkovou pomazankou

mamca31
9. okt 2015

Dnes vyprazany karfiol, mnam 🙂

tykat
9. okt 2015

Dnes kapustnica (mala som na nu uz dlho chut), zajtra taka jesenna klasika pomaly pecena kacka, cervena kapusta, knedla/lokse

babulka82
9. okt 2015

cesnakova polievka a cestoviny so syrovou omačkou a kuracim maskom

smoulinka1505
9. okt 2015

Dnes sme mali mliecnu sosovicovu polievku a mrkvovo ananasovy salat a maskom,my to volame aziš.(kuracie prsia,sunka,broskyna,syr) a upiekla som ovocnu babovku

m_ij_ka
9. okt 2015

naša večera domáci hot dog